Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zdravím

  • Autor vlákna Sarkafarka
  • Založeno
S

Sarkafarka

Neregistrovaný
Zdravím vespolek místní komunitu...
Jirka - po letech zase připraven do hry... Poslední HCP si už ani nepamatuji a jsem přesvědčen, že ho jen tak neuhraji...:-D Přeji všem zde hezkou hru a dlouhé rovné rány...
 
Zdravím vespolek místní komunitu...
Jirka - po letech zase připraven do hry... Poslední HCP si už ani nepamatuji a jsem přesvědčen, že ho jen tak neuhraji...:-D Přeji všem zde hezkou hru a dlouhé rovné rány...

Ahoj Jirko, vitej na Jamce. Jakpakto, ze byla pauza?
 
Málo času... Ale když už teď začala hrát dcera, situace se změnila k lepšímu...;-) Jinak co jsem prolétl pár vláken, viděl jsem povědomé nicky z dávných dob fora Golfdigest... I zjevně nekonečnou debatu na téma "Jsou potřební trenéři a ZK?"...:-D
 
Málo času... Ale když už teď začala hrát dcera, situace se změnila k lepšímu...;-) Jinak co jsem prolétl pár vláken, viděl jsem povědomé nicky z dávných dob fora Golfdigest... I zjevně nekonečnou debatu na téma "Jsou potřební trenéři a ZK?"...:-D

To jsem jeste nebyl v golfovem svete, kdyz bylo asi forum na golfdigest. Kurna, clovek se mohl inspirivat.

Tak jeste jednou vitej a at se ti tu libi!
 
Díky za přijetí a přivítání... Člověk si rád počte, co se kde změnilo, zlepšilo, koupilo...;-)

GD forum když tenkrát zanikalo, tak se ti nejzanícenější rozhodovali pro nějakou novou platformu, tak jsem myslel, že 19. jamka je potomek té snahy... A ouha, ona zelená louka...;-) Hezký počin...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom