Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zell am See

Sauron

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Alexander
Přijmení
Klimeš
Klub
Kotlina - Terezín
HI (HCP)
21,9
Rád bych po 6 letech znovu zajel v létě do Zell am See, a zahrál si 2x Zell am See, Maria Alm a Brandlhof, nebo Goldegg. Vždycky jsem bydlel u Hovorků - Pension Bohemia.

NEVÍTE NĚKDO, JAK TO TAM TEĎ VYPADÁ?
 
Rád bych po 6 letech znovu zajel v létě do Zell am See, a zahrál si 2x Zell am See, Maria Alm a Brandlhof, nebo Goldegg. Vždycky jsem bydlel u Hovorků - Pension Bohemia.

NEVÍTE NĚKDO, JAK TO TAM TEĎ VYPADÁ?

Jel jsem okolo hřiště Zell am See počátkem prosince. Na hřišti bylo odhadem 20 cm sněhu, trochu foukal vítr a sněžilo, zato parkoviště bylo prázdný!
 
Jel jsem okolo hřiště Zell am See počátkem prosince. Na hřišti bylo odhadem 20 cm sněhu, trochu foukal vítr a sněžilo, zato parkoviště bylo prázdný!
Chybí mi tady na konci zaškrtávátko : □ byla tato recenze pro vás užitečná?
 
Chybí mi tady na konci zaškrtávátko : □ byla tato recenze pro vás užitečná?

Psal “...teď...”!
 
No právě, je začátek ledna, jak to tam vypadalo začátkem prosince je mimo mísu :)




přesně to jsem si taky myslela, rychlost greenu bude úplně jiná na začátku ledna a na začátku prosince.... ( kam se hrabe Bitner, to se nedá srovnat ) o_O
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom