Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers Woods. Tiger Woods

13 minut pokochání Woodsovy hry :)

 
13 minut pokochání Woodsovy hry :)

Viděl jsem asi 4 jamky. Při jedné z nich zatáhl drajv do křovisek, pak dropoval do písku - celkem mazec. Jinak ukazovali srovnání změny jeho švihu => aby netrpěla jeho záda ;). Jinak mu to šlo...:up:
 
Celkem první kolo -3, na začátek,..., za mne super, jen to není ten neomylný, vždy nedostižný. Na jeho usměvavé tváři, bylo vidět, že ho to opět baví. Pro golf , je přínosem, jako JJ pro hokej. Nic ne ošidit , může být hrajičím vzorem.
 
Jak jsem tak na něj koukal tak jsem zjistil, že je mi jeho švih mnohem bližší než ten Roryho. Přestože Roryho zbožňuji. Jeho švih. Ne Roryho. [emoji57]
 
Viděl jsem přenos cca od Tigerovy 8.jamky.....a myslím že to - pokud záda vydrží - půjde!:). Sice se dopustil asi tří naprosto školáckých chyb (všechny kupodivu na pětiparech, které bývaly jeho silnou zbraní)....ale zahrál i spoustu krásných ran na jaké jsme u něj byli zvyklí....
 
Druhá devítka slabší ale... klobouk dolů... na palici to musí být strašný..
 
Co se to třetí kolo dělo, první dvě kola spousta hráčů skvělé skore, Tiger 69 a 68 a teď po návratu k internetu koukám a třetí kolo 75. Dle Leaderbordu nikdo v třetím kole nezahrál pod 70?
 
Co se to třetí kolo dělo, první dvě kola spousta hráčů skvělé skore, Tiger 69 a 68 a teď po návratu k internetu koukám a třetí kolo 75. Dle Leaderbordu nikdo v třetím kole nezahrál pod 70?
Hodně foukalo... i dnes to vypadá na zajímavé kolo, protože vítr se neutišil. Ale Tiger už má prvního birdíka...
 
Tak aktualizace : Po 7 jamkách Tiger 2 x birdie + 1 eagle. Zatím jde -4 za kolo. Vypadá to, že mu to dneska půjde velice dobře. Funguje mu driver, krátká hra i putting...:up:
 
Tak nakonec si myslím, že jeho vystoupení bylo lepší, než si mnozí mysleli a očekávali.:)
Fowler asi snídal syrové maso, jinak si nedovedu vysvětlit to co zahrál. Po sedmi jamkách -7, celkově -11 za čistých 11 birdie a 7 parů.:up:
 
Se nám nějak rozbejkoval chlapec, průběžně T-1 po jeho odehraném druhém kole(všichni odehráno nemají, i tak paráda..)..:):):)
To jo...viděl jsem skoro celé jeho druhé kolo a byl to zase ten starej dobrej Tiger....a to měl ještě smůlu při patování, min. 5 patů do birdie skončilo pár cenťáků od jamky.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom