Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zima 2019/20: Kde se hraje a jak?

PODĚBRADY - byl jsem hrát v Poděbradech, momentální stav hřiště je bídný. Právě před námi pískovali ferveje = tolik písku jsem ještě nikde neviděl, ale kdyby nebyl písek, tak hrajete na bahně. Lesní jamky již uzavřeny, greeny sice ještě letní, ale s kvalitou jakž-takž. V momentálním stavu hřiště NEDOPORUČUJI :down::down:

Na druhé straně si myslím, že Poděbrady to pískování potřebovali, jak koza drbání... Kvůli blátu jsem tam přesta chodit.
 
Stará Boleslav dneska parádní. Fairwaye vypadají jak v létě a greeny (stále letní), taky hezký. V happy hours 400,- za devítku mi přijde fajn a vzhledem k podmínkám, naprosto.
 
Dneska parádní spolhra s ještěrkou @Jesterka Na to, že jsme oba začátečníci, tak jsme si fakt super zahráli. Holka je to šikovná, to se musí nechat. 😉 Byli jsme v Benátkách a hřiště ve velmi dobré kondici. Letní greeny a odpoledne i docela letní počasí, krásnej den. Já zahrál stovku, ještěrka o malinko víc, ale zase měla hezčí outfit. 😉 Děkuji ti za hru a za moc příjemnej pokec, užil jsem si to moc! Těším se na příště. 😉👏👍
 

Přílohy

  • IMG_20191220_113033.jpg
    IMG_20191220_113033.jpg
    88,8 KB · Zobrazení: 285
  • IMG_20191220_122623.jpg
    IMG_20191220_122623.jpg
    96,4 KB · Zobrazení: 286
  • IMG_20191220_144445.jpg
    IMG_20191220_144445.jpg
    127,4 KB · Zobrazení: 287
  • IMG_20191220_133429.jpg
    IMG_20191220_133429.jpg
    93,1 KB · Zobrazení: 260
Dneska parádní spolhra s ještěrkou @Jesterka Na to, že jsme oba začátečníci, tak jsme si fakt super zahráli. Holka je to šikovná, to se musí nechat. 😉 Byli jsme v Benátkách a hřiště ve velmi dobré kondici. Letní greeny a odpoledne i docela letní počasí, krásnej den. Já zahrál stovku, ještěrka o malinko víc, ale zase měla hezčí outfit. 😉 Děkuji ti za hru a za moc příjemnej pokec, užil jsem si to moc! Těším se na příště. 😉👏👍
Já děkuji Ferrry 🏌️⛳😁. Vlastně jsme se dali dohromady na společnou hru díky 19. jamce👍. A vo tom to je👍. U mě dobrý 😁.
 
Dnešní Béřovice mně udělaly radost, my se vrátili opálení a krásně unavení. Stav hřiště je na tuto letní dobu skvělý a grýny hratelné. Testoval jsem nové hole, tak se mi trochu rozcházely vzdálenosti, nicméně spokojenost. Dlouho jsem snil o "utility iron" od srixonu a musím říct, že tři rány, kde jsem je použil, znamenaly put do eaglu...

To se samozřejmě nedalo říci o všech ranách a na nejoblíbenější 13. jamce jsem poslal novou trojku dřevo do "outu" do dneška jsem nevěděl, že by tam byl. Občas dokonce krásně rostla tráva.

Nu což, já ani Lucka proti oteplování klimatu stávkovat nebudeme, protože sezona 10 měsíců se mi docela zamlouvá!!! Asi jsem ta viděl i nějaké jamkaře (občas byli i na naší ferveji), určitě hráli skvělý golf jako my.
 
Dnešní Béřovice mně udělaly radost, my se vrátili opálení a krásně unavení. Stav hřiště je na tuto letní dobu skvělý a grýny hratelné. Testoval jsem nové hole, tak se mi trochu rozcházely vzdálenosti, nicméně spokojenost. Dlouho jsem snil o "utility iron" od srixonu a musím říct, že tři rány, kde jsem je použil, znamenaly put do eaglu...

To se samozřejmě nedalo říci o všech ranách a na nejoblíbenější 13. jamce jsem poslal novou trojku dřevo do "outu" do dneška jsem nevěděl, že by tam byl. Občas dokonce krásně rostla tráva.

Nu což, já ani Lucka proti oteplování klimatu stávkovat nebudeme, protože sezona 10 měsíců se mi docela zamlouvá!!! Asi jsem ta viděl i nějaké jamkaře (občas byli i na naší ferveji), určitě hráli skvělý golf jako my.
na jakych jamkach jsi sel do eaglu po rane 3utility?? sel jsi ze zlutych, cili po posunu z modrych?? to by vse vysvetlovalo
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom