Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Železa

Revan

Člen fóra
Jméno
Zbyňa
Tak jsem si říkal najdu na internetu něco ve smyslu cheap forged irons. A vás bych se chtěl mezi tím zeptat . Existuje nějaký výrobce levných forged irons. Nebo dokonce cheap blades? třeba o takovych vyrobcich ani nevime . A další věc proč už MekŘehoř
nevyrábí železa? Hmm divný.
 
Když sem testoval hole v golfgear.cz tak sem měl v ruce i Alphy a Dynacrafty tuším, ty jsou cenově níž než obecně známé značky, pokud se bavíme o nových.
 
Když sem testoval hole v golfgear.cz tak sem měl v ruce i Alphy a Dynacrafty tuším, ty jsou cenově níž než obecně známé značky, pokud se bavíme o nových.
Mě jen docela mrzí že se všude tlačí hlavně ten mainstream. Ale golfové hole preci nejsou jen kolevaje pinky nebo sýrixny ne? XD
 
Úpřímně pocitově stály za prd :) ale pokud nechceš mainstream, tak zajdi do golf59, tam nic z toho, co nabízí všechny obchody nenajdeš.
Bratr tam fitoval železo od Miury a KZG driver, ten driver ho stál pod 10k, takže cenově přijatelné.
 
😅 já věděl že to miura s těma cenama přehání. Chtít za set 2500$ vydridusi XD.
Mimochodem kzg Taky není úplně nejlevnější značkou na trhu :cool:
 
KZG i Miura fakt levne nejsou...
Nicmene co treba koupe starsi rady mizuna? V UK se to da sehnat za cca 10K.
Jinak kovana zeleza jsou vzdy trosku drazsi a mene vydrzi :)
 
Kzg rok výroby dejme tomu 2015? No jo já postupně čekuju e bay jestli se tam třeba náhodou nekdo nezblázní :) třeba se tam objeví capek co neví co našel na půdě XD
 
jestli by jsi chtěl nechám ti své Mizuno, ale pozor, to nejsou hole pro začátečníky 😇
 
Upraveno:
jestli by jsi chtěl nechám ti své Mizuno MP-4, ale pozor, to nejsou hole pro začátečníky 😇
já mám trochu jiný problém momentálně : -( už podruhý toto

IMG_20200824_205147.jpg
 
Anglický ebay,vyfiltruješ left handed,UK only,je tam i spousta nabídek golf shopů buy IT now.. kupoval jsem dvakrát bez problémů.. doprava 15 liber...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom