Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Z bločku golfové asistentky....

Pořád jsem přemýšlela, co napsat…co, jak, proč, co dělám, proč golf miluju….

Tak začneme od začátku…léto 2001, já v UK, au-pair, noční hlídání dětí….a v telce…golf tak jsem prostě koukala. Přišlo mi to zajímavé, pravidlům jsem nerozuměla, jen jsem občas chytla termín jako birdie a tak… Zapsala jsem si ho do sešitku k výrazům, co nechápu a ve slovníku nějak nejsou….a bylo …. v Čechách jsem o golfu v té době moc neslyšela, takže prostě myšlenky na něj zapadly....
a stejně jsem byla už tehdy přesvědčená, že je to jen pro těch horních 10 tisíc, co nemusí do práce, takže se s doutníkem v jedné a sklenicí šáňa v druhé ruce vozí v autíčku po hřišti...


Pak uběhlo dost času a přišlo léto 2015, kdy jsme se s mým úžasným mužem nudili….a že prej, co budeme dělat…no, co by, zkusíme hrát golf ( dovysvětlení: rok předtím se mě můj muž snažil naučit hrát tenis...neklaplo to :D netuším, kde vzal pocit, že s golfe to bude lepší :D )…a tak jsme to šli prostě prubnout, tehdy to byl Golf resort Lipiny a jejich Start karta….asi týden na to jsme s sebou vzali Matesa... už do Ropice, vlastně kousek od baráku a bylo vymalováno…

Malej ( no, ehm, dobře, mladej :D ) hraje, je dobrej, pořád lepší než my dva ( občas i než my dva dohromady :D ) a já jsem opět bezkonkurenčně nejhorší….ale nevadí mi to, což je zvláštní ( jsem extrémně soutěživá a nerada jsem za pitomce )…miluju rána, kdy člověk vleze na driving, nad ním se ještě zvedá takový ten opar, všude ticho a pak přijde ta rána…a hned víte, jestli je to dobře nebo ne….

Tehdy to bylo krásné léto….. pak přišel podzim, moje stávající práce mě strašně štvala a jeden z mých nových golfových známých sdílel inzerát…. Inzerát, že Golfprovsechny.cz hledá asistentku a účetní…. Tak jsem to prostě zkusila….z výběrového řízení jsem jela domů ubrečená, vzteklá, že jsem byla za toho pitomce a že vůbec netuším, proč mě tam chtěli a zvali a už nikdy-nikam-nepůjdu-a-zkysnu-do-důchodu-v-tom-blbákově…

No….a pak za pár ní zazvonil telefon, volal můj budoucí šéf, že si mě vybrali…takže od 11/2016 pracuju tam, kde pracuju…občas jsem sekretářka, občas účetní, občas reklamační oddělení, občas holka pro všechno, občas jen vařím kafe….a občas taky ječím a jsem nepříjemná a semtam pláču….a pak si uvědomím, že miluju tu práci, ještě o kousek víc miluju golf….a lidi kolem něj….a mám obrovské štěstí na lidi- kolem golfu i kolem sebe…..a i tady ti blázni na 19.jamce k tomu patří….díky…..možná Osudu nebo čert-ví-komu, že jsme se tehdy jednu srpnovou neděli doma nudili ….
 

Přílohy

  • gr.jpg
    gr.jpg
    27,5 KB · Zobrazení: 413
Upraveno moderátorem:
Jj, moc se těším na zážitky z druhé strany pokladny! :)
Díky za úvod seriálu, těším se na pokračování a odznak za článek už máš připnut!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom