Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Za golfem do Jižních čech

jumbodedek

Guru fóra
Jméno
Petr
Přijmení
Šulc
Klub
Maria Theresia golf club
HI (HCP)
13-17
Inzeráty
2
Ahoj golfové kamarádky a kamarádi. V neděli jedu na vysněnou a očekávanou golfovou dovolenou do Jižních Čech. Můj plán je od pondělí do soboty odehrát zbytek hřišť,co mi tam chybí.Pokud by měl někdo zájem se na nějakou hru ke mě přidat,budu potěšen.Musím říci ,že předpověď počasí se každým dnem mění,ale zatím k lepšímu :D:D. Můj itinerář- Po 26.7. Mnich tee time 14,00 hod,bude li na odpoledne špatná předpověď tak ho přesunu na dopoledne. Ut 27.7. Telč tee time 10,30 hod, St 28.7. Český Krumlov tee time dopoledne, Čt 29.7. Hluboká nad Vltavou, tee time dopoledne, Pá 30.7. Bechyně tee time dopoledne.Pokud se někdo z vás bude chtít přidat, zde můj tel. 724 693 658 Šulc Petr, 52 let, váha 140 kg :D:D hcp 17,to ale není tak důležitý,jinak pohodový a občas ukecaný chlapec ;);).
 
Ahoj golfové kamarádky a kamarádi. V neděli jedu na vysněnou a očekávanou golfovou dovolenou do Jižních Čech. Můj plán je od pondělí do soboty odehrát zbytek hřišť,co mi tam chybí.Pokud by měl někdo zájem se na nějakou hru ke mě přidat,budu potěšen.Musím říci ,že předpověď počasí se každým dnem mění,ale zatím k lepšímu :D:D. Můj itinerář- Po 26.7. Mnich tee time 14,00 hod,bude li na odpoledne špatná předpověď tak ho přesunu na dopoledne. Ut 27.7. Telč tee time 10,30 hod, St 28.7. Český Krumlov tee time dopoledne, Čt 29.7. Hluboká nad Vltavou, tee time dopoledne, Pá 30.7. Bechyně tee time dopoledne.Pokud se někdo z vás bude chtít přidat, zde můj tel. 724 693 658 Šulc Petr, 52 let, váha 140 kg :D:D hcp 17,to ale není tak důležitý,jinak pohodový a občas ukecaný chlapec ;);).
Ahoj Petře, doteď jsem nevěděl, že jsi to ty. Něco málo jsme spolu před lety odehráli v Libouchci. 🙂 Ještě je možný, že to je jen shoda jmen. 🙂
Jindra
 
Upraveno:
Ahoj Petře, doteď jsem nevěděl, že jsi to ty. Něco málo jsme spolu před lety odehráli v Libouchci. 🙂 Ještě je možný, že to je jen shoda jmen. 🙂
Jindra
ahoj Jindro,ano jsem to já,ale bohužel si tě nějak nevybavuji :(:( omlouvám se...ten Němčour je hrozná sviňa :D:D
 
Využiji s dovolením toto vlákno, budu příští týden někde mezi Mnichem a Telčí, mám čas si jedno hřiště zahrát, co je podle vás lepší volba?
 
Využiji s dovolením toto vlákno, budu příští týden někde mezi Mnichem a Telčí, mám čas si jedno hřiště zahrát, co je podle vás lepší volba?
Těžko poradit, obě jsou teď ve velmi dobrém stavu (hrána obě hřiště před týdnem o víkendu), Mnich má standardně tvrdší přírodní FW a konec po louce je míň zajímavý, ale zato prvních 14 jamek je bezva. Telč je celá v super stavu už druhou sezónu a je rok od roku lepší. Greeny byly velmi dobré na obou.
A v obou resortech se dá velmi dobře najíst, což mě na Mnichu dost příjemně překvapilo po předchozích zkušenostech.
Tak možná nakonec rozhodne dostupnost, protože mezi Telčí a Novou Bystřicí je hnusná objížďka - takže je třeba mrknout, z které strany pojedeš (objížďka je blíž Mnichu).
 
Já bych dal v případě jednodenní cesty raději Telč. Hřiště se mi při minulém RequoCupu velmi líbilo.

Je pravda, že Mnich mě při mé jediné návštěvě před dvěma lety nenadchnul, ale spíš programově - jel bych si nejraději zahrát Haugshlag a cestou tam Mnich. Může z toho být moc hezký golfový vícedenní výlet. Protože obráceně (Mnich po Haugshlagu) jsme byli s @mkopcak zklamáni.
 
Upraveno:
Příští týden jsem také na jihu Čech a jeden den dám dvojboj (=obě hřiště) v Haugschlagu a jiný Mnich. Chápu postoji @requo o pořadí hřišť, přesto mě Mnich nikdy nezklame, protože jsem tam poprvé začal s golfem 😉
Telč určitě také není špatná volba, já nejspíš vynechám, protože budu bydlet trochu dál...
 
Chtěl sem zvolit Telč ale úterý, středa i čtvrtek je tam turnaj, to by v kombinaci já sám na buggy s dcerou nedopadlo dobře. Takže pojedu na Mnich, tam naštěstí nic není.
 
Chtěl sem zvolit Telč ale úterý, středa i čtvrtek je tam turnaj, to by v kombinaci já sám na buggy s dcerou nedopadlo dobře. Takže pojedu na Mnich, tam naštěstí nic není.
Tak doufej, že nechytneš zájezd německých důchodců jako my. Bylo to peklo pěšky, na bugynu si radši vezmi karty nebo tak něco. A bacha na pumpičky, minule byli jako kobylky, obsadili celou terasu, kolem posledního volného stolu naházeli svoje plečky a všechno sežrali. Takže sváču nezapomeň😁
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom