Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zdravím členy 19. jamky

Belbo

Nováček
Jméno
Vladimír František
Přijmení
Mana
Klub
Prague City Golf
Registrace na červnový RyderCup na konopišti mne přiměla registrovat se na portál 19. jamky. Moje jméno je Vladimír Mana, v golfu začínám svoji 13. plnohodnotnou sezónu, tedy pochopitelně sezónu šťastnou. Golf je pro mne relax po práci, stejně jako to platilo do roku 2006 o ledním hokeji. Těším se nejen na turnaje, ale také na setkání s novými lidmi, a to nejen letos, ale i v letech příštích.
 
Vidím modrou barvu. Že by to měla znamenat preferenci;):):D:p

Vítej na Jamce.

PFP, kapitán Blue Sharks
 
Registrace na červnový RyderCup na konopišti mne přiměla registrovat se na portál 19. jamky. Moje jméno je Vladimír Mana, v golfu začínám svoji 13. plnohodnotnou sezónu, tedy pochopitelně sezónu šťastnou. Golf je pro mne relax po práci, stejně jako to platilo do roku 2006 o ledním hokeji. Těším se nejen na turnaje, ale také na setkání s novými lidmi, a to nejen letos, ale i v letech příštích.

Ahoj, paráda, vítej Vladimíre na Jamce. :)
Těším se, až se znovu letos uvidíme a to nejenom na RequoCupu, ale snad i na Sunsetu, jakmile se vrchnost usmyslí, že je dobré neměnit věci každé dva dny. :)
 
Upraveno:
Vidím modrou barvu. Že by to měla znamenat preferenci;):):D:p

Vítej na Jamce.

PFP, kapitán Blue Sharks
Vždycky Modrá! Občas v červeném svetru ;-)
 
Vždycky Modrá! Občas v červeném svetru ;-)
Ta druhá půlka informace přijata. První znegována. ;)
 
Vždycky Modrá! Občas v červeném svetru ;-)
To mě osobně velmi těší. A na politiku (Občas v červeném svetru ;-)), na tu tady máme jiné vlákno.....
 
Ahoj, paráda, vítej Vladimíre na Jamce. :)
Těším se, až se znovu letos uvidíme a to nejenom na RequoCupu, ale snad i na Sunsetu, jakmile se vrchnost usmyslí, že je dobré neměnit věci každé dva dny. :)
Vrchnosti, vrchnosti
Tonete v blbosti
Přestaňte šéfovat
Začněte pracovat ;)
 
To mě osobně velmi těší. A na politiku (Občas v červeném svetru ;-)), na tu tady máme jiné vlákno.....
Když von ten "můj" červený svetr je také jenom o golfu. A teď v dubnu se bude sakra hodit...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom