Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Praha Zbraslav - 18j - PRAGUE CITY GOLF

...jedine, co na te akademii by si trd zaslouzilo par facek, jsou odpaliste. Priserne, vetsinou, otrhane zbytky prenosnych rohozi, proste fuj. Ale zvedlo se to, celkove. Dokonce uvazuju, ze na podzim bych si tam ma trenink koupil dvacetivstupenku - po/pred praci s wedgi.
Byl jsem tam 14 dni doazdu a byl tam vzdy maly kus rohozky.
Osobne mi to sedi vice nez beton ala dymac. Slo palit i z travy, ale zrovna u wedge mam radeji mekci podklad. :)

Fakt ma smysl tam jit 20x a ne to same na treningove plochy, kde muzes trenovat i delsi rany a z lepsi travy?
 
Byl jsem tam 14 dni doazdu a byl tam vzdy maly kus rohozky.
Osobne mi to sedi vice nez beton ala dymac. Slo palit i z travy, ale zrovna u wedge mam radeji mekci podklad. :)

Fakt ma smysl tam jit 20x a ne to same na treningove plochy, kde muzes trenovat i delsi rany a z lepsi travy?

Netusim, prijde mi to vetsi zabava. A stejne tam budu kvuli hcp cupu kazde pondeli do rijna, tak to spojim a dam si to jako vyzvu.
 
Jsem na Zbraslavi pravidelně v rámci HCP pondělků, poslední dobou mi bohužel přijde, že jamky jsou napíchány nesmyslně obtížně. Prvních šest jamek v pondělí bylo napíchnuto v pozicích, které ani nebylo možno označit za výzvu, ale spíše frustraci. Problémy měli i ostatní. Když na první jamce je na brutálně tvrdých a skákavějších greenech napíchnuto ve zlomu 1,5 metru od okraje greenu - tak nevím. Možná pro turnaj profíku ok, ale jinak nic moc.
 
Jsem na Zbraslavi pravidelně v rámci HCP pondělků, poslední dobou mi bohužel přijde, že jamky jsou napíchány nesmyslně obtížně. Prvních šest jamek v pondělí bylo napíchnuto v pozicích, které ani nebylo možno označit za výzvu, ale spíše frustraci. Problémy měli i ostatní. Když na první jamce je na brutálně tvrdých a skákavějších greenech napíchnuto ve zlomu 1,5 metru od okraje greenu - tak nevím. Možná pro turnaj profíku ok, ale jinak nic moc.
Nebrecet!
Tak jste si alespon trosku zaputtovali, ne? :D
 
A mám milé překvapení pro rychlé a asi nemilé pro pomalé golfisty! [emoji106] [emoji41]
962668a0bb33c40a46f04cd2e9421fef.jpg
 
A mám milé překvapení pro rychlé a asi nemilé pro pomalé golfisty! [emoji106] [emoji41]
962668a0bb33c40a46f04cd2e9421fef.jpg
Asi mi ten dest vymyl mozek, ale nechapu to :D
 
Hledej, šmudlo! Nápovědou budiž ti text příspěvku. [emoji848][emoji355]
 
Hledej, šmudlo! Nápovědou budiž ti text příspěvku. [emoji848][emoji355]
myslis ten cas??
 
To bude ten sunset :)
Koukam, ze cely web je nejaky novy :)
 
Jj. Čas. Je teď na každé ceduli. Takže je konečně podle čeho se orientovat zda prudit či neprudit! Protože to je oč tu běží. Že.
 
Asi se blíží konec sezony, urcite znamky uz vidim...

Dnešní kafe
IMG_20170911_160748.jpg


A kafe v květnu
full
 
Po dalších připomínkách jsem byl požádán adresovat je na generálního manažera resortu

juhaniak (zavináč) praguecitygolf.cz
 
Po dalších připomínkách jsem byl požádán adresovat je na generálního manažera resortu

juhaniak (zavináč) praguecitygolf.cz
Neni problem, napisu mu
 
Ideálně včetně návrhu řešení. Golf burger by se mi tu fakt líbil [emoji3]
 
Považuje se za správný návrh řešení vzměnit provozovatele restaurace? Prostě, tam je teď špatné úplně všechno.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom