Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zima - aktivní nebo neaktivní sezóna pro úpravu HI?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Dostal jsem tip na článek tu: https://golf.com/instruction/rules/rules-school-post-scores-in-the-winter/

A tím pádem mě napadlo, že nevím, jak je to oficiálně u nás. Existuje u nás taky oficiálně centrálně řešena aktivní/neaktivní sezóna co se týče možnosti hry na úpravu score, nebo v našich podmínkách je to na zvážení konkrétního hřiště a podmínek na něm? Tzn. pokud dané hřiště bude ochotno, tak mohu hrát třeba nesoutěžní výsledek kdykoli?

Asi jo. Koukl jsem se na čgf do příslušné sekce nesoutěžáků:

https://www.cgf.cz/cz/turnaje/nesoutezni-vysledky

A vyfiltroval ofiko výsledky zapsané od 1.2. - 13.2. a ejhle, vyskočilo na mě šest borců:

Výstřižek.PNG
 
Co vím, tak existovalo zimní období (cca říjen až březen), kdy ČGF informovala, že je možné u turnajů zaktivnit podmínku, že kvůli zhoršeným herním podmínkám nedojde k úpravě hráčova HI, i kdyby zhoršoval. Mimo toto období muselo být takové použití výjimky schváleno.

Zavedením WHS toto celé skončilo, protože by to nabourávalo logiku celého systému (alespoň myslím, kdyžtak mne @wasp určitě opraví:)).
 
Co vím, tak existovalo zimní období (cca říjen až březen), kdy ČGF informovala, že je možné u turnajů zaktivnit podmínku, že kvůli zhoršeným herním podmínkám nedojde k úpravě hráčova HI, i kdyby zhoršoval. Mimo toto období muselo být takové použití výjimky schváleno.

A u nesoutěžáků? Tam se to neřešilo, nebo neřeší? Prostě zadat lze nesoutěžák bez problémů kdykoli?

Zavedením WHS toto celé skončilo, protože by to nabourávalo logiku celého systému

V čem? Prostě by se nezlepšovalo ani nezhoršovalo - prostě nehrálo na úpravu. Nebo?
 
A u nesoutěžáků? Tam se to neřešilo, nebo neřeší? Prostě zadat lze nesoutěžák bez problémů kdykoli?

Nikdy jsem to v zimě neřešil, ale logika mi říká, že tam se podmínka neuplatňovala. A teď je to díky WHS už jedno...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom