Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ypsilonka 19.10. , 9:20

macdav

Guru fóra
Jméno
David
Přijmení
Machač
Klub
Black Bridge, ČGK
HI (HCP)
16,6
Neměl by někdo zájem? je to za krásných 750,-:eek:
 
že bych se šel zrakvit den před domácím turnajem?
 
to mi nedělejte, jak to obhájím doma? Narozdíl od vás to tady moje polovička čte... tak nenápadně, v kolik byste šli? :-D
 
asi takhle, já potřebuju být do 16:00 v Hradci Králové, takže nejpozději ve 14:00 potřebuji odjet.

Začátek do 10:00....
 
Láká mě to - ještě jsem tam nehrál a pátek mám "volno", já klidně bych dal devátou+-, a budu muset doma hodně umývat nádobí... ale ok, jestli @macdav pujdeš, vyber čas a klidně mě k sobě prosím přidej. Rád dorazím. :)
 
Láká mě to - ještě jsem tam nehrál a pátek mám "volno", já klidně bych dal devátou+-, a budu muset doma hodně umývat nádobí... ale ok, jestli @macdav pujdeš, vyber čas a klidně mě k sobě prosím přidej. Rád dorazím. :)
Klidne 9:20, plati?
 
Prima, budu tam (hoď mě prosím do flajtu, nebo mám sám se přidat?). :) A pssst. :)
 
Láká mě to - ještě jsem tam nehrál a pátek mám "volno", já klidně bych dal devátou+-, a budu muset doma hodně umývat nádobí... ale ok, jestli @macdav pujdeš, vyber čas a klidně mě k sobě prosím přidej. Rád dorazím. :)
Nádobí u nás myje myčka☺, to jen pro ty ostatni, aby vedeli, ze trpet nebudes☺
 
eh, ...až se dozvím, kdo mě práskl, provedu mu něco nechutného s ikonkou!
 
Ahoj kluci, tak mě bohužel práce odvála do jiného koutu republiky. Sorry :cry:
 
Já to budu vědět tak v půl 9 ráno :eek: Nevím jestli mi přijde tesař nebo ne.

A on to ví, ze má přijít? Ale chápu, řemeslníci funguji podle vlastních hodin... :)

Davide, já dorazim a už se těším, vyjedu hodně brzo - pro jistotu, takže když nebude nikde zácpa, najdeš mě tam u kávy...
 
Tak už vím, že zítra nejdu :cry::cry::cry:
Užijte si to a doufám, že předpovědi počasí se pletou a hezké dny budou pokračovat
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom