Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Praha Zbraslav - Prague city golf

Jak jsem psal ve své Poslední hře, pokud půjdete hrát na Zbraslav, tak nemusíte řešit žeton na WarmUp u Tee1. Je to totiž kompletně zavřený - revitalizuje se potok, který teče kolem, takže se prostě nerozpinkáte. Je to škoda, že resort nedal tam alespoň dočasně rohožky a sítě, hodilo by se to, zvlášť, když je tam na to i dost místa. Na dotaz na recepci dokdy - neví se.

Jinak hodně příjemně překvapili krásné a husté ferveje, greeny ok, bohužel pravděpodobně po vietnamcích hodně pitchmarků. Asi nemají chudáci na vypichovátka, je na to smutný pohled, na každém grýnu jsme opravovali tak 5-10 a stejně ještě hodně zbylo. :( V bunkerech místy mi přišel nový písek - resp. hodně jsem se do něj bořil. A na devítce je nově po levé straně místo červené vody (nově trestné oblasti) aut skoro až do lomu zatáčky.
 
Upraveno:
  • To se mi líbí
Reactions: jan
@requo
Ty nemůžeš?
Vypadá to zajímavě za zajímavé peníze. Ale hrát poprvé zbraslav zrovna v tomhle nastavení asi znamená dostat přes držku víc, než by se mi zamlouvalo?
 
@requo
Ty nemůžeš?
Vypadá to zajímavě za zajímavé peníze. Ale hrát poprvé zbraslav zrovna v tomhle nastavení asi znamená dostat přes držku víc, než by se mi zamlouvalo?

Bohuzel, nebudu mit ten den dovolenou, je nas malo v praci. Ale abych se priznal, tenhle setup me ani moc nelaka - zvlast turnajove. :) koukat na ujizdeci micek od jamky muzu i doma na koberci.
 
Vcera jsem toto hriste nastavil. A hriste je prijemne jednoduche. Coz se hodi kdyz si potrebujete zlepsit ego :D Co se tyce travy na fairway, tak luxus. Nicmene za me naprosto otresny pristup na recepci. Mozna jsem narazil na spatnou smenu, ale mate stejnou zkusenost?
 
Vcera jsem toto hriste nastavil. A hriste je prijemne jednoduche. Coz se hodi kdyz si potrebujete zlepsit ego :D Co se tyce travy na fairway, tak luxus. Nicmene za me naprosto otresny pristup na recepci. Mozna jsem narazil na spatnou smenu, ale mate stejnou zkusenost?
Asi jsi hral vcera jine hriste nez ja, souhlasim, ze stav fw a greenu je luxus, ale staci minout fw o 5m a uz mic nemusis najit, k tomu rychlost greenu 10ft, vcerejsi pin pozice a nevim, co se ti na nem zda lehkeho :D
Mozna si zkus stoupnout o odpaliste dal, aby se to do hry dostaly fw bunkery
 
Nicmene za me naprosto otresny pristup na recepci. Mozna jsem narazil na spatnou smenu, ale mate stejnou zkusenost?
muzes byt konkretnejsi?? u me vzdy nez problemu
 
Asi jsi hral vcera jine hriste nez ja, souhlasim, ze stav fw a greenu je luxus, ale staci minout fw o 5m a uz mic nemusis najit, k tomu rychlost greenu 10ft, vcerejsi pin pozice a nevim, co se ti na nem zda lehkeho :D
Mozna si zkus stoupnout o odpaliste dal, aby se to do hry dostaly fw bunkery
Jako je pravda, ze trava v roughu byla bermudsky trojuhelnik. Co pohltila, to uz nevydala :D Ale nevim, mozna vcera jen nade mnou stala golfova muza :D
 
muzes byt konkretnejsi?? u me vzdy nez problemu
Ja nevim, kysely pohled, kdyz jsem v jedne platbe chtel feecka a obrandovany micek, tak "jako jo, asi to pujde. Jo a warm up je zavreny". Pak cekam ze mi treba rekne "zaplaceno, dekuji, score card mate tady" a misto toho ticho a po chvili pohled "chcete jeste neco" a na moje, ze treba skore karty pohled "jste uplne blbej, vzdy jsou tady vpravo na stojanku. A na dotaz "jsme tady prvne, kde se dostaneme k 1. tee, prosim?" pichnutej prst na cestu za recepci "tudy" a dal datlovani do pocitace. Cekal bych aspon neco jako "po ceste za recepci, pak okolo warm up, kde uvidite drevenou boudu a kousek za tim uz uvidite prvni odpaliste". Nevim, prisel jsem si ze otravuju. Mozna jsem byl opravdu otravny hmyz kdyz jsem kupoval feecka se slevou na voucher z golf digest a misto 1700 jsem platil "jen" 1100,-.
Zkratka osobne nevim jestli se mi tam nekdy jeste chce. Otravilo me to vic, nez flight prede mnou na ktery jsme porad cekali.
 
Vcera jsem toto hriste nastavil. A hriste je prijemne jednoduche. Coz se hodi kdyz si potrebujete zlepsit ego :D Co se tyce travy na fairway, tak luxus. Nicmene za me naprosto otresny pristup na recepci. Mozna jsem narazil na spatnou smenu, ale mate stejnou zkusenost?

Jednoduche? Jake cislo si prinesl?
Aby se obtiznost vybarvila ve sve cele krase zkus to z panskych odpalist. (Na definici damska vs. panska je tady nejvetsi expert @mkopcak a @JanKostalCZE ale myslim, ze obecne plati, ze pokud stojis na svem odpalisti a podivas se za sebe a porad vidis za sebou 2 a vice odpalist tak jses na damskych :-D
 
Jednoduche? Jake cislo si prinesl?
Aby se obtiznost vybarvila ve sve cele krase zkus to z panskych odpalist. (Na definici damska vs. panska je tady nejvetsi expert @mkopcak a @JanKostalCZE ale myslim, ze obecne plati, ze pokud stojis na svem odpalisti a podivas se za sebe a porad vidis za sebou 2 a vice odpalist tak jses na damskych :-D
No palil jsem ze zlutych, takze za mnou bylo bile a cerne odpaliste :D A dobra, dobra, uz mlcim o jednoduchosti, uz me prosim nebijte :D Cislo nevim, sel jsem si ho zkusit s pritelkyni, takze konkretni skore jsem moc nepocital.
Nosna informace byla spis ta co se tyce obsluhy :)
 
  • Pobavilo, díky!
Reactions: ati
Ja nevim, kysely pohled, kdyz jsem v jedne platbe chtel feecka a obrandovany micek, tak "jako jo, asi to pujde. Jo a warm up je zavreny". Pak cekam ze mi treba rekne "zaplaceno, dekuji, score card mate tady" a misto toho ticho a po chvili pohled "chcete jeste neco" a na moje, ze treba skore karty pohled "jste uplne blbej, vzdy jsou tady vpravo na stojanku. A na dotaz "jsme tady prvne, kde se dostaneme k 1. tee, prosim?" pichnutej prst na cestu za recepci "tudy" a dal datlovani do pocitace. Cekal bych aspon neco jako "po ceste za recepci, pak okolo warm up, kde uvidite drevenou boudu a kousek za tim uz uvidite prvni odpaliste". Nevim, prisel jsem si ze otravuju. Mozna jsem byl opravdu otravny hmyz kdyz jsem kupoval feecka se slevou na voucher z golf digest a misto 1700 jsem platil "jen" 1100,-.
Zkratka osobne nevim jestli se mi tam nekdy jeste chce. Otravilo me to vic, nez flight prede mnou na ktery jsme porad cekali.
Ano, je to jejich prace, melo by to byt vzdy 100%, ale prihmouri trosku oci, cely kveten to byla jedna akce za druhou, Challenge tour, kdy tady byly holky 6-21 kazdy den, hned po tom Czech golf amateur tour a dotoho cely kveten cca dalsich 20 turnaju, cely vikend uplne narvano, uz toho maji plne zuby, zkus prijit pres leto a uvidis, ze to bude o 1000% lepsi :)
 
Ano, je to jejich prace, melo by to byt vzdy 100%, ale prihmouri trosku oci, cely kveten to byla jedna akce za druhou, Challenge tour, kdy tady byly holky 6-21 kazdy den, hned po tom Czech golf amateur tour a dotoho cely kveten cca dalsich 20 turnaju, cely vikend uplne narvano, uz toho maji plne zuby, zkus prijit pres leto a uvidis, ze to bude o 1000% lepsi :)
No ja se osobne spokojim i jen ze 70% treba :D Jako pochopim, ze je toho moc, ale usmev je zdarma a rict "dekuji tot vse" taky mentalni energii nevycerpa. Navic ja nejsem prudic, nestekam po nikom a snazim se jednat s usmevem a s ohledem na to, ze to je prace kterou delat nechci.
Ja se spis jen ptal jaka je zkusenost, protoze podle hodnoceni nekdo dava 10 hvezd, ale nektera hodnoceni jdou pod 5 co se tyce obsluhy. Takze nic vic :)
 
Na definici damska vs. panska je tady nejvetsi expert @mkopcak a @JanKostalCZE

Zrovna mi o víkendu @JanKostalCZE chválil naše zelený dětský odpaliště. Že je hezký, že myslím i na horší hráče jako seš ty, co na normálních dýlkách na PAR nedosáhnou a takhle je pro ně ten sport tak nějak přístupnější, příjemnější.
 
No ja se osobne spokojim i jen ze 70% treba :D Jako pochopim, ze je toho moc, ale usmev je zdarma a rict "dekuji tot vse" taky mentalni energii nevycerpa. Navic ja nejsem prudic, nestekam po nikom a snazim se jednat s usmevem a s ohledem na to, ze to je prace kterou delat nechci.
Ja se spis jen ptal jaka je zkusenost, protoze podle hodnoceni nekdo dava 10 hvezd, ale nektera hodnoceni jdou pod 5 co se tyce obsluhy. Takze nic vic :)
Co na to říct... je to resort, kde se šetří na nesprávných místech..... holky, které se tam točí jak na kolotoči, jsou tam vlastně pořád a přitom pro hráče je to ta nejdůležitější osoba, pak následuje servírka a kuchař.... manažeři nikoho nezajímají...
 
Jedna mimogolfová.....
@requo, @doktordee, @jan máte na Zbraslavi zkušenost s Wi-Fi? Potřeboval bych se dnes připojit k jednomu videohovoru, abych nemusel zůstávat v práci. Jinak bych asi nestihal sunset. Je připojení dostupné ? Stabilní? Našel jsem ji jen v Par3, který má v pondělí zavřeno.
Díky.
J.
 
Jedna mimogolfová.....
@requo, @doktordee, @jan máte na Zbraslavi zkušenost s Wi-Fi? Potřeboval bych se dnes připojit k jednomu videohovoru, abych nemusel zůstávat v práci. Jinak bych asi nestihal sunset. Je připojení dostupné ? Stabilní? Našel jsem ji jen v Par3, který má v pondělí zavřeno.
Díky.
J.
Netusim, ze by tam nejake meli. @doktordee bude urcite vedet, ale spise mu zavolej.
 
Aktuálně Zbraslav ze včerejšího sunsetu (pouze první devítka, druhá nevím):

Rafy - husté, těžce hledatelné. Kde jsou ty doby loňského roku, kdy tráva nerostla a míček se dal dobře najít i mimo fervej. Plochy, po kterých má člověk hrát naopak v parádním stavu... ale ty rafy. Když už míček najdete, což je teď aktuálně megaproblém, tak často se vyhrát znamená ztráta jedné rány. Neříkám, nutně, že je to špatně... je potřeba být na to připraven a fakt hrát provize. Pokud sem tam hrajete do rafů - vezměte si dlouhé kalhoty, ve vedru, když je člověk zpocenej, se těma travinama brousit... hnus, svědění, ble. A stejně ho nenajdete. :) Zbytek hracích ploch parádní. :)

Tak snad brzy zprovozní sekačky a trochu to zase zpříjemní pro hobby hru. Každý není jako @JanKostalCZE a @ati, kteří prostě "neumí" do rafů hrát.

Co mi vadí hodně, je stále nefunkční warmup.

A ještě doplním včerejší zkušenost z restaurace: v půl páte odpo. Na čepu jsou čtyři značky: Malina točená, Cider, Nealko birrel, Plzeň (?)... no, z těch 4 byla jedna, ostatní ne. Takže nebyla ani Malina, ani Cider, ani točené Nealko. Asi došlo, nečekaně, vše naráz. :)

PS: Ano, zahrál jsem včera mizerně. :-D
 
Upraveno:
Co mi vadí hodně, je stále nefunkční warmup.

Aktuálně Zbraslav ze včerejšího sunsetu (pouze první devítka, druhá nevím):

Rafy - husté, těžce hledatelné. Když už míček najdete, což fakt je teď aktuálně problém, tak často se vyhrát znamená ztráta jedné rány. Neříkám, nutně, že je to špatně... je potřeba být na to připraven a fakt hrát provize.

to mohu jen potvrdit. zvesela bez rozcvičení na první tee ...... dva míčky do rafu, kde jsem našel jeden oranžový cizí, ale ani jeden svůj. Oranžáda se mi poté od dvojky dobře hledala a už to bylo super :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom