Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Záhada správného kouzla v putteru

až se sejdeme na spolhře s Martou, mohl bys vzít klíč s sebou? Ráda bych zkusila trochu zkrátit putter. Moc díky :D R
Anno, neb všechno své s sebou nosím 🙂
 
nemohl bys vyfotit ten putter z profilu? Jak šikmý je shaft? Případně moc děkuji R

Trochu mi to trvalo - byl jinde než jsem myslel, tak až teď :)

27BAF17C-F402-4F1E-9C78-64D357E532ED.jpeg EC7323DA-2512-4241-BC0F-805CF6F8458F.jpeg E5E85B68-CE2D-4119-B227-63AF4626521F.jpeg 1AA26259-3948-4EB9-AE56-3559C3226193.jpeg 85869A61-C88B-46BC-85A2-DDEA1DC1FC96.jpeg 221F7D2C-C3E9-4530-B431-2F03C0A0DEB7.jpeg

Ten center shaft se mi moc líbí. Přijde mi to prostě mechanicky krásně jednoduché a funkční. Je to pro mě krásný kus hole, pro mě technologický a designový skvost. Mám pořád z něho radost.
 
Přemýšlím o tom. Aby se mi ale neošoupal a nenastydl, když ho vezmu ven. :) Jasně, budu.
jsi mě znejistěl, když jsi psal, že byl jinde než sis myslel. Mám si vzít zítra desinfekci, abys mi ho taky pujčil do ruky?
 
jsi mě znejistěl, když jsi psal, že byl jinde než sis myslel. Mám si vzít zítra desinfekci, abys mi ho taky pujčil do ruky?
Hej, kde zítra budete?
 
17:10 9 jamek na Černém Mostě. Máme jedno volné místo ve flightu, jestli chceš ;)
Škoda, kolem jedný si přijedou nějaký lidi pro nábytek, kterýho se potřebuju zbavit, a bůhví kdy přijedou. To je hodně těsný. Ale bylo by to fajn. Užijte si to.
 
Škoda, kolem jedný si přijedou nějaký lidi pro nábytek, kterýho se potřebuju zbavit, a bůhví kdy přijedou. To je hodně těsný. Ale bylo by to fajn. Užijte si to.
Času na dojezdu tam vidím spoustu, ale děkuji ti, ze mi dáš šanci se letos poprvé rozehrát v užším kruhu ;)

zatim jsem po karanténě zvládl jen 50 míčků v Hodko na drivingu a myslím, ze by zítra měli v okolí svést dopravu jen do dvou pruhů a dát mi ty dva metry k dobru. Minule by se za mé rány nemusel stydět ani @mkopcak při svých pokusech hookama přehrát Hodko driving na šířku ;)
 
Času na dojezdu tam vidím spoustu, ale děkuji ti, ze mi dáš šanci se letos poprvé rozehrát v užším kruhu ;)

zatim jsem po karanténě zvládl jen 50 míčků v Hodko na drivingu a myslím, ze by zítra měli v okolí svést dopravu jen do dvou pruhů a dát mi ty dva metry k dobru. Minule by se za mé rány nemusel stydět ani @mkopcak při svých pokusech hookama přehrát Hodko driving na šířku ;)
S tim časem jseš mimo (mojí) realitu. Napsal kolem jedný. Přijede ve dvě. Půl hodiny se bude rozmýšlet jestli chce ty skříňky nebo jen tu válendu. Pak se to pokusí nastrkat do Felicie, aby zjistil, že válenda má opravdu 2metry na dýlku a 90 cenťáků na šířku, a bude půl čtvrtý. A já potřebuju na Čerňák s rezervou, odpoledne ve špičce, minimálně hoďku a půl... 😭. Tak hezkou hru a aspoň se vyfoťte. S vámi bych si zahrála ráda.⛳
 
Dá se v Praze nechat udělat fitting putteru? Ve smyslu, že mi pořadí typ podle mého úderu, správnou délku a případně upraví lie? Uvažuji o koupi nového a nechci jen naslepo vyzkoušet něco v obchodu a koupit. Děkuji za info.
 
Dá se v Praze nechat udělat fitting putteru? Ve smyslu, že mi pořadí typ podle mého úderu, správnou délku a případně upraví lie? Uvažuji o koupi nového a nechci jen naslepo vyzkoušet něco v obchodu a koupit. Děkuji za info.
Myslím, že Golfgear to nabízel a v GolfArts mají hodně typů putterů
 
Dá se v Praze nechat udělat fitting putteru? Ve smyslu, že mi pořadí typ podle mého úderu, správnou délku a případně upraví lie? Uvažuji o koupi nového a nechci jen naslepo vyzkoušet něco v obchodu a koupit. Děkuji za info.
Napiš @mkopcak on si nechával fittovat putter..
 
Dá se v Praze nechat udělat fitting putteru? Ve smyslu, že mi pořadí typ podle mého úderu, správnou délku a případně upraví lie? Uvažuji o koupi nového a nechci jen naslepo vyzkoušet něco v obchodu a koupit. Děkuji za info.

Fittoval jsem Miuru, ktera mezitim v CR prestala fungovat. Takze ti vlastne moc nepomuzu, byt zazitek to byl opravdu paradni a mohu vrele doporucit.
 
Miuru dělá golf59 na albatrossu, jestli dělá i puttery nevím. Dělají určitě radius puttery.
 
Upraveno:
Dá se v Praze nechat udělat fitting putteru? Ve smyslu, že mi pořadí typ podle mého úderu, správnou délku a případně upraví lie? Uvažuji o koupi nového a nechci jen naslepo vyzkoušet něco v obchodu a koupit. Děkuji za info.

golf59 na Albatrossu


nebo koupit něco z regálu a nechat pak upravit lie, délku, grip, to sem udělal já.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom