Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Začátečník z Mostu

pavel.dousa.50

Nováček+
Ahoj všichni, k představení už se pár dnů chystám, tak teď mám chvilku čas tak jdem na to. Po golfu už pokukuju pár let. Občas jsem byl v Mostě před pár lety si do toho plácnout na drivingu, ale pak jsem golf dal nějak k ledu a neřešil to. Jenže nastala zima a zase jsem tak jako každou zimu řešil co budu v létě dělat. Náhoda tomu chtěla a našel jsem někde na fb odkaz na nějaký video z golfu a už se to moje šílenství rozjelo. Už jsem zkoumal jak a kde co nejlépe začít a abych tam hned do toho nemusel strkat majlant. Našel jsem si veřejné hřiště v Krásném Dvoře u Podbořan. A tak jedno krásné dubnové dopoledne jsem se tam vydal s kamarádem kterého jsem překecal když byly naše partnerky v práci. Půjčili jsme si hole, zaplatili fee a hurá na hřiště. No jo ale ono to tak jednoduché nebude jsme zjistili po pár odpalech a nakonec jsme 6 jamku na 20 zahráli na 51 a 54 :-D ale bavilo mě to a to je důležité. O víkend jsem tam jel s partnerkou znovu a už to bylo lepší. Dostali jsme par tipů od kolegy golfisty co tam hrál a hle - už jsem měl 43. Byl jsem pak vedením hřiště přemluven abych přijel 12.5. Na Šeříkový turnaj. Prý je to sranda a zábava a nevadí ze to hraju měsíc. No jo ale já jsem od malička strašně soutěživý typ a vše beru vážně. Takže v rámci neudělaní ostudy jsem si v Mostě zaplatil na 50 minut paní trenérku a ta mi toho strašně moc vysvětlila a pomohla. No a teď v sobotu na turnaji jsem zahrál 39,42,37 a nakonec 20. místo z 26. Takže ted už jenom trénovat a trénovat. U golfu zůstanu jelikož mě to chytlo jako žádný jiný sport. Přítelkyně tedy občas něco pronese mezi zuby ale většinou je to v pohodě. I golfový boty a oblečení a doplňky mi pomohla vybrat a hole už mám svoje taky. Na začátek jsem volil z druhé ruky a tak mám svých prvních 12 holí i s bagem od Nicklause. Tak snad tu s Vámi vydržím co nejdéle a třeba i někoho potkám osobně. Ještě chci vyzkoušet Libouchec a co nejdříve si udělat zelenou kartu :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Z přítelkyně udělej manželku a máš to vyřešeno, jelikož si slibujete v dobrém i ve zlém..;)

Jinak zduř na 19.diře
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Ahoj Pavle, vítej na Jamce. :)

Je zvlaštní, že někteří jsou proti nákaze zvané golf docela imunní, zpravidla přítelkyně a ženy. :-D Ale je potřeba hodně s nimi být, a nakazit je!

PS: Prosím, vypni si v Tapatalku autopmaticky přidávaný podpis, že bylo odesláno pomocí aplikace Tapatalk.
 
Ahoj Pavle, vítej na Jamce. :)

Je zvlaštní, že někteří jsou proti nákaze zvané golf docela imunní, zpravidla přítelkyně a ženy. :-D Ale je potřeba hodně s nimi být, a nakazit je!

PS: Prosím, vypni si v Tapatalku autopmaticky přidávaný podpis, že bylo odesláno pomocí aplikace Tapatalk.
Hehe, kamarád má opačnej problém. Jeho žena se spolehlivě nakazí vším co dělá. Takže když si jedeme na ryby odpočinout od manželek, dětí, psů, tchýní a práce, jeho žena chce jet taky :)
 
Hehe, kamarád má opačnej problém. Jeho žena se spolehlivě nakazí vším co dělá. Takže když si jedeme na ryby odpočinout od manželek, dětí, psů, tchýní a práce, jeho žena chce jet taky :)
Jo, jsou takové ženy. Některé si dokonce jezdí odpočinout od manžela. :cool:
 
Hehe, kamarád má opačnej problém. Jeho žena se spolehlivě nakazí vším co dělá. Takže když si jedeme na ryby odpočinout od manželek, dětí, psů, tchýní a práce, jeho žena chce jet taky :)
Jo, jsou takové ženy. Některé si dokonce jezdí odpočinout od manžela. :cool:
To je naprosto v pořádku. Každej potřebuje chvilku klidu pro sebe.
 
No sláva, konečně další Mostečák na jamce. Vítej. ;)
 
Jestli chceš, vezmu tě do Bítozevse. Tam tě nechaj s doprovodem hrát i bez karty. Určitě je to blíž než Libouchec a na vesnickou devítku je to kvalitní hřiště.
 
Jestli chceš, vezmu tě do Bítozevse. Tam tě nechaj s doprovodem hrát i bez karty. Určitě je to blíž než Libouchec a na vesnickou devítku je to kvalitní hřiště.

Hele asi určitě bych někdy šel ale ještě chvíli počkám dneska jsme byli v libouchci a šel jsem devitku asi za 65 tak ještě počkám dneska jsem neměl den zitra se jedu uklidnit na krásný dvůr opět a uvidím zda mi to půjde lip. I když je fakt ze dneska greeny hodně podmáčené a těžké a vůbec to neslo na nich :( ale proste touha po golfu byla větší jak počasí
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom