Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Praha Zbraslav - Prague city golf

Co mi vadí hodně, je stále nefunkční warmup.

A ještě doplním včerejší zkušenost z restaurace: v půl páte odpo. Na čepu jsou čtyři značky: Malina točená, Cider, Nealko birrel, Plzeň (?)... no, z těch 4 byla jedna, ostatní ne. Takže nebyla ani Malina, ani Cider, ani točené Nealko. Asi došlo, nečekaně, vše naráz. :)

Ty voe, dej si pozor! On tě někdo práskne a pak ti budou ze Zbraslavi volat!!!
 
Ty voe, dej si pozor! On tě někdo práskne a pak ti budou ze Zbraslavi volat!!!
nemusi nikdo praskat, je to verejne forum a zrovna Zbraslav to cte :)
 
nemusi nikdo praskat, je to verejne forum a zrovna Zbraslav to cte :)

Máš nějaké info, jak to s těmi rafy bude, budou se nechávát, nebo se to trochu proseká, zkultivuje? Případně co ten warmpup?

Btw rafy: nejvíc mě asi rozčiluje ty dva ostrůvky u greenu trojky. Když už tam má být překážka, tak alespoň ať se to v ní dá rozumně a rychle najít. Asi je tam schovaný nějaký magent na moje míčky. :)
 
Máš nějaké info, jak to s těmi rafy bude, budou se nechávát, nebo se to trochu proseká, zkultivuje? Případně co ten warmpup?

Btw rafy: nejvíc mě asi rozčiluje ty dva ostrůvky u greenu trojky. Když už tam má být překážka, tak alespoň ať se to v ní dá rozumně a rychle najít. Asi je tam schovaný nějaký magent na moje míčky. :)
rafy se postupne sekaji, ale maji na to pouze jednu sekacku, takze to jde velmi pomalu, melo by to na konci vypadat cca: fw, 2-3 sekacky semirough + 2-3 sekacky rough a pak heváč.
Warmup snad behem cervna by se mel otevrit :)
 
historicky se tu rozebírala (negativně) kvalita služeb na Zbraslavi. Byl jsem teď 2x po sobě na pondělním Sunsetu. Stále mi vadí, že v restauraci cítím co kuchař smaží, jelikož zvolili koncept kuchyně uprostřed restaurace.

Každopádně vnímám posun v přístupu dam a slečen jak v restauraci, tak na recepci. :up:

(a joooo, nefunguje jim warm up, ale to beru, že probíhá rekonstrukce a dají jej opět do provozu :))
 
A jen takova zvidava. Proc je ve Zbraslavi placene parkovani? Neprijde mi, ze by to bylo vyhledavane misto na parkovani. A pokud jdu na golf, stejne parkuju zdarma, tak mi to prijde jen jako zbytecny naklad na tisk listku.
 
rafy se postupne sekaji, ale maji na to pouze jednu sekacku, takze to jde velmi pomalu, melo by to na konci vypadat cca: fw, 2-3 sekacky semirough + 2-3 sekacky rough a pak heváč.
Warmup snad behem cervna by se mel otevrit :)
Malý dotaz, existuje norma fw-SR - R , jako jsem byl Ostravice a ta fw3 SR 6 R9cm?
 
A jen takova zvidava. Proc je ve Zbraslavi placene parkovani? Neprijde mi, ze by to bylo vyhledavane misto na parkovani. A pokud jdu na golf, stejne parkuju zdarma, tak mi to prijde jen jako zbytecny naklad na tisk listku.
osobní tip mám, že se jim tam sjížděli cyklisté, když stezka protíná areál, ale je to jen má spekulace .....
 
osobní tip mám, že se jim tam sjížděli cyklisté, když stezka protíná areál, ale je to jen má spekulace .....
Ptal jsem se na recepci a opravdu je to kvůli cyklistům...
 
Ptal jsem se na recepci a opravdu je to kvůli cyklistům...
Jakoze tam lidi prijeli autem, sundali kola ze strechy, udelali okruh na kole, nasadili kola na strechu a jeli domu? :D To se ta cyklistika od meho mladi posunula docela jinym smerem :D
 
Jakoze tam lidi prijeli autem, sundali kola ze strechy, udelali okruh na kole, nasadili kola na strechu a jeli domu? :D To se ta cyklistika od meho mladi posunula docela jinym smerem :D
A co na tom je špatnýho??....Kdybych bydlel někde dál a chtěl se projet po lokalitách kolem Berounky, tak to udělám taky tak.....koneckonců nedávno jsem to tak i udělal, jsem od MB ale parkoval jsem auto ve Zbraslavi na náměstí, protože aby cyklisté využívali parkoviště určené jen pro golfisty, tak s tím samozřejmě taky nesouhlasím....
 
A co na tom je špatnýho??....Kdybych bydlel někde dál a chtěl se projet po lokalitách kolem Berounky, tak to udělám taky tak.....koneckonců nedávno jsem to tak i udělal, jsem od MB ale parkoval jsem auto ve Zbraslavi na náměstí, protože aby cyklisté využívali parkoviště určené jen pro golfisty, tak s tím samozřejmě taky nesouhlasím....
No, když si to dáš do kontextu s tou militantní skupinou kolařů, která v Praze a okolí terorizuje řidiče i chodce s plnou hubou keců o ekologické dopravě, tak je to směšné.
Každý pátý auto na dálnici má na střeše kola a o litr větší spotřebu. Asi se jedou někam ekologicky dopravovat...
 
Tak telegraficky aktuální stav ze včerejší návštěvy (první devítka):
  • usměvavá a moc příjemná obsluha :)
  • v restauraci: na čepu pořád není (byť tam etikata je) malina, cider, ani birell. Tzn. ze 4 píp funguje reálně 1. Asi to ty sudy mají daleko.
  • hřiště: prima upraveno, prosekané rafy, i takové ty ostrůvky džihádu, např. na 3 jamce... ponecháno pár stébel, je to mnohem lepší pro hobby hráče, mnohem rychleji se míče hledají a je to více hratelné. Takže super :up:
  • turnaj: byť hcp, tak nám bohužel kropili greeny, tzn. první flajt měl suché greeny, druhý flajt (bohužel se nás více nesešlo) měl některé greeny již pokropené. Kdyby o něco šlo, tak je to otrava, ale jde spíše o princip. Docela mi to vadilo (samozřejmě hra mi nešla ani tak) - řešili jsme s maršalem. Co na tom je pitomé, že prostě vám greenkeepeři stojí ve směru rány a příjemné to není, i když odstoupí stranou... njn.

Ale ke stavu hřiště... nemám výtky. Líbí se, krásně upravené, hezky hratelné... (tedy, když nejste kopyto jako já :(
 
Upraveno:
Aktuálně ze včerejšího dne:

Warmup před tee1 už konečně otevřen, za dvacku (vemte si drobné) vám vypadne 12 míčků (kdo neví, warmup je kratší, tuším jen 150-160 metrů, takže na dlouhé hole to není).

Btw. dvě výtky k warmupu.

  • chápu, že je to vlastně taková Popelka, ale podložky byly tak tragické, všechny, že je z toho až smutno na tak jinak krásném hřišti, prošlapané, mega odřené až na gumu, prostě hnus
  • a míčky... no, v podstatě podložky jsem v porovnání s míčky vlastně pochválil. :( Komu vypadne dávka míčků, kde alespoň jeden či dva nebudou prasklé, špinavé, rozbité, tak je borec. Alespoň umejt je mohli za tu dlouhou dobu přestávky warmupu.
Tak snad to doladí.

A to důležité: hřiště v krásném stavu, bohaté ferveje, prosekané rafy, pěkné grýny, je to cajk. :)
 
Upraveno:
Tak dnes také Zbraslav. Nečekal jsem žádné zázraky a nečetl ranní Michalovu poznámku, že už je otevřený Warmup, tak jsem jel na drajving. Míčky tam byly krásně čisťounké, ale naseklé se taky našly. Za 100,- jich pak nemáte původních 50, ale jen 45, tedy tak akorát na rozehrání. Nicméně to nepotěší.
Maršál po hřišti sice jezdil, ale důsledně se vyhýbal hráčům. Bohužel na hřišti není možnost nějakého občerstvení, což v tom vedru zamrzí. Naštěstí jsme měli v rámci turnaje občerstvení po devíti jamkách.
Kvalita hřiště hodně dobrá, zalévání probíhalo průběžně po chvilkách tak divně všude kolem - asi jen testovali, jestli fungují trysky. Bunkry divné, různé písky a různé hloubky písku i v jednom bunkru (testovali jsme je až moc důkladně). Vyplatí se hrát provizi, když to pošlete někam trochu víc vedle do vysokého rafu (3x jsme se vraceli, protože jsme nenašli míček).
Turnaj jsme došli někdy po sedmé. Obsluha v restauraci jako obvykle (nic moc). Jídlo v půl osmé už nedostanete (po nás přišlo už asi jen 15 lidí), pití bylo možné objednat do poslední chvíle. Birel jen lahvový, třetinky. Objednávali jsme je rovnou po dvojicích.
Celkově - hřiště dobré, služby restaurace mě nepřekvapily.
Možná sem ještě jednou letos přijdu, ale že bych se sem těšil? Fakt ne.
 
Jedním slovem? Nádhera! To hřiště nemá co se kvality hracích ploch týče žádnou chybu! @Marklar na jedné FW vysekl řízek o velikosti mého chodidla, jak jsou krásně měkké a šťavnaté. Tohle udělat v Hořehledech, tak bude 14 dní ležet na JIPce. Greeny bleskurychlé. Občas nás potrápily neposekané ostrůvky vyšší trávy. Chápu jejich designový záměr a je mi jasné, že stromy tam místo toho na linksu nevysadí a že mám hrát rovně, ale nepříjemně to zdržuje hru hledáním. Už takhle je to hřiště zákeřná sviňa víc než dost:).

Překvapila mne milá obsluha v restauraci. Sice jsme hráli na schovku, kdy byla za barem celou dobu, kdy jsem ji nepotřeboval, ale jakmile jsem něco chtěl, tak nebyla k nalezení. Ale byla usměvavá, ochotná.
 
Co se nám to na Zbraslavi chystá, že by nová občerstvovačka mezi 9 a 10? :)

IMG-3379.JPG
 
Tak včera po delší době Zbraslav......a teda klobouk dolů! To hřiště je v neskutečné kondici - nádhera. Ale má to i svou "odvrácenou tvář"....... hrál se tam totiž o víkendu nějaký třídenní důležitý turnaj pořádaný ČGF, takže greeny pořád šíleně rychlé a to v součtu s tamnějším jejich tvarováním byla pro nás seniory takřka smrtící kombinace. Není náhoda, že z 88 lidí kompletně všichni HCP zhoršili!!.....
 
... že z 88 lidí kompletně všichni HCP zhoršili!!.....
Nezhoršoval nikdo - server to přes noc přepočítal a vzhledem k tomu, že CBA vyšel -2, tak kolo bylo "Pouze pro snižování HCP" ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom