Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zdar golfisti :)

CZervajZ

Člen fóra
Jméno
Jan
Klub
Black Bridge
Ahoj všem golfistům na 19. jamce,

jmenuji se Honza a středobod mého fungování je Praha, nicméně dá se říci, že jsem neposeda a nedělá mi problém skočit do auta a jet prozkoumávat nepoznané golfová zákoutí i vzdáleněji od mého středobodu ... :)

Hraju v drtivé většině s manželkou, s kterou jsme i společně s golfem začali. ZK jsme získali loni v srpnu na Black Bridge v Praze, kde máme i domovské členství. Osobně jsem chtěl zkusit golf již o několik let dříve, ale bohužel jsem to z dnešního pohledu zbytečně dlouho odkládal. Golf se pro mě stal drogou a sportem, který mi z diáře vytlačuje i oblíbenou jízdu na MTB. Skoro si neumím představit ten absťák, když bych hole alespoň jednou týdně neprovětral ... :D Takže asi tak nějak.

Všem hezkou hru! ;)
 
Upraveno:
Vítej. O MTB mi nemluv, od té doby, co hraju golf, kolo smutně visí na zdi.
 
@CZervajZ: Vítej Honzo na Jamce, každý golfista je tu vítán. :)

Btw. co hezčí polovička, pořád golfuje a baví jí to stále? Taky jí to tak chytlo?
 
Ahoj všem golfistům na 19. jamce,

jmenuji se Honza a středobod mého fungování je Praha, nicméně dá se říci, že jsem neposeda a nedělá mi problém skočit do auta a jet prozkoumávat nepoznané golfová zákoutí i vzdáleněji od mého středobodu ... :)

Hraju v drtivé většině s manželkou, s kterou jsme i společně s golfem začali. ZK jsme získali loni v srpnu na Black Bridge v Praze, kde máme i domovské členství. Osobně jsem chtěl zkusit golf již o několik let dříve, ale bohužel jsem to z dnešního pohledu zbytečně dlouho odkládal. Golf se pro mě stal drogou a sportem, který mi z diáře vytlačuje i oblíbenou jízdu na MTB. Skoro si neumím představit ten absťák, když bych hole alespoň jednou týdně neprovětral ... :D Takže asi tak nějak.

Všem hezkou hru! ;)
To jsi dopadl jako většina z nás..., vítej!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom