Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Praha Zbraslav - 18j - PRAGUE CITY GOLF

Mně by docela i zajímalo, co je pravda na zvěstech, že se bude měnit pořadí jamek, resp. že se první a druhá "vodní" devítka promíchají. Docela by se mi to líbilo, a vzhledem k tomu, jak je hřiště seskládané, si myslím, že by to dobře i šlo. První devítka by si nějakou tu vodu zasloužila.
 
nevim jak je to ted, ale na podzim se to resilo jako mozna mala zmena, melo se to zkusit na sedmickovem mistrovstvi, ktere se nakonec neuskutecnilo,
plan byl myslim takovy:
9, 10, 11, 3, 4, 5, 6, 7, 8
1, 2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
vyhody: mala zmena pro hrace, kteri hrajou casto, warmup driving pro 1 i 10, prechody se nijak neprodlouzi
uvidime co z toho bude :)
 
Ja mam takoveho tucha ze uz na podzim to bylo prehozene, ze jamka 1 nahradila jamku 10, ale kam soupli 10 to nevim. Meli to na webu myslim.
 
Mně by docela i zajímalo, co je pravda na zvěstech, že se bude měnit pořadí jamek, resp. že se první a druhá "vodní" devítka promíchají. Docela by se mi to líbilo, a vzhledem k tomu, jak je hřiště seskládané, si myslím, že by to dobře i šlo. První devítka by si nějakou tu vodu zasloužila.
Promichat se to ma az bude ona dalsi devitka, ne?

Meprijde ok, ze prvni a druha devitka maji jiny charakter. To se mi naopak velmi libi. Dava to moznost si proste zahrat to, co clovek ma radeji.
Je to vec, co mam rad na lepsich 27 jamkovych resortech. Kazda 9tka ma jinych charaketer. Zadne europivo ale nektera hriste.
 
Promichat se to ma az bude ona dalsi devitka, ne?

Meprijde ok, ze prvni a druha devitka maji jiny charakter. To se mi naopak velmi libi. Dava to moznost si proste zahrat to, co clovek ma radeji.
Je to vec, co mam rad na lepsich 27 jamkovych resortech. Kazda 9tka ma jinych charaketer. Zadne europivo ale nektera hriste.
myslim, ze vystavba dalsi devitky je z ekonomickych duvodu pozastavena
 
Včera poprvé jsem měl na Zbraslavi čest s poplatkem za parkování (https://www.praguecitygolf.cz/cz/resort/parkovani):

---
Pro zkvalitnění služeb pro naše zákazníky jsme se rozhodli zavést parkovací řád. Naši členové a golfisté mají parkování zdarma. Věříme, že toto opatření povede k vyšší zákaznické spokojenosti. Pro ostatní subjekty, kteří nejsou zákazníky Prague City Golf, s.r.o., máme následující ceník parkovného:


1 hodina - 35 Kč
2 - 6 hodin - 100 Kč
1 den - 200 Kč

nicméně na parkovacím lístku, který vydal automat: 30 min zdarma, každá další započatá hodina 30 Kč
---

Přesně kvůli tomu jsem si tam včera nedal kafe. Docela mě to zaujalo, pokud vím, tak akademie pod prague city golf nespadá, tamnější 3par indoor atp taky ne, zjistím, pošlu dotaz. :)
To tam někdy nešlo zaparkovat?
 
Včera poprvé jsem měl na Zbraslavi čest s poplatkem za parkování (https://www.praguecitygolf.cz/cz/resort/parkovani):

---
Pro zkvalitnění služeb pro naše zákazníky jsme se rozhodli zavést parkovací řád. Naši členové a golfisté mají parkování zdarma. Věříme, že toto opatření povede k vyšší zákaznické spokojenosti. Pro ostatní subjekty, kteří nejsou zákazníky Prague City Golf, s.r.o., máme následující ceník parkovného:


1 hodina - 35 Kč
2 - 6 hodin - 100 Kč
1 den - 200 Kč

nicméně na parkovacím lístku, který vydal automat: 30 min zdarma, každá další započatá hodina 30 Kč
---

Přesně kvůli tomu jsem si tam včera nedal kafe. Docela mě to zaujalo, pokud vím, tak akademie pod prague city golf nespadá, tamnější 3par indoor atp taky ne, zjistím, pošlu dotaz. :)
To tam někdy nešlo zaparkovat?
To se ti to kafe prodraží :) :)
 
Jak rozezná park. automat jestli jdu hrát nebo jen třeba na kafe? To dostanu k fee lístek za okno? :)
 
Jak rozezná park. automat jestli jdu hrát nebo jen třeba na kafe? To dostanu k fee lístek za okno? :)

Nevím, asi to doladí. Ale předpokládám, že ti (podobně jako např. v kině), když půjdeš hrát, tak při odbavení na recepci ti prodlouží kód na lístku k parkování, který vypadne ze závory.
 
Nevím, asi to doladí. Ale předpokládám, že ti (podobně jako např. v kině), když půjdeš hrát, tak při odbavení na recepci ti prodlouží kód na lístku k parkování, který vypadne ze závory.
asi tak nejak bych to taky videl, ale zda se mi to zbytecne, nepripada mi, ze by tam parkovali mimoprazsti a pak jeli mhd do centra. jako tomu bylo v hodko
 
Nevím, asi to doladí. Ale předpokládám, že ti (podobně jako např. v kině), když půjdeš hrát, tak při odbavení na recepci ti prodlouží kód na lístku k parkování, který vypadne ze závory.

Takže tak,jak jsem psal...po zaplacení fíčka dostaneš kartu na bag a druhou buď novou nebo stávající ale s potvrzením do auta za okno.
Nikdy jsem tam ale s parkováním problém neměl a určitě to není dělané pro větší spokojenost zákazníků.
Spíše pro zvýšení příjmů...jen dobrá hra se slovy :)
A co rezidenti???
 
My rezidenti máme kartičky :)

Tak to potom jo.Byla by to slušná podpásovka.
Co zaměstnanci Imgolfu a Nikonu.Mají to stejně? Nedovedu si představit,že bych platil denně 500,- za parkování u své práce.
 
Nevím kolik to přinese klubu peněz, ale vím kolik to otráví lidí. Dost.:mad:
Rád si chodím třeba jen na Himaláje, dám si kolo pauzu, kafčo a pak další.
 
K parkování a 3PAR - psal jsem jim dotaz, takže volně cituji:

"V praxi to znamená, že když přijedete, musíte si sice vzít parkovací lístek z automatu, aby se vám brána otevřela, ale pokud budete hrát u nás na hřišti (myšleno 3PAR) nebo trávit čas v restauraci (3par), tak vám prodáme výjezdní lístek za 30,- Kč, kterým se dostanete z parkoviště, bez ohledu na to, jak dlouhou dobu jste v areálu strávili."

Takže prostě přirážka k návštěvě 30 Kč. Mohlo by to být za nula, ale asi ok. :)
 
K parkování a 3PAR - psal jsem jim dotaz, takže volně cituji:

"V praxi to znamená, že když přijedete, musíte si sice vzít parkovací lístek z automatu, aby se vám brána otevřela, ale pokud budete hrát u nás na hřišti (myšleno 3PAR) nebo trávit čas v restauraci (3par), tak vám prodáme výjezdní lístek za 30,- Kč, kterým se dostanete z parkoviště, bez ohledu na to, jak dlouhou dobu jste v areálu strávili."

Takže prostě přirážka k návštěvě 30 Kč. Mohlo by to být za nula, ale asi ok. :)

Aspoň u toho trochu přemýšleli. To je dobře :)
3par není součástí Golf City Prague,takže se dá pochopit malý poplatek.
Prostě spadne pár kaček do kasy navíc.
 
Uz jsem se lekl, ze to bude i pro hrace...

Nicmene i tak je to na prd. Casto za mnou jezdila zena s detmi po hre. Dali jsme si obed atp. Tohle bude zas opruz. Jakoby tam nekdy bylo plno.
 
Upraveno:
Tak i návštěvníci restaurace PCG mají parkování zdarma. Vstupní lístek si pak nechají potvrdit na recepci. Na výjezd je pak 15 minut.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Tak i návštěvníci restaurace PCG mají parkování zdarma. Vstupní lístek si pak nechají potvrdit na recepci. Na výjezd je pak 15 minut.
Pak je to uplne na pohodu myslim. Diky Davide!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom