Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zdravím 19.jamku

Petr Jeník

Nováček+
Ahoj všichni,
sleduji 19.jamku od jejího začátku a moc se mi líbí, jak se to tu pěkně rozjelo a tak jsem se osmělil a zaregistroval se.

S golfem jsem začal koketovat poměrně nedávno. V říjnu 2014.
Dva týdny po zakoupení svých prvních holí jsem úspěšně složil zkoušku a skončila sezóna.
Začátek své golfové kariéry proto datuji až od dubna roku 2015 a hraji tak pouhé dva roky.
Baví mě to čím dál víc a myslím že nehraji úplně blbě. Za ty dva roky jsem se dostal na HCP 17,3 a mám v úmyslu se i nadále zlepšovat.
Jsem hodně tréningový typ a trénuji prakticky denně (je to pro mě obrovský relax od práce). Když zrovna netrénuji venku, tak doma kde buď patuji nebo to řežu do sítě, kterou jsem si nechal speciálně ušít a mám ji ve stodole kam chodím kouřit.
Denně si tak do míčku praštím cca 200x. Stodolu rekonstruuji a během pár let v ní chci vybudovat regulérní indoor.

Jsem z České Lípy, kde mám také domovské členství.
Jezdím ale i jinam. Zatím jsem ale hrál asi jen na 15 hřištích.

Co se osobního života týká: 37 let, ženatý, 3 děti, živnostník - ajťák.

Toť o mě asi vše :)
Všem přeji hezkou hru a rád se s Vámi potkám na některé z akcí 19.jamky.
 
Ahoj všichni,
sleduji 19.jamku od jejího začátku a moc se mi líbí, jak se to tu pěkně rozjelo a tak jsem se osmělil a zaregistroval se.

S golfem jsem začal koketovat poměrně nedávno. V říjnu 2014.
Dva týdny po zakoupení svých prvních holí jsem úspěšně složil zkoušku a skončila sezóna.
Začátek své golfové kariéry proto datuji až od dubna roku 2015 a hraji tak pouhé dva roky.
Baví mě to čím dál víc a myslím že nehraji úplně blbě. Za ty dva roky jsem se dostal na HCP 17,3 a mám v úmyslu se i nadále zlepšovat.
Jsem hodně tréningový typ a trénuji prakticky denně (je to pro mě obrovský relax od práce). Když zrovna netrénuji venku, tak doma kde buď patuji nebo to řežu do sítě, kterou jsem si nechal speciálně ušít a mám ji ve stodole kam chodím kouřit.
Denně si tak do míčku praštím cca 200x. Stodolu rekonstruuji a během pár let v ní chci vybudovat regulérní indoor.

Jsem z České Lípy, kde mám také domovské členství.
Jezdím ale i jinam. Zatím jsem ale hrál asi jen na 15 hřištích.

Co se osobního života týká: 37 let, ženatý, 3 děti, živnostník - ajťák.

Toť o mě asi vše :)
Všem přeji hezkou hru a rád se s Vámi potkám na některé z akcí 19.jamky.
Zdravim:p
 
Já bych taky prosil o fotomotivaci, jak může vypadat golfová stodola. :)
Jinak vítej na jamce!
 
Myslím, že konečně jsem pochopil, co dělám blbě. Trénuji na trávě, nebo rohožce. Profící trénují na dlažebních kostkách nebo betonu. Aneb jedna dvě rány trochu níž, ono to člověka naučí trefovat čistě. :))
 
Něco na tom bude.
Původně jsem měl v úmyslu si tam dát pořádnou rohož, ale protože i bez teečka to v pohodě trefuju i na tom koberci, tak nějak nemám motivaci si to pořizovat a fakt to docela pomáhá. :D
 
super, jen se mi zdá fervej trochu vysušená ;)předpokládám že řízky po železech asi nedělá.....
Ne, řízky nedělá, ale drolí se a po 200 ranách je potřeba betonovou kostku vyměnit za novou, případně otočit :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom