Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers Woods. Tiger Woods

Nevím jestli už je nějaký další turnaj potvrzený, ale všeobecně tvrdil, že chce odehrát normální sezónu...ať už to znamená cokoliv :) Mohl by se podle mého objevit v novém roce na Northern trust open.
 
Tady jsem narazil na aktuální studii Woodsova švihu. Je skvělé, že i na té nejvyšší špičkové úrovni dochází k posunu. Který švih se vám u něj líbí více, verze 2015 nebo 2016? :)

 
Četl jsem ted nejakou analyzu, predpoklad budouciho vyvoje hry Tigera Woodse. Myslite, ze ma sanci se jeste vubec dostat zpatky na vrchol? Nebo proste uz jeho era pominula? Moc bych si pral, aby zase zaril, ale bojim se, ze uz proste ta stabilni vykonnost u nej neni. A nebylo by lepsi, kdyby se uz golfu nevenoval ne jako profi hrac, ale v nejake jine pozici?
 
Tiger je neskutecnej magnet na lidi = popularita sportu = penize. Kazdej turnaj s nim je nekolikanasobne sledovanejsi nez bez nej. Golf potrebuje, aby Tiger jeste par let hral. Snad se za nej do ty doby najde nahrada.
 
To je fakt, na me pusobi stejne. Takze v podstate chodici reklama na golf. Stejne by bylo uzasne, kdyby znovu nejaky turnaj vyhral. To by bylo teprve to prave silenstvi!
 
zdroj: http://www.golfdigest.cz/2017/01/ctyri-turnaje-za-pet-tydnu-woods-do-toho-jde-naplno/

...od přelomu ledna a února až do začátku března, během pěti týdnů hodlá čtrnáctinásobný majorový šampión odehrát kvartet turnajů:

  • FARMERS INSURANCE CHAMPIONSHIP (26-29.1.2017)
  • European Tour na DUBAI DESERT CLASSIC (2.-5.2.2017)
  • GENESIS OPEN (16.2. - 19.2.2017)
  • HONDA CLASSIC ve floridské Palm Beach (20.2. - 26.2.2017)

Tigeeeeeeeer!!


Jedno archivní
 
Vcera mu to teda moc rovne nelitalo s TM driverem, treba dneska prenastavi zavazi a bude to lepsi
 
Jakoby mu to bylo jedno. Radost ze hry nikde. Míček do grýnu téměř bez spinu. Ale už při chůzi bylo vidět, že záda nejsou úplně v pořádku. Bude to hrozně divné ho za "chvíli" vídat na senior Tour. [emoji609]
 
videt ho ted bylo...dojemne, fakt jo, ale to, kam mu to litalo...to byl masakr...a ten divny svih vidim i ja, takhle ulevuu zadum, kdyz mi v nich rupne ( mivam problemy s bedry, uz x let)...Tiger je legenda, tak, jak to rikal vcera komentator, porad ma cenu ten jeho podpis....ale asi je cas odejit :( nechci ho videt trapit se, at odejde jako TEN Tiger.....
 
Mám nového oblíbence! Tiger 4ever. To je jasný. Rory je boží - obzvláště jeho švih. Ale Ollie Schniederjans nenosí kšiltovku! To je mi tak neskutečně sympatické. [emoji622]
 
Já bych to tak tragicky neviděl. Koneckonců, neprošla řada super hráčů včetně světové 1ky a 3ky:)
 
První vyhrání, jen počkejte, on se vrátí... pro ty co neviděli:

1. den Tigera Woodse na Farmers


2. den Mr. Golf

Ok, ale nakonec všem pochybovačům... :-D

Tiger-Woods-resizecrop--.jpg
 
videt ho ted bylo...dojemne, fakt jo, ale to, kam mu to litalo...to byl masakr...a ten divny svih vidim i ja, takhle ulevuu zadum, kdyz mi v nich rupne ( mivam problemy s bedry, uz x let)...Tiger je legenda, tak, jak to rikal vcera komentator, porad ma cenu ten jeho podpis....ale asi je cas odejit :( nechci ho videt trapit se, at odejde jako TEN Tiger.....

Přál bych mu aby by všem vytřel zrak a vrátil se na výsluní, ale spíš to cítím jako Zuzka. Uvidíme po pár týdnech ...
 
Tak jak to vidite tento tyden? Projde nebo neprojde cutem v Dubaji? Aktualne po 4 jamkach +2. Ja mu teda neverim....
 
Myslím, že neprojde. Výsledek po R1 +5 moc nadějí nedává.
 
Tak už je to jasné
Do druhého kola nenastoupil.
 
To není příliš povzbudivá informace. :( No, ale ani se nedivím, první kolo se docela trápil.
 
Jestli to vzdal proto, že se první kolo trápil, tak k tomu nemám slov.... (Dneska mi to v práci moc nejde, tak se na to do konce týdne vykašlu :D)
Jsem zvědavý s jakým vysvětlením zase přijdou. Copak ho zase rozbolelo.
Docela mne včera rozesmálo, když jsem si četl den starý článek, kde v rozhovoru řikal, že přijel vyhrát. Chvilku potom jsem se podíval na leaderboard po R1 a on byl předposlední. Napadlo mně, že to zabalí... a ejhle... Už toho humbuku okolo něho bylo dost a jemu to evidentně nesvědčí.

Doba Tigera Woodse je už prostě pryč. Až se s tím smíří, tak třeba sem tam nějaký ten turnaj ještě vyhraje.
Jak psala Zuzana, ať to zabalí v době, kdy je to ještě furt ten TIGER...
 
Bolí ho záda. http://www.golfdigest.cz/2017/02/woods-v-dubaji-konci-boli-ho-zada/

Je ale fakt, že to není ono, ten švih. Znám pár lidí z ČR, kteří letěli speciálně do Dubaje se podívat na Woodse naživo. Tomu říkám pro ně pech.
Někdo výše zmiňoval - že pokud hraje Woods, je to magnet na lidi, ale pokud to takto bude vypadat často - že po prvním kole nic,
tak moc golfu nyní už pomáhat nebude.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom