Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Záhada správného kouzla v putteru

To bude hit letosnich vanoc!
Alespon uz vim, jak vyuzit tubus na putter :D
 
no tak jsem si celou dobu říkal co pořád máte s tím "na první pohled" a "musí padnout do ruky" a dnes jsem vlezl v Michli do Golfprofi .... no t.....l to zase bude drahá návštěva:cool:
 
no tak jsem si celou dobu říkal co pořád máte s tím "na první pohled" a "musí padnout do ruky" a dnes jsem vlezl v Michli do Golfprofi .... no t.....l to zase bude drahá návštěva:cool:

Co se zalíbilo?
 
Odyssey O works7 ale odolal jsem a odešel. Tak uvidíme jak mi dlouho ta resistence vydrží :D

Cena cca 5-6000? Btw. uvědomuješ si, že díky tomu, ýe budeě dávat samé jednopaty, za cenu fee dostaneš tím pádem méně golfu? :) Ale jo, je krasný. Počkej na leden či únor, určitě bude levnější, někde. :)
 
Zase nebudu muset tak často orezavat tužku na psaní těch čárek u pattů ;)
Náčelník kecá, vůbec ho neposlouchej.
Když budeš dávat samý jednopaty, vyhraje spoustu voucherů a žádný fee platit nebudeš.
 
Náčelník kecá, vůbec ho neposlouchej.
Když budeš dávat samý jednopaty, vyhraje spoustu voucherů a žádný fee platit nebudeš.

Samozřejmě ale funguje to, že kdy dáváš jednopaty, tak se ti rozsype dlouhá hra. :))
 
Zajímavé video ohledně fittingu putteru.
Chápu, že někteří slovo fitting chápou jako sposté slovo, ale i jim doporučuji hlédnout. Už jen proto, že je tam vysvětleno spousty zajímavého ohledně výběru putteru ;)
 
Já koupil stock patr z regálu a nechal sem ho upravit - zkrácení, úprava lie, do shaftu namontoval vibe a vyměnil grip a ten rozdíl je poznat, takže určitě fitovat patr smysl má.
 
Zajímavé video ohledně fittingu putteru.
Chápu, že někteří slovo fitting chápou jako sposté slovo, ale i jim doporučuji hlédnout. Už jen proto, že je tam vysvětleno spousty zajímavého ohledně výběru putteru ;)
o putteru hodně přemýšlím, všimla jsem si, že abych dala rovnou ránu, musím putter v podstatě zvednout a pak mi překáží shaft...
neměla bych mít shaft uprostřed?
 

Přílohy

  • BEDCED86-26CB-4124-81B8-F1352B342FFC.jpeg
    BEDCED86-26CB-4124-81B8-F1352B342FFC.jpeg
    41,5 KB · Zobrazení: 200
o putteru hodně přemýšlím, všimla jsem si, že abych dala rovnou ránu, musím putter v podstatě zvednout a pak mi překáží shaft...
neměla bych mít shaft uprostřed?
V tom videu to je zmíněno, pokud stavíš putter na patku, tak máš nespíš nesprávně dlouhý shaft.
Ale až budeš mít lekci s trenérem (tím nemyslím Nick 🤭 ), tak ať tě zkontroluje v postoji.
 
o putteru hodně přemýšlím, všimla jsem si, že abych dala rovnou ránu, musím putter v podstatě zvednout a pak mi překáží shaft...
neměla bych mít shaft uprostřed?
Já mám putter hodně podobný s tím
tvým a u něho se nechá délka shaftu
nastavit pomocí klíče, který jsem
k putteru dostal.
 
V tom videu to je zmíněno, pokud stavíš putter na patku, tak máš nespíš nesprávně dlouhý shaft.
Ale až budeš mít lekci s trenérem (tím nemyslím Nick 🤭 ), tak ať tě zkontroluje v postoji.
díky, na putter zatím s trenérem nedošlo ale určitě ho požádám
 
o putteru hodně přemýšlím, všimla jsem si, že abych dala rovnou ránu, musím putter v podstatě zvednout a pak mi překáží shaft...
neměla bych mít shaft uprostřed?
Jestli myslíš center shaft tak bych ti to moc nedoporučoval, asi nejtěžší putter na trefování..



center I.jpg


Samozřejmě to nemusí být pravidlem.. Jestli chceš něco zkoušet zkus krček s ofsetem.. Tím myslím něco takového....


Ofset.jpg
 
Hůl s offsetem je jakoby ohnutá.. u irons jde u začátečníků líp do vzduchu, na technický detaily proč se neptej, nevím, ale stopro je to pravda..:)

offset..
G20I-13.jpg


non offset

s-l300.jpg



U putterů je to podobné..


vlevo bez offsetu, vpravo max offset...


putter.jpg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom