Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zima 2020/2021 - otevřená hřiště

Ferrry

Mazák fóra
Jméno
Fanda
HI (HCP)
+-15
Opět se blíží zima, takže některá hřiště jdou odpočívat. Mě (jako správnýho pošuka), zajímají ta otevřená, protože budu chodit i v kulichu. ;)
Vykopávám.
[HASH=613]#Kácov[/HASH] zavřel o víkendu, [HASH=49]#Ypsilonka[/HASH] zavírá tento víkend, [HASH=3]#Slapy[/HASH] taky tento víkend.
 
Vítej v klubu :)
Hodko 11 jam, Kotoul, Stará Bolka, Benátky, Bitozeves, Čerňák 9 jam, Hostivař, Molitoroff, Podě..dy
Většina však zimní greeny.
 
Česká Lípa
Screenshot_20201109-224724.png
 
Opět se blíží zima, takže některá hřiště jdou odpočívat. Mě (jako správnýho pošuka), zajímají ta otevřená, protože budu chodit i v kulichu. ;)
Vykopávám.
[HASH=613]#Kácov[/HASH] zavřel o víkendu, [HASH=49]#Ypsilonka[/HASH] zavírá tento víkend, [HASH=3]#Slapy[/HASH] taky tento víkend.
Hmmm, ještě včera na webu Slap nebylo o konci sezony nic a najednou :oops: To abych na poslední hru vyrazil.
 
Hmmm, ještě včera na webu Slap nebylo o konci sezony nic a najednou
No abych předešel [HASH=627]#fakenews[/HASH], nemám to ověřené, ale bylo mi řečeno kamarádem. Tak uvidíme.
 
No abych předešel [HASH=627]#fakenews[/HASH], nemám to ověřené, ale bylo mi řečeno kamarádem. Tak uvidíme.
Jj, už to tam mají napsané, kontroloval jsem to. Děkuji za upozornění :up:
 
ParkGolf Hradec Králové - zimní režim 10 - 18 hodin


Vážení golfisté, vážené golfistky,
jelikož nám ráno opět začínají ranní mrazíky, hřiště a cvičné greeny jsou otevřeny od 10:00 – 18:00 hod.

Prosíme o dodržování těchto hracích časů.

V případě, že bude ráno nad nulou a budete si chtít jít zahrát,
kontaktujte naší recepci +420 723 848 039.
 
ParkGolf Hradec Králové - zimní režim 10 - 18 hodin


Vážení golfisté, vážené golfistky,
jelikož nám ráno opět začínají ranní mrazíky, hřiště a cvičné greeny jsou otevřeny od 10:00 – 18:00 hod.

Prosíme o dodržování těchto hracích časů.

V případě, že bude ráno nad nulou a budete si chtít jít zahrát,
kontaktujte naší recepci +420 723 848 039.
Zatím se hraje na letní greeny. Zatím.🙂
 
Zapomněl si na dvojku, tam led taky zvedne šanci trefit green i jebkou :)
O té mi nemluv. Teď o víkendu povedená rána která slyšitelně dopadla na břeh. Hledal jsem v půdě v opravě před greenem, našel jsem v kamení na kraji vody. Od čeho se tam dostala jsme nechápali ani jeden...
 
Konopí, v současné době otevřeno pouze D Este a Public, driving zavřený, letní greeny.. V minulých letech, pokud to dovolilo počasí otevřeny vždy aspoň dvě devítky v různých kombinacích, hra na letní greeny, co bude letos bůh suď..
 
Molitorov otevřen:
- zimní odpaliště (největší slabina)
- letní greeny ve velmi dobrém stavu
- fairwaye celkem rozumné, tráva logicky řidší, nejhorší je 1.jamka a potom už to celkem jde
- na FW 2, 9, 17 byl o vikendu výkop pro závlahu (dobrá zpráva pro příští rok!!!) - drive to chce na levou nebo pravou půlku FW a ne doprostřed, a to lze vzhledem k šířce FW bez problémů dodržet a trefit + se to dá využít jako dobrý důvod pro nepravý mulligan :D
 
Zpráva z Dýšiny:

VYHŘÍVANÝ DRIVING RANGE U KLUBOVNY
Od 13.11. 2020 jsme pro pro všechny nadšené golfisty rozšířili vyhřívaný driving o další 3 místa. Máte tedy možnost trénovat v teple i v zimním období.
Hodinové intervaly si můžete nechat nabít na vaši klubovou kartu a pak jednoduše ovládat přes čtečku, která je umístěna u každého tréninkového místa.
Vzhledem k tomu, že momentálně nemůžeme mít otevřenou recepci, tak jsme připravili několik přednabitých karet, které budou k zakoupení u výdejového okénka v restauraci. Také můžete kontaktovat recepci a domluvit si nabití vaší klubové karty s možností platby převodem. Jakmile situace dovolí, můžete nabíjet v recepci.
Cena za hodinu: 100 Kč
Driving otevřen PO-NE od 8.00-16.00
V případě jakéhokoli dotazu, kontaktujte prosím recepci na tel.č. 724749083
UZAVŘENÍ HŘIŠTĚ
20.11. 2020 máte poslední možnost hry v letošním roce.
A pokud počasí dovolí, tak se od ledna můžete těšit na zimní provoz hřiště a možnost hry.
O všem budeme včas informovat.
Sledujet náš web, Facebook a Instagram.
Tým Greensgate
 
Zpráva z Dýšiny:​

VYHŘÍVANÝ DRIVING RANGE U KLUBOVNY
Od 13.11. 2020 jsme pro pro všechny nadšené golfisty rozšířili vyhřívaný driving o další 3 místa. Máte tedy možnost trénovat v teple i v zimním období.
Hodinové intervaly si můžete nechat nabít na vaši klubovou kartu a pak jednoduše ovládat přes čtečku, která je umístěna u každého tréninkového místa.
Vzhledem k tomu, že momentálně nemůžeme mít otevřenou recepci, tak jsme připravili několik přednabitých karet, které budou k zakoupení u výdejového okénka v restauraci. Také můžete kontaktovat recepci a domluvit si nabití vaší klubové karty s možností platby převodem. Jakmile situace dovolí, můžete nabíjet v recepci.
Cena za hodinu: 100 Kč
Driving otevřen PO-NE od 8.00-16.00
V případě jakéhokoli dotazu, kontaktujte prosím recepci na tel.č. 724749083
UZAVŘENÍ HŘIŠTĚ
20.11. 2020 máte poslední možnost hry v letošním roce.
A pokud počasí dovolí, tak se od ledna můžete těšit na zimní provoz hřiště a možnost hry.
O všem budeme včas informovat.
Sledujet náš web, Facebook a Instagram.
Tým Greensgate

Skoda ze tam nikde nepisou, ze uz mesic maj otevreno jen pro cleny a pripadne (i koupene) vouchery si muzes nabouchat...
 
Skoda ze tam nikde nepisou, ze uz mesic maj otevreno jen pro cleny a pripadne (i koupene) vouchery si muzes nabouchat...
Hmmm pecka teda...a pošlou to evidentně všem, koho mají v adresáři.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom