Zima 2019/20: Kde se hraje a jak?

Ferrry

Aktivní člen
Autor vlákna
1.1.2019
227
318
73
Ahoj. Blíží se zima a tím i postupné zavírání hřišť, nebo přechod na zimní greeny. Jelikož jsem jeliman a chodím hrát i v kose, budu rád za jakékoliv info, kde se jak hraje, abych nemusel obvolávat hřiště. Kdo kde byl, jak vypadá hřiště, letní/zimní greeny atd. @Admin jestli to už někde je, omlouvám se a hoď to do koše. 😉 Díky všem! 👍

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Admin

Ferrry

Aktivní člen
Autor vlákna
1.1.2019
227
318
73
Hostivař ve výborném stavu, ale od pondělí na zimní grýny...
Byl jsem v úterý a fakt výborný. Díky za info o zimních. 👍

Petr

Nováček+
22.4.2017
36
50
28
Jméno
Petr
Karlštejn zavírá po tomto víkendu. Byl jsem tam dnes s Attilou a hřiště je v parádním stavu, ferveje super, greeny po údržbě = takže pomalejší. Bylo nevlídné počasí - vítr + déšť + zima, tak jsme byli na hřišti úplně sami a to doslova, prostě hřiště bylo jen naše :). Takže kdo by si chtěl ještě užít Karlštejn téměř sám pro sebe, tak zítra je poslední možnost, stav hřiště za to rozhodně stojí.

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
2,128
1,836
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Beřovice ok. Greeny po údržbě, trochu pomalé a trochu hopsavé. Hraje se na letní.
A hrát se bude, dokud nebude mrznout.
Cena 800 kdykoliv, jako host 600.
Stojí to za to.

Admin

Admin 19.jamky
Tým 19.jamky
8.7.2019
58
76
18
www.19jamka.cz
Ahoj. Blíží se zima a tím i postupné zavírání hřišť, nebo přechod na zimní greeny. Jelikož jsem jeliman a chodím hrát i v kose, budu rád za jakékoliv info, kde se jak hraje, abych nemusel obvolávat hřiště. Kdo kde byl, jak vypadá hřiště, letní/zimní greeny atd. @Admin jestli to už někde je, omlouvám se a hoď to do koše. 😉 Díky všem! 👍
Prima vlákno, díky. Někde tu jeho předchůdci jsou, ale ty nechme už historii. Tebou založené vlákno jsem jen "přejmenoval". A zároveň zvýraznil - tak, aby v kategorii Golfová hřiště bylo na prvním místě a přidal jsem ho na titulku k sezónně snadno dostupným vláknům.

Výstřižek.JPG

Díky!

Ferrry

Aktivní člen
Autor vlákna
1.1.2019
227
318
73
Dotaz na @Paudr Jak ted vypada Roudnicka, je otevreno? Zitra pojedu kolem, tak jestli si mam vzit klacky s sebou. 😉 Diky za info. 👍

Petr

Nováček+
22.4.2017
36
50
28
Jméno
Petr
!!!!! BARBORA !!!!! - hřiště BARBORA nabízí všem golfistům do konce této golfové sezóny 1 HRU ZDARMA. Krásná akce a navíc tam dle jejich webkamery ani nenapadl sníh, což se na mnoha místech republiky říci nedá :p ;) . Takže hurááá na Barboru .

• Super!
Reactions: Ferrry

Paudr

Aktivní člen
25.10.2017
313
569
103
Hradec Králové
Jméno
Pavel Audrlický
Dotaz na @Paudr Jak ted vypada Roudnicka, je otevreno? Zitra pojedu kolem, tak jestli si mam vzit klacky s sebou. 😉 Diky za info. 👍
Na Roudničce se hraje celoročně, zatím
na letní greeny. Jen na DW se hraje se zimními míčky.🙂 Tady druhý den v kuse
docela slušně leje, zítra už snad pršet nemá. Pokud Ti to vyjde, tak dej vědět, 731417426, po obědě mám v plánu se na hřiště zajít podívat. Snad to tam nebude na neoprén. 🏌🏼‍♂️😁🏌️‍♂️
podívat.

• Super!
  • To se mi líbí, Shot!
Reactions: Jirka 4 a Ferrry

Ferrry

Aktivní člen
Autor vlákna
1.1.2019
227
318
73
docela slušně leje, zítra už snad pršet nemá. Pokud Ti to vyjde, tak dej vědět, 731417426, po obědě mám v plánu se na hřiště zajít podívat. Snad to tam nebude na neoprén. 🏌🏼‍♂️😁🏌️‍♂️
podívat.
Diky. Zatim netusim cas a jestli vubec, ale dam pripadne vedet. 😉👍

Ferrry

Aktivní člen
Autor vlákna
1.1.2019
227
318
73
podívat.
Nakonec jsem to stihl, ale jen tak tak. Ani jsem ti nevolal, protoze jsem netusil, jestli to vubec dam. Sel jsem ve 14:20, tak jsme se mozna nekde potkali. 😉 Je to fakt krasna devitka, prijedu zase! Pocasi paradni (6° slunicko). Greeny hratelny a ferveje moc hezky. 9 mi vzala dva micky, priste si beru lovitko. 😂

Přílohy

Paudr

Aktivní člen
25.10.2017
313
569
103
Hradec Králové
Jméno
Pavel Audrlický
Nakonec jsem to stihl, ale jen tak tak. Ani jsem ti nevolal, protoze jsem netusil, jestli to vubec dam. Sel jsem ve 14:20, tak jsme se mozna nekde potkali. 😉 Je to fakt krasna devitka, prijedu zase! Pocasi paradni (6° slunicko). Greeny hratelny a ferveje moc hezky. 9 mi vzala dva micky, priste si beru lovitko. 😂
Škoda, šel jsem s kolegou 9ku.Ve3 šel produkovat hodnoty a já jsem osiřel.Bylo, na to kolikátého je, opravdu luxusní počasí. Domů jsem šel asi ve 4. Ozvat ses měl,
jako host bys měl fee za 1/2.😏

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Ferrry a mkopcak

Ferrry

Aktivní člen
Autor vlákna
1.1.2019
227
318
73
Byl jste ted nekdo Kuňku? Chystame se tam v sobotu s klukama, tak jen jak to tam vypada. @JanKostalCZE Honza mi ji moc nevychvalil, ale jeho narocnost je uplne jinde, nez moje. 😂 Diky za info.

Ferrry

Aktivní člen
Autor vlákna
1.1.2019
227
318
73
Dnes Molitorov. Otevřeno, letní greeny (hezký) a pravděpodobně budou opět celou zimu, takže se tam zase objevím, protože mě zimní greeny nebaví. 😉

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: honza62
Já myslel, že příště nebudeš hrát do vody...

Petr

Nováček+
22.4.2017
36
50
28
Jméno
Petr
PODĚBRADY - byl jsem hrát v Poděbradech, momentální stav hřiště je bídný. Právě před námi pískovali ferveje = tolik písku jsem ještě nikde neviděl, ale kdyby nebyl písek, tak hrajete na bahně. Lesní jamky již uzavřeny, greeny sice ještě letní, ale s kvalitou jakž-takž. V momentálním stavu hřiště NEDOPORUČUJI :down::down:

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,639
2,900
123
Praha 7 - Holešovice
Jméno
Jan Košťál
PODĚBRADY - byl jsem hrát v Poděbradech, momentální stav hřiště je bídný. Právě před námi pískovali ferveje = tolik písku jsem ještě nikde neviděl, ale kdyby nebyl písek, tak hrajete na bahně. Lesní jamky již uzavřeny, greeny sice ještě letní, ale s kvalitou jakž-takž. V momentálním stavu hřiště NEDOPORUČUJI :down::down:
doplnim foto s minuleho tydne
AFC34746-9BBB-428E-8FA4-107436586522.jpeg
E9B358F5-CBD4-4034-85AB-FD3D50709E85.jpeg

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Ferrry a requo
WebGolf.cz