Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Praha Zbraslav - 18j - PRAGUE CITY GOLF

Včera Zbraslav, šli jsme v rámci SunsetCupu jen první devítku, takže nemohu hodnotit celé, ale hřiště je v naprosto parádní kondici, ferveje jak jinde greeny, greeny krásně střižené, rafy husté. Supr je, že i mnohé ostrůvky vysoké traviny jsou na některých jamkách prosekané - hodně to ulehčuje hledání - hru moc nikoli, protože pár drnů zůstalo. :) Určitě v těchto dnech za to stojí si tam zahrát.

Bacha změna, jak upozornil jinde @doktordee, warmup před jedničkou nemá u neomezeně míčků, ale je tam domeček na dvacku, jinak ke hře dostanete jeden žeton - 12 míčků.
 
Bacha změna, jak upozornil jinde @doktordee, warmup před jedničkou nemá u neomezeně míčků, ale je tam domeček na dvacku, jinak ke hře dostanete jeden žeton - 12 míčků.
Doufám, že budou trochu kulatý a bez nánosu bahna. Nejsem si jistý, že letošní změny jsou k lepšímu. Třeba parkování je podle mého naprostej nesmysl.
 
Doufám, že budou trochu kulatý a bez nánosu bahna. Nejsem si jistý, že letošní změny jsou k lepšímu. Třeba parkování je podle mého naprostej nesmysl.
To je kvuliva cyklistům, parkovali v resortu a pak se jeli projet. Cyklofašisti
 
To je kvuliva cyklistům, parkovali v resortu a pak se jeli projet. Cyklofašisti
To by řešilo pár ježků na cestu. :rolleyes: Taky je mám rád jako osinu v ... Proháněj se tam i " Pomocníci pomocné stráže VB " čily měšťáci .Ty mám ještě raději.:eek:
 
Doufám, že budou trochu kulatý a bez nánosu bahna. Nejsem si jistý, že letošní změny jsou k lepšímu. Třeba parkování je podle mého naprostej nesmysl.
Parkovne je zdarma pro hrace i navstevniky restaurace, coz mi prijde ok.
Restaurace je pruser, urcite lepe jist v PAR3.
 
Parkovne je zdarma pro hrace i navstevniky restaurace, coz mi prijde ok.
Restaurace je pruser, urcite lepe jist v PAR3.
Koukám, že status zbraslavské restaurace jako nejhorší na golfových hřištích široko daleko trvá i letos....nikdy nezapomenu, když nám tam jako oběd na loňské seniortour dali vlažný vývar kde plavaly asi tři nudle a hlavní jídlo byla trojúhelníková bagetka, která by nezasytila ani mého dvouletého vnuka - prostě výsměch (přitom za stejnou cenu třeba v Hodkovičkách skvělá svíčková, v Pyšelích segedínský guláš...a tak bych mohl pokračovat i u dalších hřišť na tý seniorce). Fakt nevím, na co si tam hrajou.....
 
Jinak davam vsem warning ohledne restuaurace. To co jsem tam zazil v nedeli bylo fakt spatne. Psal jsem to davidovi a i primo provozovateli.
Koukám, že status zbraslavské restaurace jako nejhorší na golfových hřištích široko daleko trvá i letos....nikdy nezapomenu, když nám tam jako oběd na loňské seniortour dali vlažný vývar kde plavaly asi tři nudle a hlavní jídlo byla trojúhelníková bagetka, která by nezasytila ani mého dvouletého vnuka - prostě výsměch (přitom za stejnou cenu třeba v Hodkovičkách skvělá svíčková, v Pyšelích segedínský guláš...a tak bych mohl pokračovat i u dalších hřišť na tý seniorce). Fakt nevím, na co si tam hrajou.....
To co jsem tam zazil v nedeli bylo velmi zle (od obsluhy, pres dobu cekani po jidlo, kde tezko hledat opis a nedostat ban)...
Drive jsem mel spise pocit z blbeho pomeru cena vykon, coz je ale jejich vec a neresim (dokonce pro to mam pochopeni, ze ekonomika tam bude jina nez u bezne hospody ve meste)... a nechodim tam preci denne.
Restaurace na PAR3 se naopak zvedla.
 
Upraveno:
Postřeh z dnešního komerčního turnaje na Zbraslavi. Servis restaurace naprostá katastrofa, učeň prvního ročníku jistě ví, že k polévce patří lžíce a že se ženám servíruje jako první a zleva. Celý flight vrátil polévku po prvním soustu. Název byl zeleninový krém. Skutečnost byla sotva vlažná tekutina mírně načevenalé barvy s jemně nastrouhanou mrkví a nejspíš trochou kečupu.. Druhé jídlo měla být grilovaná marinovaná krkovička s brambůrky a cibulkou. Dostal jsem kousek masa velikosti dívčí dlaně který byl z jedné strany barvy kladenského koksovatelného uhlí. Partnerka měla velmi podobný , jen spálená byla pouze asi třetina. Neváhal jsem a plátek otočil tmavou stranou nahoru a donesl ho k výdejnímu místu kuchaři. Na můj dotaz, jestli by si to dal k obědu mě odzbrojil slovy " já to nevařil, já to jen vydávám". Na můj další zvídavý dotaz, jak může vydat jídlo které by sám nesnědl , prohodil no a co? Měl jsem sice váhovou i výškovou převahu a zkušenost z mládí, kdy jsem si přivydělával jako vyhazovač by taky jistě nebyla k zahození , ale nějak jsem už asi vymněkl. :(Nakonec jsem to vyřešil s provozním, který se omluvil a po pár minutách přinesl novou a celkem jedlou. Píšu to až teď když jsem si jist, že jídlo nebylo vychucené něčím speciálním. Pamatuji ještě za hluboké totality jaké mělo jméno Paukert zvuk a jaké tam byly skvělé chlebíčky, saláty a ostatní delikatesy. Chudák starý pán se musí v hrobě obracet rychlostí zubařské turbíny.
Je mi z toho tak nějak smutno, a navíc jsem ještě hrál blbě.:rolleyes:
 
Dva tipy na Zbraslav:
  • na recepci si reknete o zeton na warmup - neni davan automaticky (zapomene se), a prijit pred jednicku a dat si dvanact micku pak muzete jen za dvacku (kterou musíte mít u sebe, na rozměnění je to daleko)
  • zapomeňte na restauraci u hřiště, k jídlu po místních reakcích už ani nemám zájem, ale včera jsem byl kolem půl páté na místě, že si dám jedno pivo. V pět jsem odcházel bez piva, aniž by se mě někdo všiml. Před námi tam byl nějaký turnaj a co jsem zaslechl hovor - tak si stěžovali také - ti si šli vystát pivo ke kase, kde čekali tak dlouho, než jim ho někdo dal...
To gastro je děs a bída. Pokud někam, tak mnohem lepší kvalita je restaurace 3PAR, která je v areálu také. Vemte si pak po hře potvrzení, že jste hráli na recepci, ať neplatíte 30 Kč, jinak v restauraci 3par bohužel vám ho prodají za 30 Kč (jiný majitel).
 
Upraveno:
Návod, jak se nenechat nasrat? Kterým službám se vyhnout? Jako vážně?
Smůla, než se tam naučí vážit si hostů, nepáchnu tam. Ne do restaurace, ale do resortu.
 
Je celkem nepochopitelné,že takový kvalitní resort nedokáže vytvořit srovnatelné podmínky (které na hřišti bez pochyby jsou) i v restauraci.
Podle všech reakcí a připomínek by bylo možná lepší zatlouct dveře a na parkovišti prodávat párky.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Návod, jak se nenechat nasrat? Kterým službám se vyhnout? Jako vážně?
Smůla, než se tam naučí vážit si hostů, nepáchnu tam. Ne do restaurace, ale do resortu.
... ale ja to hriste mam rad.

Jinak jsem zvan k paukertovi na veceri zdarma (rohan). Tema ma byt reseni toho pruseru. Moc se mi to casove nehodi, ale v ramci celku tam asi zajdu.
 
... ale ja to hriste mam rad.

Jinak jsem zvan k paukertovi na veceri zdarma (rohan). Tema ma byt reseni toho pruseru. Moc se mi to casove nehodi, ale v ramci celku tam asi zajdu.
Chápu. Já ho neznám, takže s poznáváním počkám, až - jestli někdy bude vše ok.
 
... ale ja to hriste mam rad.

Jinak jsem zvan k paukertovi na veceri zdarma (rohan). Tema ma byt reseni toho pruseru. Moc se mi to casove nehodi, ale v ramci celku tam asi zajdu.

To jsem zvedav, co se dozvis, bylo by fajn, kdyby doslo k naprave. Drzim palce, ber to jako sluzbu golfovemu svetu. A dobrou chut.
 
... ale ja to hriste mam rad.

Jinak jsem zvan k paukertovi na veceri zdarma (rohan). Tema ma byt reseni toho pruseru. Moc se mi to casove nehodi, ale v ramci celku tam asi zajdu.
Jak dopadla večeře?
 
V patek akademie Zbraslav, greeny vetsiny treninkovych jamek se zacinaji zvedat, tohle je 4.jamka

IMG_20170714_150129.jpg
 
V patek akademie Zbraslav, greeny vetsiny treninkovych jamek se zacinaji zvedat, tohle je 4.jamka

Zobrazit přílohu 1754
vypada to uz normalne, ja byl naposled loni na jare a to byla silenost!!
 
Muzu potvrdit, ze to je uz uplne jinde. Pouze jeden green jeste neni ok.
 
...jedine, co na te akademii by si trd zaslouzilo par facek, jsou odpaliste. Priserne, vetsinou, otrhane zbytky prenosnych rohozi, proste fuj. Ale zvedlo se to, celkove. Dokonce uvazuju, ze na podzim bych si tam ma trenink koupil dvacetivstupenku - po/pred praci s wedgi.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom