Zdravím a pozdravuji ...

vladik1983

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
všechny golfisty a golfistky.

Jmenuji se Vláďa a konečně jsem se odhodlal přidat se. Pracuji v Praze u Dopravního podniku na Centrálním dispečinku. Ke golfu jsem se dostal před nějakými 10-ti lety, kdy jsem s kamarádem chodil jako jeho "caddy" na Štiřínské hřiště a nezávazně (ne)odpalovat míčky na místní driving. Nešlo mi to, ale nezanevřel jsem a vyplatilo se.
Po 10-ti létech a jednom nedokončeném pokusu o získání HCP se letos v únoru zadařilo. Počasí se na jedno dopoledne v Poděbradech uvolilo a úspěšně jsem se zařadil mezi golfisty.
Jako samouk, nemířím nijak vysoko. V první řadě je zábava a nekonečný relax a odpočinek a pokud se povede i nějaké to snížení ...... 

PS: buďto je to shoda jmen, nebo jsem majitelem holí od pana Administrátora Michala  :D

Mějte se a snad se někdy sejdeme na zeleném. Vláďa

Helldriver

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
Vítej mezi podobně postižené.  Každý jsme nějak začínali a místo krásného švihu jsme kopali krtky.

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
Pravák
Značka
Mizuno, Cobra, Cleveland, Bettinardi
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Vitej! Nekteri je kopou stale!
Koukam, ze i klub sedi :)))

TomasV

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
jan řekl:
Ano,někteří bohužel stále kopou ......ale věří, že už dlouho nebudou :)

vladik1983

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
TomasV řekl:
jan řekl:
S vykopávkami takový problém ani nemám. Spíše bojuji s nevyrovnanou délkou a mnohdy i směrem.

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Ahoj Vláďo, vítej. Tak jestli máš STRATY hole odemne, tak doufám, že dobře budou sloužit. Shoda jmen to asi nebude, moc Administrátorů nikde není (a Šatalů taky ne). :-D

TomasV

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
vladik1983 řekl:
TomasV řekl:
jan řekl:
S vykopávkami takový problém ani nemám. Spíše bojuji s nevyrovnanou délkou a mnohdy i směrem.
Tak to jsi o krok přede mnou :) Já stále bojuju se vším - i když už né s takovou pravidelností. Občas mám i světlé dny :)

vladik1983

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
TomasV řekl:
vladik1983 řekl:
TomasV řekl:
Tak to jsi o krok přede mnou :) Já stále bojuju se vším - i když už né s takovou pravidelností. Občas mám i světlé dny :)
Zas tak daleko nebudu. Včera jsem si byl zatrénovat na drivingu a měl jsem asi zatmění nebo erupce na Marsu, protože to co jsem tam předváděl. To byl tanec. Chvílemi jsem byl nebezpečný i sám sobě. No. V Pátek jdu na hřiště, tak snad to bude lepší

vladik1983

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
Requo řekl:
Ahoj Vláďo, vítej. Tak jestli máš STRATY hole odemne, tak doufám, že dobře budou sloužit. Shoda jmen to asi nebude, moc Administrátorů nikde není (a Šatalů taky ne). :-D
No určitě to bude od tebe. Ještě jsem si k nim vzal i SW. Každopádně k holím pristupuji jako ty. Naučit a po sezoně az budou nějaké slevy koupím jine. Vyhlížím nějaké TaylorMade. Uvidíme. Zatím tyhle bohatý stačí.

TomasV

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
vladik1983 řekl:
TomasV řekl:
vladik1983 řekl:
Zas tak daleko nebudu. Včera jsem si byl zatrénovat na drivingu a měl jsem asi zatmění nebo erupce na Marsu,  protože to co jsem tam předváděl. To byl tanec. Chvílemi jsem byl nebezpečný i sám sobě. No. V Pátek jdu na hřiště, tak snad to bude lepší
Tak to znám...jeden den to létá, že tomu skoro nemůžu ani uvěřit a když přijdu druhý den na driving (natěšený z dne přechozího) tak je to jedna velká tragédie. A pak zase začínám od začátku - co je špatně? Proč to včera šlo a dnes né když dělám vše stejně?...atd.,atd.
Ale myslím,že můžeme být v klidu. Někdo mi totiž řekl, že až přijde chvíle, kdy budu moct řít, že TO UMÍM uběhne průměrně 10 let. Takže si můžeme napsat v roce 2024, jak jsme na tom :)

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Tak to znám...jeden den to létá, že tomu skoro nemůžu ani uvěřit a když přijdu druhý den na driving (natěšený z dne přechozího) tak je to jedna velká tragédie. A pak zase začínám od začátku - co je špatně? Proč to včera šlo a dnes né když dělám vše stejně?...atd.,atd.
Ale myslím,že můžeme být v klidu. Někdo mi totiž řekl, že až přijde chvíle, kdy budu moct řít, že TO UMÍM uběhne průměrně 10 let. Takže si můžeme napsat v roce 2024, jak jsme na tom :)
mně to zase připomíná nejkratší golfový vtip...znáte,ne? : " Už to umím." ;)

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
Tak tenhle znám ale už to neříkám. Hned další rána mě vždycky vyvede z toho pocitu...

tom136

Nováček+
19.jamka:
Představení
WITB
Zas tak daleko nebudu. Včera jsem si byl zatrénovat na drivingu a měl jsem asi zatmění nebo erupce na Marsu, protože to co jsem tam předváděl. To byl tanec. Chvílemi jsem byl nebezpečný i sám sobě. No. V Pátek jdu na hřiště, tak snad to bude lepší
Když na Tebe přijde tohle období (taky jsem ho měl) je potřeba buď lékař neboli trenér anebo prostě jen přemýšlet, v čem je chyba ubrat sílu a rozebrat si ten pohyb...a nehrát zběsile jeden balon za druhým. Měl jsem jednu sezonu stálých hooků a dost jsem se z toho poučil a naučil se korigovat vlastní chyby - to mi pomohlo nejvíc.

vladik1983

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
Když na Tebe přijde tohle období (taky jsem ho měl) je potřeba buď lékař neboli trenér anebo prostě jen přemýšlet, v čem je chyba ubrat sílu a rozebrat si ten pohyb...a nehrát zběsile jeden balon za druhým. Měl jsem jednu sezonu stálých hooků a dost jsem se z toho poučil a naučil se korigovat vlastní chyby - to mi pomohlo nejvíc.
Přesně tak. Naštěstí jsem byl duchapřítomný a trénink tenkrát ukončil dřív, než jsem si mohl úplně zkazit náladu.
Každopádně "lékaře" jsem vyhledal a musím uznat, že mi opravdu pomohl. S čím mi neskutečně pomohl jsou dřeva a hlavně driver. Sice mi to občas uletí, ale už to neletí na jiné hřiště v okrese. Letos jsem u trenéra byl ještě několikrát, ale co to se mnou udělá na hřišti poznáme až pořádně na hřišti a na prvním turnaji co jdu 30.3. do Mstětic

tom136

Nováček+
19.jamka:
Představení
WITB
Přesně tak. Naštěstí jsem byl duchapřítomný a trénink tenkrát ukončil dřív, než jsem si mohl úplně zkazit náladu.
Každopádně "lékaře" jsem vyhledal a musím uznat, že mi opravdu pomohl. S čím mi neskutečně pomohl jsou dřeva a hlavně driver. Sice mi to občas uletí, ale už to neletí na jiné hřiště v okrese. Letos jsem u trenéra byl ještě několikrát, ale co to se mnou udělá na hřišti poznáme až pořádně na hřišti a na prvním turnaji co jdu 30.3. do Mstětic
To je fajn, hodně lidí se bojí driveru a hrají dlouho jen železy - myslím, že je lepší trénovat driver poloviční silou a když je trochu zkrocený, tak začít přidávat. Občas to uletí úplně každýmu.

TomasV

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
To je fajn, hodně lidí se bojí driveru a hrají dlouho jen železy - myslím, že je lepší trénovat driver poloviční silou a když je trochu zkrocený, tak začít přidávat. Občas to uletí úplně každýmu.
Jsem typický případ - driver nehraju vůbec. Vzhledem k tomu, co jsem s ním předváděl, tak mám až moc velký respekt.....Snad ho tuhle sezónu aspoň občas využiju. Potřebuji ale najít někoho s obrovskou trpělivostí - každý to se mnou totiž nedá protože je potřeba véééélikááá trpělivost :D:D

vladik1983

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
Jsem typický případ - driver nehraju vůbec. Vzhledem k tomu, co jsem s ním předváděl, tak mám až moc velký respekt.....Snad ho tuhle sezónu aspoň občas využiju. Potřebuji ale najít někoho s obrovskou trpělivostí - každý to se mnou totiž nedá protože je potřeba véééélikááá trpělivost :D:D
Já měl z driveru a potažmo ze dřev také velký respekt a ten stále trvá. Ale za pomoci trenéra jsem zjistil, že není důvod mít z nich přehnaný respekt a že se to s nimi dá. Nedovedete si nikdo představit jakou radost jsem měl, když jsem vzal na odpališti do ruky driver a ten zatracený míč letěl rovně. To s nedá snad ani popsat. :D

TomasV

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB
Já měl z driveru a potažmo ze dřev také velký respekt a ten stále trvá. Ale za pomoci trenéra jsem zjistil, že není důvod mít z nich přehnaný respekt a že se to s nimi dá. Nedovedete si nikdo představit jakou radost jsem měl, když jsem vzal na odpališti do ruky driver a ten zatracený míč letěl rovně. To s nedá snad ani popsat. :D
Minulou sezónu jsem s ním hrál taky docela obstojně ale pak se to někde zaseklo (viděl bych to na hlavu :)) a od té doby se do toho prostě nemůžu trefit ani na drivingu, tak jsem to vzdal a začnu to zkoušet zase letos a uvidíme, co z toho bude.
Máš úplnou pravdu, že když to trefíš je to super pocit. Za jedno parádní zvuk a za druhé ta dááálka :D.
Taky se těším až si to budu užívat podobně jako ty a skoro všichni ostatní :D - zatím jsem ta vyjímka, která potvrzuje pravidlo:(

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Minulou sezónu jsem s ním hrál taky docela obstojně ale pak se to někde zaseklo (viděl bych to na hlavu :)) a od té doby se do toho prostě nemůžu trefit ani na drivingu, tak jsem to vzdal a začnu to zkoušet zase letos a uvidíme, co z toho bude.
Máš úplnou pravdu, že když to trefíš je to super pocit. Za jedno parádní zvuk a za druhé ta dááálka :D.
Taky se těším až si to budu užívat podobně jako ty a skoro všichni ostatní :D - zatím jsem ta vyjímka, která potvrzuje pravidlo:(
Jo, ten pocit je úžasný. Jen by to mohlo být častěji než jednou z deseti. :oops:

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom