Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zdravím z Hořehled

roman007

Nováček
Jméno
Roman
Přijmení
Čulák
Klub
Hořehledy, ČGK
HI (HCP)
16,4
Ahoj všem, jmenuju se Roman Čulák, před rokem mě devítiletý syn přinutil vzít do ruky hole, aby mi mohl dokázat, že je šikovnější než já...
Ač nerad, ale musím říct, že měl trochu pravdu. Ale snažím se. Na nějaký ten pohárek se mi na polici práší. A už se přidal i zbytek rodinky.
Hraju hlavně v Hořehledech, díky kamarádům jsem se podíval i na jiná hřiště. Ale abych porovnával, chválil a doporučoval, na to ještě dlouho nedojde.
 
Prej na nějakej pohárek...Roman má zelenou kartu od loňského září a už má 2x první místo z loňského podzimu z texasu, kdy doplňoval moji dlouhou hru skvělými příhrami a putty. A z této neděle má 2.místo za 45 STB v našem majoru Hořehledském králi a královně. A porovnávat už bude moc po tomhle prodlouženém víkendu, kdy nám bude spolu s @honza62 a @requo dělat parťáka při Východočeském švihu!:-D
 
Prej na nějakej pohárek...Roman má zelenou kartu od loňského září a už má 2x první místo z loňského podzimu z texasu, kdy doplňoval moji dlouhou hru skvělými příhrami a putty. A z této neděle má 2.místo za 45 STB v našem majoru Hořehledském králi a královně. A porovnávat už bude moc po tomhle prodlouženém víkendu, kdy nám bude spolu s @honza62 a @requo dělat parťáka při Východočeském švihu!:-D
a kde to bude ten váš Východočeský švih?
 
a kde to bude ten váš Východočeský švih?

Na Vrsich jsme v nedeli 9.8.:)
 
V neděli od desíti bývá hendikepka. V kolik tam budete?

No psal jsem jim email zda u nich mozno v nedeli hrat a nikdo mi neodpovedel. Pocitam ze kolem 10 budeme vyrazet z Phy.
 
Ahoj všem, jmenuju se Roman Čulák, před rokem mě devítiletý syn přinutil vzít do ruky hole, aby mi mohl dokázat, že je šikovnější než já...
Ač nerad, ale musím říct, že měl trochu pravdu. Ale snažím se. Na nějaký ten pohárek se mi na polici práší. A už se přidal i zbytek rodinky.
Hraju hlavně v Hořehledech, díky kamarádům jsem se podíval i na jiná hřiště. Ale abych porovnával, chválil a doporučoval, na to ještě dlouho nedojde.

Ahoj Romane, vítej na Jamce. :) Btw. a je syn už šikovnější? To se nesmíš dát, až tě začne hodně štvát lepšími výkony, pošli na něj @mkopcak, v jeho přítomnosti všichni hrajou šrot a rázem začne hrát blbě. Znám to. Mně se takhle během let rozsypalo postupně patování, krátká hra, dlouhá hra, bunkery už rovnou vynechávám, driver chodí jen na vycházky... a tak.

Ať se ti tu mezi námi líbí. :up:
 
Upraveno:
No psal jsem jim email zda u nich mozno v nedeli hrat a nikdo mi neodpovedel. Pocitam ze kolem 10 budeme vyrazet z Phy.
na tu hendikepku nebývá moc lidí, určitě hrát půjde. ;)
 
No psal jsem jim email zda u nich mozno v nedeli hrat a nikdo mi neodpovedel. Pocitam ze kolem 10 budeme vyrazet z Phy.
A nechcete zkusit od desíti si u nás střihnout hendikepku?
 
A nechcete zkusit od desíti si u nás střihnout hendikepku?

To nedame, v 10 vyrazime z Phy:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom