Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zima 2020/2021 - otevřená hřiště

btw: kdyby někdo šel v pátek a chtěl se přidat, mám tt v 11:30.
mozna pro me lepsi, nez Bitozeves, I'am in :)
 
Beřovice zatím otevřeno v patek.
No a já mám až do večera meetingy. Dát je na pátek to napadne jen žabožrouty. Krucinál :(
 
Pro mě rozhodně taky. @Seppper dřív bys nemohl? Kolem desátý? A můžeme jít případně "na pankáče" ve třech i s Honzou? 🙊
ja drive urcite nedavam
 
Já taky ne, musím dopoledne makat i tu 11:30 budu mít z auta rovnou na jedničku :)
Ve třech nás nepustí, zkoušelo se to minule a nesmlouvají, lidi prý práskájí.
 
Tak to má být, tak je to správné... 👍

1611353635358.png
 
Nevíte jestli se na Čerňáku neprodává na místě fee s nižší cenou? Na teetimu to ukazuje 1500,-, což mi na zimní fee přijde docela dost :-/
 
Nevíte jestli se na Čerňáku neprodává na místě fee s nižší cenou? Na teetimu to ukazuje 1500,-, což mi na zimní fee přijde docela dost :-/
neprodava, to je jejich zimni cena
 
Vypadá to, že půjdu zítra od 10h Beřovice, je tam volno jedno místo, nepřidá se někdo?
 
250 kiláků na otevřené hřiště je fakt dost, bude mi hold muset cvičák na Kšírovce. Jinak super.:(
V Praze se případně hraje snad úplně na všech hřištích, ale na vzdálenosti to asi moc neubere :)
 
Beřovice, na TT už je možné rezervovat termíny od úterý 23.2.2021. Jdem se švárou 24.2.
Terezín obdobně TT možný od 23.2.2021.
Bítozeves dle tel. hovoru s prezidentem nejspíše až od příštího víkendu. Ale osobně si myslím, že to taky pustí už od úterý.
 
Ty Beřovice sem očekával, že během týdne pustí, u nás po sněhu ani památky ale tam se pořád drží.

1613733094039.png
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom