Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Závěrečná 2021: Praha, po 15.11. - ZRUŠENO

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
zaverecna.png


Závěrečná 2021

Kdy:
po 15.11.2021 od 18:00 a - ZRUŠENO - viz více info
Kde: Praha 4, restaurace Antal (https://restauraceantal.cz/) - kousíček od metra C - Budějovická, možnost parkování... a tak.
Co: Jídlo, pivo, pokec, golfová témata, vyhlášení Sunset 2021 (co jsme nestihli předat), vyhlášení Jamkovky 19.jamky 2021...
Za kolik: vstupné lidové - 0 Kč

Než nám to znovu zavřou (snad ne) a v předvečer všech vánočních večírků si Vás dovoluji pozvat na večerní posezení do restaurace Antal na Pankráci. Točí Plzeň a z jídeláku bych doporučil všechno. Především však výborná anglická játra. Hospoda je to prostorem "otevřená", ale budeme mít stůl vzadu.

Orientační program:

17:30-18:30

  • scházení se na místě
18:30 - 19:00
  • kraťoučké přivítání
  • vyhlášení vítěze Jamkovky 19.jamky 2021
  • vyhlášení zbývajících výherců Sunset 2021 (já + @Marklar)
19:00+
  • krafání o golfu a plány 19.jamky na rok 2022
  • brainstorming, inspirace, nápady
  • pivo/limo/jídlo

Přihlášení účastníci (zde do vlákna):
---
PS: Prosím, kdo ví, že bude moci dorazit, přihlašte se tu do vlákna - abych včas případně zredukoval/rozšířil rezervaci. Je jasné, že pro mimopražské je to trochu v pondělí komplikované, ale pokud se vám zadaří dorazit, rádi vás uvidíme - pokud ne, stejně tak rádi vás pomluvíme :)
 
Upraveno:
Ahoj, pondeli bohuzel nedam:(
 
Pátek 12.11. nebo sobota 13.11. je pro nás mimopražské ideálnější ;);). Škoda,jak rád bych Vás viděl 😢😢
 
@Ferrry pro tebe mám ještě ten 3par z loňska. Myslím, ze tohle je poslední šance. Vzhledem k tomu, že výhra je tekutá a je to poslední Rulanda šedá 2020, tak nevyzvednutím po více než roce propadne pořadatelům a s Michalem ji vypijeme na počest tvých zapomenutých šlajzů a topinek :) máme ti u Hanky domluvit propustku? (Že bych tě letos aspoň jednou potkal, když na hřišti to nevyšlo 🙈)
 
Bohužel se mi začínají scházet nějaké omluvenky, debilní doba, tohle je. :((
Zatím je nás 8, plus tedy spousta omluvenek.

Někdo další, kdo by mohl příští pondělí dorazit?
 

Závěrečná 2021: Praha, po 15.11. ZRUŠENO 😢


...člověk míní, život mění. Bohužel se v mezičase sešly další omluvenky a covidové řádění, karantény dětí atp, podmínky pro neočkované a mnohé další výrazně zredukovali počet účastníků plánované akce. S @Marklar jsme se tedy včera rozhodli, že plánované setkání na příští pondělí 15.11. tedy bohužel nebude a přistoupíme k "loňskému modelu". I když to bude zřejmě trvat nějakou chvilku, tak se těšíme na viděnou ve větším počtu, než pár jednotlivců. A ideálně na hřišti.

Vzhledem k tomu hromadné setkání nebude, tak posíláme rovnou alespoň stručně info, které jsme chtěli nejprve osobně oznámit na příští rok. V příštím roce si dáváme pauzu jak od SunsetCupu v Praze pod hlavičkou RequoGolfu, tak i od RequoCup (nahrazeno jinou akcí). Z plánovaných akcí na živo tak tedy pro příští rok 2022 zůstává:
  • turnaj na Grabštejně - dle aktuálního počasí duben/začátek května.
  • 3 denní turnaj Challenge na Darové 26.5. - 29.5.2022
  • turnaj V České Lípě - první zářijová sobota.
  • víkend v Hoře - konec září
+ nějaká forma online soupeření (v přípravě).

Každopádně zpět k cenám a vyhlášení letošních vítězů Sunset Cupu. Ceny všeobecně budeme opět předávat na Grabštejně, příp. na dalších akcích, viz výše. Individuálně se můžeme potkat po dohodě někde v Praze, abyste nemuseli čekat na jaro. Co mám letos "vyfoukali" chlapci z Nového Boru a co na letošní vítěze u nás čeká se můžete podívat alespoň na obrázku:

254674226_361603095759199_2372182018755608787_n.jpg


Děkujeme za pochopení, ale časování a tahle debilní doba nám bohužel nepřeje.

😪⛳🏌️‍♂️
 
Upraveno:
Škoda, že se akce zrušila. Už jsem měl naplánováno v kalendáři a moc jsem se na vás zítra těšil. Snad se uvidíme brzy 😀
 
Škoda, že se akce zrušila. Už jsem měl naplánováno v kalendáři a moc jsem se na vás zítra těšil. Snad se uvidíme brzy 😀

No jo no. Blbá doba. :(

PS: priste ještě prosím před zaznamenáním do svého kalendáře se přihlásit i veřejne tu. Nebo alespoň soukrome dát vědět. :up:
 
No jo no. Blbá doba. :(

PS: priste ještě prosím před zaznamenáním do svého kalendáře se přihlásit i veřejne tu. Nebo alespoň soukrome dát vědět. :up:
Ja toto vlákno nějak minul :( příště se polepším.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom