Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers Woods. Tiger Woods

Teď na to čumím, co jemu tam nepadne.. i já už bych byl nasranej..:):):)
 
To si neodpustím.. Ten chlap to snad už někdy dělal...:):):) T2 po třetím kole.. o ránu..
 
To by bylo, aby Woodse nebylo. Sand se mu letos zadaří. Na golfdigstu (http://www.golfdigest.cz/2016/04/novy-d ... ger-woods/) se objevila jeho momentální výbava bagu - jen taky jestli nejde v duchu: hlavně dobře vypadat. :)

Míčky: Nike RZN Tour Platinum – prototyp
Driver: Nike Vapor Fly – prototyp
3-dřevo: Nike Vapor Speed, 15°
5-dřevo: Nike Vapor Speed, 19°
Železa: Nike VRS Forged; (3-PW): Nike Vapor Pro Blades
Wedge: Nike VR (56° a 60°)
Putter: Nike Method 001
No je ale zvláštní, že na gripu putteru má PING :)
 
Nádobí už má úplně jiný, putter SC..s gripem Ping PP58 “Blackout” , jestli jsem dobře pochopil anglicky psaný článek tak ho používal na všech putterech, jen měl buď zamalovaný nebo vyškrabaný logo..(tu bílou barvu)
 
Jako jo, po tomhle víkendu je Tiger zpátky. Škoda, že mu to tam prostě nepadalo, v tom finálovém kole, mockrát měl zatracenou smůlu. Fandil jsem mu moc. Tentokrát T2, příště s náskokem 1.! :) Napínavé až do konce! Je to borec.

 
Upraveno:
Arnold Palmer Invitational - 1. kolo... tak zatím T7, uvidíme, snad mu to druhé kolo půjde a projde Cutem!
 
To je prostě paráda vidět ho 2. turnaj po sobě bojovat na špici.. Já si na něj snad na to Masters vsadím...
 
Honem na Golfchannel - Tiger válí... už je jenom o úder za prvním Stensonem. Patuje jako za mlada...
 
Honem na Golfchannel - Tiger válí... už je jenom o úder za prvním Stensonem. Patuje jako za mlada...
Tak jsi mu to zkazil :cool:
 
No prostě sportovní novinář dostal za úkol napsat něco i Tigerovi, tak si nastudoval několik článků na anglických / amerických webech a udělal z toho kompilát s pokusem o vlastní myšlenku.
 
Četl jsem ten článek vícekrát a vůbec nevím, co se tím chce rict? Co je hlavní myšlenka?
 
Četl jsem ten článek vícekrát a vůbec nevím, co se tím chce rict? Co je hlavní myšlenka?
Jak myšlenka? Splnit zadání a hurá psát o něčem jiném.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom