Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zima 2019/20: Kde se hraje a jak?

Ferrry

Mazák fóra
Jméno
Fanda
HI (HCP)
+-15
Ahoj. Blíží se zima a tím i postupné zavírání hřišť, nebo přechod na zimní greeny. Jelikož jsem jeliman a chodím hrát i v kose, budu rád za jakékoliv info, kde se jak hraje, abych nemusel obvolávat hřiště. Kdo kde byl, jak vypadá hřiště, letní/zimní greeny atd. @Admin jestli to už někde je, omlouvám se a hoď to do koše. 😉 Díky všem! 👍
 
Karlštejn zavírá po tomto víkendu. Byl jsem tam dnes s Attilou a hřiště je v parádním stavu, ferveje super, greeny po údržbě = takže pomalejší. Bylo nevlídné počasí - vítr + déšť + zima, tak jsme byli na hřišti úplně sami a to doslova, prostě hřiště bylo jen naše :). Takže kdo by si chtěl ještě užít Karlštejn téměř sám pro sebe, tak zítra je poslední možnost, stav hřiště za to rozhodně stojí.
 
Beřovice ok. Greeny po údržbě, trochu pomalé a trochu hopsavé. Hraje se na letní.
A hrát se bude, dokud nebude mrznout.
Cena 800 kdykoliv, jako host 600.
Stojí to za to.
 
Darovanský dvůr, hřiště v pohodě, na Panoramě propíchané greeny, Jezírka ok, fee 900 Kč.
Dnes odpoledne úplně prázdné.

DSC01146.JPG
DSC01147.JPG
 
Ahoj. Blíží se zima a tím i postupné zavírání hřišť, nebo přechod na zimní greeny. Jelikož jsem jeliman a chodím hrát i v kose, budu rád za jakékoliv info, kde se jak hraje, abych nemusel obvolávat hřiště. Kdo kde byl, jak vypadá hřiště, letní/zimní greeny atd. @Admin jestli to už někde je, omlouvám se a hoď to do koše. 😉 Díky všem! 👍

Prima vlákno, díky. Někde tu jeho předchůdci jsou, ale ty nechme už historii. Tebou založené vlákno jsem jen "přejmenoval". A zároveň zvýraznil - tak, aby v kategorii Golfová hřiště bylo na prvním místě a přidal jsem ho na titulku k sezónně snadno dostupným vláknům.

Výstřižek.JPG


Díky!
 
Dotaz na @Paudr Jak ted vypada Roudnicka, je otevreno? Zitra pojedu kolem, tak jestli si mam vzit klacky s sebou. 😉 Diky za info. 👍
 
!!!!! BARBORA !!!!! - hřiště BARBORA nabízí všem golfistům do konce této golfové sezóny 1 HRU ZDARMA. Krásná akce a navíc tam dle jejich webkamery ani nenapadl sníh, což se na mnoha místech republiky říci nedá :p ;) . Takže hurááá na Barboru .
 
Dotaz na @Paudr Jak ted vypada Roudnicka, je otevreno? Zitra pojedu kolem, tak jestli si mam vzit klacky s sebou. 😉 Diky za info. 👍
Na Roudničce se hraje celoročně, zatím
na letní greeny. Jen na DW se hraje se zimními míčky.🙂 Tady druhý den v kuse
docela slušně leje, zítra už snad pršet nemá. Pokud Ti to vyjde, tak dej vědět, 731417426, po obědě mám v plánu se na hřiště zajít podívat. Snad to tam nebude na neoprén. 🏌🏼‍♂️😁🏌️‍♂️
podívat.
 
Na Roudničce se hraje celoročně, zatím
na letní greeny. Jen na DW se hraje se zimními míčky.🙂 Tady druhý den v kuse
docela slušně leje, zítra už snad pršet nemá. Pokud Ti to vyjde, tak dej vědět, 731417426, po obědě mám v plánu se na hřiště zajít podívat. Snad to tam nebude na neoprén. 🏌🏼‍♂️😁🏌️‍♂️
podívat.
Diky. Zatim netusim cas a jestli vubec, ale dam pripadne vedet. 😉👍
 
Na Roudničce se hraje celoročně, zatím
na letní greeny. Jen na DW se hraje se zimními míčky.🙂 Tady druhý den v kuse
docela slušně leje, zítra už snad pršet nemá. Pokud Ti to vyjde, tak dej vědět, 731417426, po obědě mám v plánu se na hřiště zajít podívat. Snad to tam nebude na neoprén. 🏌🏼‍♂️😁🏌️‍♂️
podívat.
Nakonec jsem to stihl, ale jen tak tak. Ani jsem ti nevolal, protoze jsem netusil, jestli to vubec dam. Sel jsem ve 14:20, tak jsme se mozna nekde potkali. 😉 Je to fakt krasna devitka, prijedu zase! Pocasi paradni (6° slunicko). Greeny hratelny a ferveje moc hezky. 9 mi vzala dva micky, priste si beru lovitko. 😂
 

Přílohy

  • IMG-20191114-WA0002.jpg
    IMG-20191114-WA0002.jpg
    167,1 KB · Zobrazení: 369
  • IMG_20191114_151326.jpg
    IMG_20191114_151326.jpg
    152,6 KB · Zobrazení: 385
Nakonec jsem to stihl, ale jen tak tak. Ani jsem ti nevolal, protoze jsem netusil, jestli to vubec dam. Sel jsem ve 14:20, tak jsme se mozna nekde potkali. 😉 Je to fakt krasna devitka, prijedu zase! Pocasi paradni (6° slunicko). Greeny hratelny a ferveje moc hezky. 9 mi vzala dva micky, priste si beru lovitko. 😂
Škoda, šel jsem s kolegou 9ku.Ve3 šel produkovat hodnoty a já jsem osiřel.Bylo, na to kolikátého je, opravdu luxusní počasí. Domů jsem šel asi ve 4. Ozvat ses měl,
jako host bys měl fee za 1/2.😏
 
Byl jste ted nekdo Kuňku? Chystame se tam v sobotu s klukama, tak jen jak to tam vypada. @JanKostalCZE Honza mi ji moc nevychvalil, ale jeho narocnost je uplne jinde, nez moje. 😂 Diky za info.
 
Dnes Molitorov. Otevřeno, letní greeny (hezký) a pravděpodobně budou opět celou zimu, takže se tam zase objevím, protože mě zimní greeny nebaví. 😉
 
Nakonec jsem to stihl, ale jen tak tak. Ani jsem ti nevolal, protoze jsem netusil, jestli to vubec dam. Sel jsem ve 14:20, tak jsme se mozna nekde potkali. 😉 Je to fakt krasna devitka, prijedu zase! Pocasi paradni (6° slunicko). Greeny hratelny a ferveje moc hezky. 9 mi vzala dva micky, priste si beru lovitko. 😂
Já myslel, že příště nebudeš hrát do vody...
 
PODĚBRADY - byl jsem hrát v Poděbradech, momentální stav hřiště je bídný. Právě před námi pískovali ferveje = tolik písku jsem ještě nikde neviděl, ale kdyby nebyl písek, tak hrajete na bahně. Lesní jamky již uzavřeny, greeny sice ještě letní, ale s kvalitou jakž-takž. V momentálním stavu hřiště NEDOPORUČUJI :down::down:
 
PODĚBRADY - byl jsem hrát v Poděbradech, momentální stav hřiště je bídný. Právě před námi pískovali ferveje = tolik písku jsem ještě nikde neviděl, ale kdyby nebyl písek, tak hrajete na bahně. Lesní jamky již uzavřeny, greeny sice ještě letní, ale s kvalitou jakž-takž. V momentálním stavu hřiště NEDOPORUČUJI :down::down:
doplnim foto s minuleho tydne
AFC34746-9BBB-428E-8FA4-107436586522.jpeg
E9B358F5-CBD4-4034-85AB-FD3D50709E85.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom