Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zdravím z Olomouce

Yenda

Nováček
Golf mě učaroval v létě 2020 díky mému kamarádovi, který mě vzal párkrát na odpaliště a na cvičné hřiště. A to tak, že od září 2020 mám trenéra a mé nadšení pro golf zatím nezná mezí. Musím se ale krotit. Škoda jen, že jsem se k tomu dostal až po 5.křížku života. Takže mě teď čekám nádherný čas pronikání do světa golfu, vybírání výbavy a doufám že i cestování po golfových hřištích. Těším se také, že hodně informací a zkušeností načerpám tady na 19.jamce. Mějte se a ať se vám daří!
 
Golf mě učaroval v létě 2020 díky mému kamarádovi, který mě vzal párkrát na odpaliště a na cvičné hřiště. A to tak, že od září 2020 mám trenéra a mé nadšení pro golf zatím nezná mezí. Musím se ale krotit. Škoda jen, že jsem se k tomu dostal až po 5.křížku života. Takže mě teď čekám nádherný čas pronikání do světa golfu, vybírání výbavy a doufám že i cestování po golfových hřištích. Těším se také, že hodně informací a zkušeností načerpám tady na 19.jamce. Mějte se a ať se vám daří!

Ahoj Yendo, vítej na Jamce. To tě čeká spousta krásných chvil a taky spousta frustrujících prožitků. Ale pořád si myslím, že ty krásné převažují. Resp. i když zahraješ sto hnusných ran, tak ta jedna to všechno vynahradí a svět je rázem zase to nejkrásnější místo na světě. Povídej, jakpak ti jde trénování?
 
Díky za přivítání a povzbuzení. Trénuju teprve 3 týdny. Hned jsem si vzal trenéra, aby to mělo smysl. Je mě přes 50 a nemám čas ztrácet čas samoukou na začátku. Takže progres je vidět. Na začátku to jde rychle, že jo. Máš pravdu. Zatím je pěkných úderu málo, ale ten pocit po povedené, rovné, daleké ráně, se správným zvukem, to je radost. Takže už se pomalu dívám po prvním nářadí.
 
Ahoj a vítej na Jamce. Golf je super v tom, že můžeš začít kdykoliv ;) a je to vážně droga a závislost, ale je to super! Tak ať se ti daří, a někdy na hřišti na viděnou!
 
Zdravím Yendu na rodnou hroudu. Konečně někdo přímo z Olomouce.....

Máš stěstí, že je ve Vésce super akademie, kde se dá golf naučit bez nutnosti drastického přechodu z rohožky rovnou na dospělé hřiště. Tak příjemnou zábavu a snad najdeme příležitost pro spolhru....

Ať Ti to jde, to Ti přeje zhruba stejně "mladý" olomoučák.

PF
 
Je mě přes 50 a nemám čas ztrácet čas samoukou na začátku. Takže progres je vidět. Na začátku to jde rychle, že jo.
👍 pravda pravdúca!
Toto by malo platiť pre každého začiatočníka bez ohľadu na vek 😉
Veľa zdaru a veľa pekných rán (na drivingu) -na ihrisku tam čo najmenej 😎
Bilky (tiež som tu týždeň aj s cestou)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom