Zahrady a zahradníci

kristyna

Aktivní člen
Tým 19.jamky
19.jamka:
Představení
Konečně je tu jaro a příroda se začíná probouzet. Pro lidi, kteří mají zahrádku a nějak ji tvoří, ideální čas na práci a zároveň i relaxace.
Jsem člověk, který hodně času tráví venku. A baví mě to. V práci i v soukromém životě.
Máme chatu se zahradou. Budovu využíváme, když je zima, ale jakmile nastane teplo, mnoho aktivit se přenese ven. Loni jsem venku začala žehlit, předloni jsem tam přesunula kuchyň, včetně štědrovečerní večeře. Před více lety jsme tam začali snídat, obědvat, večeřet...
Je pravda, že se nám zahrada líbí, že jsme si to tam vytvořili k potěšení oka a stále tvoříme.
Je příjemné, když i děti jsou v přírodě a mnoho se o ní dovídají zkušeností nebo jen pozorováním.
Jaká práce nás čeká? Michal rád něco tvoří a letos si vymyslel vyvýšené truhlíky na zeleninu. Já se starám o rostliny. Zaseji semínka, něco rozsadím, sestříhám, nakoupím, vyfotím.
Celou rodinu také čeká nátěr laviček🙂

A co vy? Jakou máte zahradu, co v ní máte, co vytváříte?

P_20200314_151052_vHDR_Auto_HP.jpg IMG-20200306-WA0008.jpg P_20191225_144256_vHDR_Auto_HP.jpg P_20190915_095143_vHDR_Auto.jpg P_20190726_195347_vHDR_Auto.jpg P_20190717_135702_vHDR_Auto.jpg

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Džungli. :p jednou za rok přijede firma, prořeže, letos i prokacela. Přes léto tak 2x, 3x protahnu zahradou sekačku. Na podzim někdy shrabu listí, vloni ne, tak mě čeká veselé jaro. Z podzimu neposekana tráva a v ní napadané listí ze dvou ořešáků. :rolleyes:. Ale mám novou kůlničku. Fotky zítra. ;)

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Přijmení
Netíková
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
Cobra,ale mám jejich jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB
Zahradu máme velkou, okrasnou i užitkovou, skleník, ovocné stromy, keře...Nejvíc se tomu věnuje tchýně, kdyz jsem byla na mateřské kdysi, hrabala jsem se v hlíně víc. Teď si tak nějak krášlím balkon, v létě tam večer ráda sedím se sklenkou vína. A víc se budu muset angažovat i v zahradě, tchýně je vážně nemocná, ale zatím zvládá a zahrada je její radost. No, jdu pohledat nějaké jaké fotky.

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Přijmení
Netíková
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
19.jamka:
Představení
WITB
Omlouvám se za ty obři fotky, nějak to neumím sem jinak vložit....

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Dokumentace naší zpustlé zahrady s neuklizeným bordelem vytahaným ze
DSC_0866.JPG
DSC_0867.JPG
DSC_0868.JPG
DSC_0871.JPG
starých kůlen... Ale kůlničku máme super :D. Až nám zakážou i golf a budeme všichni v karanténě, budu mít do podzimu o zábavu postaráno. 😎

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
26,7
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Upraveno:

NaBednu

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
zahradu nemáme - i proto útěk na golf
abyste vy zelenáči viděli, jak se žije bez zeleně (ale faktem je, že je kousek odsud hezký velký park a taky pěkně obsypaný dalšími, co jim zeleň schází) přidávám dvě fotky - poznámka - takhle to je teď, normálně to tu tak nevypadá ani v neděli v 5 ráno)
5DEE917C-FD41-4DAD-9157-E60089C303DC.jpeg

D09D5748-7397-4CDC-AB64-B87928780490.jpeg

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
26,7
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Zahrádku u domu mám. Její stav přesně odpovídá tomu, že jsem furt na golfu a počtu mých psů. Fotku sem fakt nedám :)
Bys ji mohl dát teď do kupy! Tolik možností... Vykopat záhinky, vyrobit pareniště, bylinkovou spirálou, popínavé růže... Green... Praporková tyč... :) hele, zasaď golfový míček, vyroste z toho malá čipovací jamka!

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Přijmení
Netíková
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
19.jamka:
Představení
WITB
zahradu nemáme - i proto útěk na golf
abyste vy zelenáči viděli, jak se žije bez zeleně (ale faktem je, že je kousek odsud hezký velký park a taky pěkně obsypaný dalšími, co jim zeleň schází) přidávám dvě fotky - poznámka - takhle to je teď, normálně to tu tak nevypadá ani v neděli v 5 ráno) Zobrazit přílohu 10458
Zobrazit přílohu 10459
bych umřela....zlatá naše malá vesnička, les, louka, pastviny...

JardaK

Guru fóra
Klub
Beřovice
19.jamka:
Představení
Bys ji mohl dát teď do kupy! Tolik možností... Vykopat záhinky, vyrobit pareniště, bylinkovou spirálou, popínavé růže... Green... Praporková tyč... :) hele, zasaď golfový míček, vyroste z toho malá čipovací jamka!
No proto jsem naštvanej, ze nemůžu na golf. Snad to nenapadne ženu, ze bysme mohli makat na zahradě, nejsem žádnej zemědělec. A navíc, nejde nic koupit, substrat, sazenice atd....naštěstí :)
Jamku i provizorní green jsem zavrhl ,psi zničí vše..

No proto jsem naštvanej, ze nemůžu na golf. Snad to nenapadne ženu, ze bysme mohli makat na zahradě, nejsem žádnej zemědělec. A navíc, nejde nic koupit, substrat, sazenice atd....naštěstí :)
Jamku i provizorní green jsem zavrhl ,psi zničí vše..
Ale jde květinářství jsou v normálním režimu, otevřeno.

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Zahrádku u domu mám. Její stav přesně odpovídá tomu, že jsem furt na golfu a počtu mých psů. Fotku sem fakt nedám :)
my chceme obrázek, my chceme obrázek.... cizí neštěstí potěší :p

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom