Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Praha Zbraslav - Prague city golf

Tak včera po delší době Zbraslav......a teda klobouk dolů! To hřiště je v neskutečné kondici - nádhera. Ale má to i svou "odvrácenou tvář"....... hrál se tam totiž o víkendu nějaký třídenní důležitý turnaj pořádaný ČGF, takže greeny pořád šíleně rychlé a to v součtu s tamnějším jejich tvarováním byla pro nás seniory takřka smrtící kombinace. Není náhoda, že z 88 lidí kompletně všichni HCP zhoršili!!.....
u nas cisla docela slusna, dokonce i 65 nekdo zahral, greeny pres vikend rychlost 11,8ft a v kombinaci s vetrem to byla chutovka :) :D
 
od zitra green fee na 18 jamek za 700,-
hriste v dobrem stavu, greeny propichane, ale jedou kolem 8-9ft a drzi smer :)
 
Zpráva ambasadora PCG:

Jdeme do finále letošní sezóny! Nečekejte ale zimní greeny nebo něco podobného. U nás se v každou roční dobu můžete těšit na skvěle připravené hřiště, na kterém je vždy zážitek si zahrát! Tak to přijďte zažít na vlastní kůži - nyní za úžasnou cenu fee i buggy!

Takže pro @jan, buggy asi jezdi, pokud nebude podmaceno :)
F47105D8-C62D-4499-9F93-0FF62CE65AEA.jpeg
 
Upraveno:
Jdeme do finále letošní sezóny! Nečekejte ale zimní greeny nebo něco podobného. U nás se v každou roční dobu můžete těšit na skvěle připravené hřiště, na kterém je vždy zážitek si zahrát! Tak to přijďte zažít na vlastní kůži - nyní za úžasnou cenu fee i buggy!

Takže pro @jan, buggy asi jezdi, pokud nebude podmaceno :)
Zobrazit přílohu 8898

Tyjo, to vypadá skvěle. Juknu. Bude letos otevřeno i přes zimu, když to podmínky dovolí, nebo bude hřiště odpočívat? :(
 
Zpráva ambasadora PCG:

Tyjo, to vypadá skvěle. Juknu. Bude letos otevřeno i přes zimu, když to podmínky dovolí, nebo bude hřiště odpočívat? :(
otevreno maximalne jeste dva tydny, dle pocasi, hriste se zavre kvuli challenge tour, ktera bude opet v kvetnu
 
Upraveno:
Nechystáte se někdo v sobotu na partičku golfu??
 
Nechystáte se někdo v sobotu na partičku golfu??

Kdybys uvažoval o neděli, tak bych to asi dal:).
 
V nedeli mam husu, jen sobota je mozna:(

Já mám v sobotu lampioňák, takže prd:(
 
Já bych neděli možná dal

No tak to by bylo fajné. Musím si držet švih do 29.11. na fitting, takže ještě musím na hřiště. Třeba se přidá i @requo ? Případně někdo další a můžeme vzít 2 buginy? @jan ? Na kolik dáme teetime Honzo?
 
No tak to by bylo fajné. Musím si držet švih do 29.11. na fitting, takže ještě musím na hřiště. Třeba se přidá i @requo ? Případně někdo další a můžeme vzít 2 buginy? @jan ? Na kolik dáme teetime Honzo?
Dejte vedet kdy se chystate a zkusim se doma uvolnit. Sel bych rad.
 
Dal jsem v 10:50 sobotu Zbraslav, kdyby se nekde chtel pridat.
 
nekdo zitra v 9-10 na rundu??
 
Zpráva ambasadora PCG:

ode dneska se presouvaji odpaliste uplne random, je z toho takove trosku jine hriste :)
 
Upraveno:
  • To se mi líbí
Reactions: jan
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom