Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zdravím Jamkaře

Toamo

Aktivní člen
Klub
ČGK
HI (HCP)
9,6
Zdravím všechny Jamkaře,
portál sleduji již delší dobu a konečně jsem se rozhoupal k registraci. Golf hraji od 2006, kdy jsem udělal ZK v Benátkách. Bydlím u Mladé Boleslavi a nejčastěji hraji MB a Ypsilonku. Jsem pravák hrající nalevo (na fóru populární téma 😀), u trenéra jsem byl asi 2x úplně na začátku (rád se trápím sám) a na fittingu jsem také nikdy nebyl (bojím se, že by mi poradili a to já nechci 😀). Mám druhé hole (Titlest AP3), předloni koupené z Anglie, které jsem nikdy neměl v ruce, ale líbily se mi 😀
Musím se pochválit, jak jsem se rozepsal.
 
Zdravím všechny Jamkaře,
portál sleduji již delší dobu a konečně jsem se rozhoupal k registraci. Golf hraji od 2006, kdy jsem udělal ZK v Benátkách. Bydlím u Mladé Boleslavi a nejčastěji hraji MB a Ypsilonku. Jsem pravák hrající nalevo (na fóru populární téma 😀), u trenéra jsem byl asi 2x úplně na začátku (rád se trápím sám) a na fittingu jsem také nikdy nebyl (bojím se, že by mi poradili a to já nechci 😀). Mám druhé hole (Titlest AP3), předloni koupené z Anglie, které jsem nikdy neměl v ruce, ale líbily se mi 😀
Musím se pochválit, jak jsem se rozepsal.
Vítej...
 
Ahoj na tomto fóru. Konečně tu je někdo, kdo udělal ZK v Itálii. :p

Až pojedeš na Moravu, tak dej vědět

Chvíli jsem přemýšlel nad stejným forem, ale pak jsem si vzpomněl, že mám výstrahu. Jsem rád, že si mě zastoupil!
 
@Toamo: Vítej na Jamce. Jste se někde poslední dobou zmobilizovali, ti praváci hrající nalevo? :) Jinak moc pěkné představení, možná si ho schovám jako vzor. Píšu za jedna! Ať se ti tu mezi námi líbí. Co ty AP3, přece nebudou zahálet? Nebo?

PS: @mkopcak - v představení je to volnější, o trochu přeci jen jo. Nemluvě o tom, že mě to napadlo taky. :)
 
Jsem se přechválil...druhé hole mělo znamenat, že mám teprve druhé hole od té doby co hraji a že jsem je koupil z Anglie, aniž bych je měl někdy v ruce...prostě se mi ty AP3 strašně líbily a stále líbí...
A vtip na Benátky mi říkala již cca. před 12 lety jedna důchodkyně ve výtahu, když jsem jí odpovídal kam jedu na golf, takže @Francovka jsi druhej a @mkopcak skoro třetí 😁
 
Upraveno moderátorem:
Zdravím všechny Jamkaře,
portál sleduji již delší dobu a konečně jsem se rozhoupal k registraci. Golf hraji od 2006, kdy jsem udělal ZK v Benátkách. Bydlím u Mladé Boleslavi a nejčastěji hraji MB a Ypsilonku. Jsem pravák hrající nalevo (na fóru populární téma 😀), u trenéra jsem byl asi 2x úplně na začátku (rád se trápím sám) a na fittingu jsem také nikdy nebyl (bojím se, že by mi poradili a to já nechci 😀). Mám druhé hole (Titlest AP3), předloni koupené z Anglie, které jsem nikdy neměl v ruce, ale líbily se mi 😀
Musím se pochválit, jak jsem se rozepsal.
Zdravím krajana od Bolky :D........v Benátkách jsem s golfem začínal prvními krůčky na akademii....a pak ZK v roce 2008 v Poděbradech. Jinak s trenérem a fittingem to mám úplně stejně:). Nejvíc hraju samozřejmě taky MB (i když letošek byl výjimkou - nelíbil se mi stav hřiště), pak Českou Lípu a Benátky......
 
Zdravím všechny Jamkaře,
portál sleduji již delší dobu a konečně jsem se rozhoupal k registraci. Golf hraji od 2006, kdy jsem udělal ZK v Benátkách. Bydlím u Mladé Boleslavi a nejčastěji hraji MB a Ypsilonku. Jsem pravák hrající nalevo (na fóru populární téma 😀), u trenéra jsem byl asi 2x úplně na začátku (rád se trápím sám) a na fittingu jsem také nikdy nebyl (bojím se, že by mi poradili a to já nechci 😀). Mám druhé hole (Titlest AP3), předloni koupené z Anglie, které jsem nikdy neměl v ruce, ale líbily se mi 😀
Musím se pochválit, jak jsem se rozepsal.
Vitej, ten fiiting bys mohl zkusit, prece jen v MB mas nejlepsiho fittera v republice a zazemi znacky Titleist :)
 
Zdravím krajana od Bolky :D........v Benátkách jsem s golfem začínal prvními krůčky na akademii....a pak ZK v roce 2008 v Poděbradech. Jinak s trenérem a fittingem to mám úplně stejně:). Nejvíc hraju samozřejmě taky MB (i když letošek byl výjimkou - nelíbil se mi stav hřiště), pak Českou Lípu a Benátky......
V Poděbradech jsem byl právě 2x u pana Balcara a v Benátkách mám akademii taky při svých začátcích s golfem hodně nachozenou...celodenní fee za dobrou cenu a dobrá kvalita...jestli budeš mít chuť, můžeme někdy dát MB nebo tu Lípu, ta se lepší každý rok neskutečně :up:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom