Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zajímavá, zvláštní a netradiční hřiště

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Mate nejake zkusenosti se zajimavymi, zvlastnimy nebo netradicnimi hristi?? myslim tim opravdu, ne ze je par hrist nesmyslnych, treba Kacoff :D
 
Kdyz jsem letel poprve do Thajska, vyhlidl jsem si netradicni hriste, mezi dvema runwayemi na letisti Bangkok - Don Mueang (DMK), je to 18 jamkove hriste v bezprostredni blizkosti letadel, ktere tak miluju :D
Bohuzel jsem nebyl schopen se na hriste dostat, pry je pouze pro armadu a na jeji pozvani :(
Pridavam alespon par fotek hriste ze startujiciho letadla a leteckou mapu :D
6692
6693
6694
 
Kdyz jsem letel poprve do Thajska, vyhlidl jsem si netradicni hriste, mezi dvema runwayemi na letisti Bangkok - Don Mueang (DMK), je to 18 jamkove hriste v bezprostredni blizkosti letadel, ktere tak miluju :D
Bohuzel jsem nebyl schopen se na hriste dostat, pry je pouze pro armadu a na jeji pozvani :(
Pridavam alespon par fotek hriste ze startujiciho letadla a leteckou mapu :D
Zobrazit přílohu 6692Zobrazit přílohu 6693Zobrazit přílohu 6694
Ehm, není to trochu nebezpečné :D?
 
to

je do kategorie nesmysl...

Měli by navázat družbu s Bernolákovem a založit společný GC Crazy Challenge ( GCCC)... Horal umístil hřiště tak, jak mu to okolní terén dovolil. Na Bernolákovu však řádil šílený architekt...
 
Kdyz jsem letel poprve do Thajska, vyhlidl jsem si netradicni hriste, mezi dvema runwayemi na letisti Bangkok - Don Mueang (DMK), je to 18 jamkove hriste v bezprostredni blizkosti letadel, ktere tak miluju :D
Bohuzel jsem nebyl schopen se na hriste dostat, pry je pouze pro armadu a na jeji pozvani :(
Pridavam alespon par fotek hriste ze startujiciho letadla a leteckou mapu :D
Zobrazit přílohu 6692Zobrazit přílohu 6693Zobrazit přílohu 6694

Mně by se hřiště na letištní ploše docela líbilo, ale chápu, že by to pro ochranku v dnešní době bylo asi peklo. V podstatě já bych fervej nepotkal a furt bych byl v nějakých zakázaných zónách. :)
 
Mně by se hřiště na letištní ploše docela líbilo, ale chápu, že by to pro ochranku v dnešní době bylo asi peklo. V podstatě já bych fervej nepotkal a furt bych byl v nějakých zakázaných zónách. :)
A do toho @JanKostalCZE s dronem:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom