Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zdravím všechny

Ellie

Nováček
Ahoj, tady Ellie!
Nesnáším představování se, ale když to nebude na pódiu, tak to snad ve zkratce nějak zvládnu...

Jsem rodilá Pražačka, tak doufám, že aspoň tady se to nehejtuje. :-D Miluju téměř všechny sporty, nejradši mám snowboarding. Mám certifikaci fitness osobního trenéra, ale mým hlavním oborem obživy je stavařina.

S golfem jsem začala přesně před rokem - v září 2020, když nám zakázali všechno ostatní... Tudíž o nějakých převratných úspěších nemůže být řeč, ale rozhodně jsem si golf zamilovala a beru to jako oddychovou záležitost, na stresování se mám jiný činnosti. :) Aktuálně mám HCP něco pod 39.

Ráda se tu o golfu něco přiučím, případně ráda poznám nové spoluhráče/protihráče/kámoše. ;-)
 
Upraveno:
Mám syna co se ke golfu dostal podobně. Sporty všeho druhu, shodou okolností taky prioritou snowboarding. Dlouho se mi posmíval, že golf je courání se po louce pro důchodce a když pak všechno kromě golfu zavřeli, zkusil to a zatím to vypadá, že je z něj závislák. 😜
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom