Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Praha Zbraslav - Prague city golf

Co jsem se doslechl - je to stejný provozovatel jako je provozovatel hřiště. Takže tudy cesta zcela určitě nepovede... [emoji848]
 
Greeny teďka ve skvěléí kondici. Posekané, hezky zelené, svěží... (stojí to za to). Druhá devítka parádní stav.
 
Greeny teďka ve skvěléí kondici. Posekané, hezky zelené, svěží... (stojí to za to). Druhá devítka parádní stav.
Tohle mi teda úplně super nepřijde, ale....
 

Přílohy

  • 7B5547EF-9909-4415-AA42-B94051CA9273.jpeg
    7B5547EF-9909-4415-AA42-B94051CA9273.jpeg
    353,5 KB · Zobrazení: 347
Hra tuto neděli, bylo naprosto fantasticky. Hřiště v naprosto perfektním stavu. Nádherné svěží FW, ultrarychlé greeny, bunkery plné písku, TOP kvalita. Co u hřiště tohoto formátu (dle mého pocitu i ven směřující prezentace se Zbraslav profiluje mezi to nejlepší co u nás máme) moc nechápu a přijde mi to extrémně degradující:

- na 5 odpališť mnohdy rozesetých na 70 a více metrech připadá jen jedna informační cedule, mnoho menších a levnějších hřišť má infografiku na mnohem lepší úrovni
- to nemá luxusní pražský resort peníze na slušné drivingové míče? nemusí být perfektní (i když by měly), ale dostat bahnem rozmlácený šutráky, kde občas přemýšlíte jestli to je míč a nebo vožvejkanej kaštan, to se mi taky hodně dlouho nestalo
 
Upraveno:
Souhlas... pravděpodobně máš namysli warmup - nikoli velký driving? Na warmup je to ostuda. Myslím, že jsem taky letos nikde nepotkal horší míče.
 
Souhlas... pravděpodobně máš namysli warmup - nikoli velký driving? Na warmup je to ostuda. Myslím, že jsem taky letos nikde nepotkal horší míče.
Ano, mice na warmupu jsou spatne a na drivingu taky nic extra, ale dokud byl warmup zadarmo, nebyl duvod si stezovat
Hra tuto neděli, bylo naprosto fantasticky. Hřiště v naprosto perfektním stavu. Nádherné svěží FW, ultrarychlé greeny, bunkery plné písku, TOP kvalita. Co u hřiště tohoto formátu (dle mého pocitu i ven směřující prezentace se Zbraslav profiluje mezi to nejlepší co u nás máme) moc nechápu a přijde mi to extrémně degradující:

- na 5 odpališť mnohdy rozesetých na 70 a více metrech připadá jen jedna informační cedule, mnoho menších a levnějších hřišť má infografiku na mnohem lepší úrovni
- to nemá luxusní pražský resort peníze na slušné drivingové míče? nemusí být perfektní (i když by měly), ale dost bahnem rozmlácený šutráky, kde občas přemýšlíte jestli to je míč a nebo vožvejkanej kaštan, to se mi taky hodně dlouho nestalo
Hriste porad skvele, greeny rychlost pres 11ft. Kazdy tyden se bude o 0,5ft zpomalovat az na 8-8,5ft. V tydnu od 15.10. bude aerifikace 12mm hroty, tak si to prijdte uzit dokud to jde :)
Obcas je par veci, ktere nedavaji logiku, jako chybejici kos na 7. jamce, kde pravidelne potrebuju neco vyhodit :D
 
Ano, mice na warmupu jsou spatne a na drivingu taky nic extra, ale dokud byl warmup zadarmo, nebyl duvod si stezovat

No, už dlouho zadarmo nejsou. 12 míčků za dvacku, kdy mi vždy pravidelně vypadne alespoň jeden nepoužitelný - roztržený, přijde mi to smutné, na určitou úroveň resortu o kterou se snaží. Na druhou stranu, přežít se to dá a o trochu je to lepší, než nic. Koneckonců, má to být warmpup - zahřátí - nikoli trenink. :)
 
No, už dlouho zadarmo nejsou. 12 míčků za dvacku, kdy mi vždy pravidelně vypadne alespoň jeden nepoužitelný - roztržený, přijde mi to smutné, na určitou úroveň resortu o kterou se snaží. Na druhou stranu, přežít se to dá a o trochu je to lepší, než nic. Koneckonců, má to být warmpup - zahřátí - nikoli trenink. :)

Tohle se zcela a jednoznačně přežít nedá! Pokud za něco platím a ve skutečnosti je jedno, jestli to mám v rámci fee, ubytování nebo to platím na místě dvackou, tak za to mám dostat to, co si kupuju. Kupuju si drivingové míče na odpal, nikoliv 3x vyloučené ledvinové kameny!
 
Upraveno:
Je pravda, ze z tech par micku nejednou mas nekolik, co jsou uplne na srot... ja tu zonu proste vynechavam. :D
 
Navíc, když si uvědomíš, že provozovatel kupuje driving míče za cca 10,- Kč a každý vydrží min. 100 ran. Ohoblované, popraskané i jinak poškozené drivingáče se dají ještě pochopit na nějakém veřejném hřišti, kde je fee za 300,- Kč, ale ne na “špičkovém” hřišti, kde je fee za 1000,- a více Kč :mad: Jenže to jaksi vetšině majitelů či provozovatelů hřišt u nás “nechce docházet”, neb golfisty je třeba “podojit” :down:
 
Navíc, když si uvědomíš, že provozovatel kupuje driving míče za cca 10,- Kč a každý vydrží min. 100 ran. Ohoblované, popraskané i jinak poškozené drivingáče se dají ještě pochopit na nějakém veřejném hřišti, kde je fee za 300,- Kč, ale ne na “špičkovém” hřišti, kde je fee za 1000,- a více Kč :mad: Jenže to jaksi vetšině majitelů či provozovatelů hřišt u nás “nechce docházet”, neb golfisty je třeba “podojit” :down:
Ano, mic stoji kolem 10kc (bez DPH) a vydrzi kolem 100 ran, ale k tomu musis pripocist naklady na sbirani, myti, rohozky (kolem 7-10K/ks) a hlavne na to, kolik se jich ztrati a rozkrade :(
 
Ano, mic stoji kolem 10kc (bez DPH) a vydrzi kolem 100 ran, ale k tomu musis pripocist naklady na sbirani, myti, rohozky (kolem 7-10K/ks) a hlavne na to, kolik se jich ztrati a rozkrade :(

To je bezpochyby pravda, ale když to vychází mě v Hořehledech s fee za 300 Kč a novejma míčema každý max 3 roky, tak to musí vycházet Zbraslavy...
 
To je bezpochyby pravda, ale když to vychází mě v Hořehledech s fee za 300 Kč a novejma míčema každý max 3 roky, tak to musí vycházet Zbraslavy...
letos se tam doplnilo dost micu z drivingu, ale ty skoro nic taky nevydrzi, nebyl jsem na warmupu cca mesic, takze nevim, co ted pada, ale vetsinou je pulka k nicemu
 
letos se tam doplnilo dost micu z drivingu, ale ty skoro nic taky nevydrzi, nebyl jsem na warmupu cca mesic, takze nevim, co ted pada, ale vetsinou je pulka k nicemu

Hele já to běžně neřeším, protože v podstatě všude kde jsem byl, tak jsem oproti Hořehledům dostal sračky a znám pozadí fungování drivingu a vim kolik se toho rozkrade, takže chápu, že investice do téhle oblasti jsou složité. Snad jen Hostivař byla na velmi dobré kvalitě. Ale tohle bylo tak strašný, že mi to nedalo.
 
Ano, mic stoji kolem 10kc (bez DPH) a vydrzi kolem 100 ran, ale k tomu musis pripocist naklady na sbirani, myti, rohozky (kolem 7-10K/ks) a hlavne na to, kolik se jich ztrati a rozkrade :(
Ano, jsou zde vícenáklady, ale i nimi, není důvod poskytovat nevyhovující službu a rozhodně nemusí žádný resort drivingový provoz dotovat
 
Ano, jsou zde vícenáklady, ale i nimi, není důvod poskytovat nevyhovující službu a rozhodně nemusí žádný resort drivingový provoz dotovat

No tak s tímto bych zase zacházel opatrně, věřil bych, že u venkovských devítek může být driving náročnou položkou rozpočtu...
 
No tak s tímto bych zase zacházel opatrně, věřil bych, že u venkovských devítek může být driving náročnou položkou rozpočtu...
Jenže ty nechtěj 1200,- a více za fíčko. A pokud zaplatím 300,- tak neočekávám na drivingu “ProVéčka” ;)
 
Aktualni cena 890,- za 18j i o vikendu je vice nez super value. Hriste v dobre kondici.
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom