Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Zastrčená trika na golfu?

Zastrčená trika na golfu?

  • Trika na golfu nenosím... (hmmm... :)

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    52

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Zastrčená trika. Vadí vám, když golfista mě nezastrčené triko na golfu?A co vy, máte vždy zastrčené triko (pokud nemáte šaty nebo něco obdobně "netrikového")? Nebo to tak neberete?

:p
 
Někde jsem viděl upozornění u prvního odpaliště, že zastrčit, myslím v Berouně. Osobně s mým panděrem nosím dost často venku, a kdybych to řešil (jakože mi je to buřt) u jiných pupkáčů, je lepší nezastrčené.
Vzhledem k tomu, jak volný mají dresscode dámy, přijde mi tohle dost zbytečné.
 
Omluva, musel jsem vynulovat anketu, špatně nastaveno... bylo tam pět hlasů (nevím kdo, než anketa "spadla"), prosím dříve hlasující kdyžtak hlasujte ještě jednou. :)
 
Upraveno:
Vzpomněl jsem si při této anketě na Ondřeje Liesera, když jsem koukal na olympiádu - kde mě ta anketa napadla, viz foto z TV přenosu (i když uznávám, že z foto není úplně zřejmý stav trika)

352CF073-91C5-48D9-9D30-BE0994AEB5FB.jpeg
 
Vzpomněl jsem si při této anketě na Ondřeje Liesera, když jsem koukal na olympiádu - kde mě ta anketa napadla, viz foto z TV přenosu (i když uznávám, že z foto není úplně zřejmý stav trika)

Zobrazit přílohu 26058
Já taky a bohužel OUTFIT našeho olympionika připomínal trochu bezdomovce v Sherwoodu u Wilsoňáku. Vím, že oblečení za nikoho ránu nezahraje, ale tohle se bohužel moc nepovedlo. 😪
 
@PFP: Já při volné jentak hře nějak zastrčené/nezastrčené triko neřeším. Je pravda, že na některých hřištích by mě asi nenapadlo nejít ve "vzorném dresu". U turnajové hry bych ale byl asi taky úborově striktnější.

No a pokud pominu triko Ondřeje, tak jen offtopic mě malinko mrzí, že neměl něco k národním barvám. Na olympiádě by se mi to líbilo. :)
 
Žádnýho vytaženýho trika jsem si neviml....;)
A že to jsou golfistky, to jsi postřehl?😂

Ale jinak najít fotku golfisty s vytaženým trikem, to je fakt náročné. Ani Long John Daly ho i přes svůj větší obvod v pase má tak, že mu nevyleze.
Našel jsem jen jeden obrázek hráče golfu s trikem ne v kalhotách, ale tam je víc nesrovnalostí 😉
 

Přílohy

  • gettyimages-sb10069190f-002-1024x1024.jpg
    gettyimages-sb10069190f-002-1024x1024.jpg
    51,3 KB · Zobrazení: 165
Osobně to řeším podle počasí a typu hry. Za extrémního tepla volím polo tričko kratšího střihu nezastrčené do kalhot abych nevypadal jako v noční košili , při chladnějším počasí delšího střihu, aby nevylézalo z kalhot. Trička na golf nosím pouze za chladného počasí funkční jako podvlékací pod polo tričko nebo mikiny. Jinak v samotném tričku nehraji.
Co vím tak pupobvoďáci kupují prodloužené G polo trička právě aby jim mozol nevylézal a vždy do kalhot.
Oblečení našeho olympionika bylo barvou shodné jeho výkonu.
 
Snažím se mít vše zastrčeno v kalhotách/kraťasech.;)
 
Mám vždy, protože to prostě vypadá dobře :D ale někdy - zvlášť po obědě, bych si ho nejradši hodil ven a vystrčil břicho. Plus dodržuji i dlouhé kalhoty ve 100% případů.
 
Olympijský "nezastrčený :)" outfit Kláry (co jsem našel dnes na netu, snad jsou skutečně z prvního kola). Je to malinko mimo téma, ale když jsem už nakousnul dříve toho Ondru...

Líbí se mi u Kláry národní barvy, super :up:

2021-08-04t003052z_1_210804-080004_mov.jpg IHA8d2eb2_GettyImages_1332235094.jpg
 
Olympijský "nezastrčený :)" outfit Kláry (co jsem našel dnes na netu, snad jsou skutečně z prvního kola). Je to malinko mimo téma, ale když jsem už nakousnul dříve toho Ondru...

Líbí se mi u Kláry národní barvy, super :up:

Zobrazit přílohu 26068Zobrazit přílohu 26069
Ženský do toho netahej, ty ať vezmou cokoliv, vždycky jim to někdo ještě pochválí. Asi následek důsledné výchovy doma napříč historií😉
 
Olympijský "nezastrčený :)" outfit Kláry (co jsem našel dnes na netu, snad jsou skutečně z prvního kola). Je to malinko mimo téma, ale když jsem už nakousnul dříve toho Ondru...

Líbí se mi u Kláry národní barvy, super :up:

Zobrazit přílohu 26068Zobrazit přílohu 26069
Ta modrá tedy zase tak úplně „vlajková” není 😉

Ale jako náznak dobrý, tak hlavně, aby jí vydržela hra bez ohledu na to, jaké barvy bude na sobě mít.
 
Musím říct, že jsem byl zklamán oblečením i bagem Liesera.
Velká většina, co jsem viděl, měla bag v národních barvách, oblečení podobně. U Liesera ani jedno, jen "obyčejné" oblečení, bag jakbysmet. Nehledě na to, že pořád se nemůžu srovnat s jiným bagem, který používá.
 
Když jdu na hřiště, tričko s límečkem volím vždy. Když je teplo a není turnaj, tak si ho někdy nechám volněji. Naopak na driving nemám problém vyrazit v černém decentním tričku bez límečku, protože cítím, že si jdu sám trénovat pro sebe a s nikým nepřijdu prakticky do kontaktu. Za sebe jako nováčka oceňuji na golfu hlavně slušné chování a ohleduplnost. Nejednou se mi stalo, že si vedle mě stoupli na rohož kolegové oblečení jak na recepci po majoru, chování tomu ale bohužel moc neodpovídalo a z tréninku jsem nic neměl.
 
- Olympijské hry - proč naši golfoví olympionici nemají oblečení v designu, který byl pro naše olympioniky navržen ? ( nesouvisí to s tím, zda se mi líbí nebo ne ). Jasně mají oba svoje sponzory, Spilková firmu Bogner, Liesner asi firmu Homeless clothing. Nicméně líbí se mi přístup např. Američanů, kteří hrají v jednotném oblečení, korespondujícím s designovou linií ostatních olympioniků této země. Navíc, dle loga na hrudi, naši sportovci reprezentují Český olympijský tým - Czech Olympic team ( nejen golfisté ), ale podle mne by měli reprezentovat Českou republiku - Czech Republic.
- v obecné rovině - nechápu proč jsou etické nároky na oblečení daleko více uplatňovány u mužů než u žen. Například K. Spilková hraje v tričku bez rukávu, ( osobně se mi to nelíbí ) a v kraťasech, což je u mužů kombinace nemožná. Popravdě řečeno nechápu proč tomu tak je. Jen podotýkám, že ne každá golfistka má postavu K. Spilkové...
- zajímalo by mne, jestli se ten model Lieserova bagu už někomu reálně prodal. Dát 44 930 Kč jen za samotný bag ( https://www.golfgeum.com/cs/konfigurator/ ), to už je slušný úlet.
 
Upraveno:
@wasp k těm etickým nárokům: podle mě jednoduše proto, že chlapi nejsou součástí nějaké diskriminované skupiny (ať už reálné nebo domnělé, v minulosti nebo současnosti).
Viz třeba šílený hon na některé kluby jen pro pány, aby umožnili vstup ženám. V kontextu toho, že existuje dost míst, kam chlapi nesmí, protože jsme chápáni jako predátoři a ženy se cítí nekomfortně.
Osobně se jako bílý heterosexuální sameček středního věku všežravec střední příjmové vrstvy pravicového zaměření neuznávající ekonáboženství a multikulturalismus občas cítím jako ztělesnění ďábla😁😁😁
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom