Z bločku golfové asistentky....

Zuziky

Aktivní člen
Autor vlákna
28.10.2016
312
252
73
Jméno
Zuzana W.
Pořád jsem přemýšlela, co napsat…co, jak, proč, co dělám, proč golf miluju….

Tak začneme od začátku…léto 2001, já v UK, au-pair, noční hlídání dětí….a v telce…golf tak jsem prostě koukala. Přišlo mi to zajímavé, pravidlům jsem nerozuměla, jen jsem občas chytla termín jako birdie a tak… Zapsala jsem si ho do sešitku k výrazům, co nechápu a ve slovníku nějak nejsou….a bylo …. v Čechách jsem o golfu v té době moc neslyšela, takže prostě myšlenky na něj zapadly....
a stejně jsem byla už tehdy přesvědčená, že je to jen pro těch horních 10 tisíc, co nemusí do práce, takže se s doutníkem v jedné a sklenicí šáňa v druhé ruce vozí v autíčku po hřišti...

Pak uběhlo dost času a přišlo léto 2015, kdy jsme se s mým úžasným mužem nudili….a že prej, co budeme dělat…no, co by, zkusíme hrát golf ( dovysvětlení: rok předtím se mě můj muž snažil naučit hrát tenis...neklaplo to :D netuším, kde vzal pocit, že s golfe to bude lepší :D )…a tak jsme to šli prostě prubnout, tehdy to byl Golf resort Lipiny a jejich Start karta….asi týden na to jsme s sebou vzali Matesa... už do Ropice, vlastně kousek od baráku a bylo vymalováno…

Malej ( no, ehm, dobře, mladej :D ) hraje, je dobrej, pořád lepší než my dva ( občas i než my dva dohromady :D ) a já jsem opět bezkonkurenčně nejhorší….ale nevadí mi to, což je zvláštní ( jsem extrémně soutěživá a nerada jsem za pitomce )…miluju rána, kdy člověk vleze na driving, nad ním se ještě zvedá takový ten opar, všude ticho a pak přijde ta rána…a hned víte, jestli je to dobře nebo ne….

Tehdy to bylo krásné léto….. pak přišel podzim, moje stávající práce mě strašně štvala a jeden z mých nových golfových známých sdílel inzerát…. Inzerát, že Golfprovsechny.cz hledá asistentku a účetní…. Tak jsem to prostě zkusila….z výběrového řízení jsem jela domů ubrečená, vzteklá, že jsem byla za toho pitomce a že vůbec netuším, proč mě tam chtěli a zvali a už nikdy-nikam-nepůjdu-a-zkysnu-do-důchodu-v-tom-blbákově…

No….a pak za pár ní zazvonil telefon, volal můj budoucí šéf, že si mě vybrali…takže od 11/2016 pracuju tam, kde pracuju…občas jsem sekretářka, občas účetní, občas reklamační oddělení, občas holka pro všechno, občas jen vařím kafe….a občas taky ječím a jsem nepříjemná a semtam pláču….a pak si uvědomím, že miluju tu práci, ještě o kousek víc miluju golf….a lidi kolem něj….a mám obrovské štěstí na lidi- kolem golfu i kolem sebe…..a i tady ti blázni na 19.jamce k tomu patří….díky…..možná Osudu nebo čert-ví-komu, že jsme se tehdy jednu srpnovou neděli doma nudili ….

Přílohy

Upraveno moderátorem:

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,036
3,325
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Jj, moc se těším na zážitky z druhé strany pokladny! :)
Díky za úvod seriálu, těším se na pokračování a odznak za článek už máš připnut!

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Zuziky