Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers Woods. Tiger Woods

Poté, co se po soukromých potížích dokázal vrátit a znovu vítězit, měl na vrcholu sil odejít, všichni by to pochopili a gloriola by mu zůstala navěky. Vším, co se kolem něj v posledních měsících/letech děje, si dvacet let budované renomé totálně potopil.
 
Poté, co se po soukromých potížích dokázal vrátit a znovu vítězit, měl na vrcholu sil odejít, všichni by to pochopili a gloriola by mu zůstala navěky. Vším, co se kolem něj v posledních měsících/letech děje, si dvacet let budované renomé totálně potopil.

Je to blbé, ale myslím, ze to tak nebude. Historie na hloupe chvile zapomina, je to ikona a vzdycky bude.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Poté, co se po soukromých potížích dokázal vrátit a znovu vítězit, měl na vrcholu sil odejít, všichni by to pochopili a gloriola by mu zůstala navěky. Vším, co se kolem něj v posledních měsících/letech děje, si dvacet let budované renomé totálně potopil.
Obávám se téhož, je to jakoby existoval Tiger golfista a pak Tiger negolfista. Aktuálně ten druhý ubližuje tomu prvnímu. Chápu, že je to pro něj těžké. Na druhou stranu se v takových chvílích projevuje charakter...
 
Už ho kudla nechte napokoji. Když se bude chtít vrátit tak se vrátí.
 
Vracet se klidně nemusí, pokud nebude chtít. Hlavně, ať se dá dohromady :)
 
Už se to blíží...
Co myslíte, jak dopadne? Odstoupí pro bolest zad nebo dohraje celý turnaj nebo snad dokonce bude v top 25?
Osobně to vidím, že cut nedá, ale zahraje si celé dvě kola...
 
Už se to blíží...
Co myslíte, jak dopadne? Odstoupí pro bolest zad nebo dohraje celý turnaj nebo snad dokonce bude v top 25?
Osobně to vidím, že cut nedá, ale zahraje si celé dvě kola...
Doufám, že tentokrát dohraje a nějaký pěkný výsledek mu pomůže k návratu :) Je to bojovník a myslím,
že po tom všem co dokázal a po všech těch zdravotních problémech z poslední doby by si důstojný návrat zasloužil.

Jinak cut dá určitě a top 25 také :D Dokonce si myslím, že pokud dohraje, tak má jisté i top 18;)
 
Je to legenda a přál bych mu to, ale jsem více než skeptický.
 
Doufám, že tentokrát dohraje a nějaký pěkný výsledek mu pomůže k návratu :) Je to bojovník a myslím,
že po tom všem co dokázal a po všech těch zdravotních problémech z poslední doby by si důstojný návrat zasloužil.

Jinak cut dá určitě a top 25 také :D Dokonce si myslím, že pokud dohraje, tak má jisté i top 18;)
Ano, při počtu pozvaných hráčů by měl...:D:D:D
 
Ano, při počtu pozvaných hráčů by měl...:D:D:D
Jen aby nepřekvapil. 19.místo z 18-ti by byl majstrštich hodný legendy :p. To by nezvládnul ani Jára Cimrman.:cool::up::D
 
Jen aby nepřekvapil. 19.místo z 18-ti by byl majstrštich hodný legendy :p. To by nezvládnul ani Jára Cimrman.:cool::up::D
Jára nee ale Chuck bez problému...:):):)
 
Dostal jsem do emailu, třebas někdo využije. :)

---
U příležitosti návratu Tigera Woodse
do soutěžního golfu jsme pro vás připravili akci SLEVA 50%
na veškerý sortiment značky NIKE
na prodejně Zbraslav, K Radotínu 15, Praha 5.
Golf areál Prague City Golf Zbraslav

Akce platí
od 30.11. do 3.12.2017.
---
 
Tak zatim to neni zle... co rikate? Pod par se dostal.
 
Neviděl jsem přenos, ale pro mne je výsledek -3 milé překvapení :up:
Jen tak dál
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom