Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zerogolf pro 19.jamku (Hodkovičky ne 25.6. od 17:00)

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
ZeroGolf akce pro 19.jamku - Praha / Hodkovičky - TERMÍN: ne 25.6. od 17:00

S Otou Marešem jsem domluvil praktickou ukázku ZeroGolfu pro zájemce z řad 19.jamky. V Praze, v Hodkovičkách.

Kdy: ne 25.6. od 17:00 - 19:00+
Kde:
Hodkovičky, Praha (http://www.hodkovicky.cz/)
Cena: zdarma
Co s sebou: jednu či dvě své hole na porovnání (7i,9i,P...)

Jiné termíny až případně později.

Program: úvod, prezentace myšlenky Zerogolfu a jak používat produkt Zero set pří tréninku, interaktivní část, volná diskuze. Celé je to zdarma. Prosím však o účast jen pozitivně naladěné jedince, kteří si chtějí zerogolf vyzkoušet, zjistit, co a kdo za tím stojí a poskytnout i konstruktivní zpětnou vazbu Otovi a tomu, aby se mu jeho nápad podařilo prosadit do světa. Dvě hoďky, plus minus, následné posezení a diskuse vítána. Neformální formát akce.

Přihlášení účastnici (aneb, počítám s vámi):

@requo
@Jirka75
@Jerry
@jan
@Yahuu
@RobertSlajs

?

Přihlašte se i další. :) Tady v tématu.

PS: Po konci akce přesunu toto k původnímu ZeroGolf vláknu, toto vlákno je pouze k akci, diskusi o zerogolfu primárně tam.
 
Upraveno:
Je mi líto. Jsme na víkend v Telči a nestihneme se vrátit. Potom co sobotu strávim na turnaji bude neděle rodiny den ;)
 
Budu se snažit dorazit, ale jdu hrát. Tak ještě nevím, jak budu stíhat;)

Fajn, hodil jsem tě na home. Btw. to stihneš, vždyť hraješ v paru, ne?
 
Vždyť jdeš v 8:30 hééérečko, to stíháš v pohodě :p
Tak znáš to, půjdu pomalu, budu hledat, pak oběd, kafíčko, cesta domů...ale jo, snad to sihnu, rád bych to viděl;)
 
Tak pojď se mnou od 11 Mstětice. Já tě pohlídám, abys to stihnul. :cool:
 
Tak pojď se mnou od 11 Mstětice. Já tě pohlídám, abys to stihnul. :cool:
To bych mohl, od 8.30 Barbora, jsme dva, to oběhneme rychle a v 11 už odpaluju na jedničce ve Mstěticích[emoji3]
 
Tak se bohužel musím omluvit. Žena rozhodla, že jedeme do Krumlova už v neděli dopoledne.
Zase ale, kdyby si někdo chtěl zahrát neděle, pondělí , úterý Krumlov , tak budu rád.:)
 
Tak se bohužel musím omluvit. Žena rozhodla, že jedeme do Krumlova už v neděli dopoledne.
Zase ale, kdyby si někdo chtěl zahrát neděle, pondělí , úterý Krumlov , tak budu rád.:)

Ok, škoda. :)
 
S Otou jsem si to teď potvrdil, platí to. Neděle hodkovičky od 17:00, já tam budu dokle v kavárně cca od 16:00 (Ota má do pěti hodinu, tak pak za námi přijde). Určitě kdo mě ještě neznáte, najdete, budu mít brandové triko.Vemte si s sebou dvě hole, 7i + PW/GW/SW... a dobrou náladu. :)
 
S Otou jsem si to teď potvrdil, platí to. Neděle hodkovičky od 17:00, já tam budu dokle v kavárně cca od 16:00 (Ota má do pěti hodinu, tak pak za námi přijde). Určitě kdo mě ještě neznáte, najdete, budu mít brandové triko.Vemte si s sebou dvě hole, 7i + PW/GW/SW... a dobrou náladu. :)
Jeste se muzete stavit za mnou v shopu :)
 
Co nám dáš? :) Máte lízátka?
jo, takhle, za Tebou.... ale jo. :-D
muzu koupit i lizatka :D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom