Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers Woods. Tiger Woods

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
To by bylo, aby Woodse nebylo. Sand se mu letos zadaří. Na golfdigstu (http://www.golfdigest.cz/2016/04/novy-d ... ger-woods/) se objevila jeho momentální výbava bagu - jen taky jestli nejde v duchu: hlavně dobře vypadat. :)

Míčky: Nike RZN Tour Platinum – prototyp
Driver: Nike Vapor Fly – prototyp
3-dřevo: Nike Vapor Speed, 15°
5-dřevo: Nike Vapor Speed, 19°
Železa: Nike VRS Forged; (3-PW): Nike Vapor Pro Blades
Wedge: Nike VR (56° a 60°)
Putter: Nike Method 001
 

Přílohy

  • woods-clubs-equipment-300x169.jpg
    woods-clubs-equipment-300x169.jpg
    18,1 KB · Zobrazení: 2.578
Jsem z toho jelen... David ma Tigeruv bag nebo Tiger ma Daviduv?!? :)
 
Zeleza ma Vapor Pro Blades (3-PW) a to Nike VRS Forged patri 2 zelezu, lebo ten popis je zavadzajuci ;)
 
Dvojka zelezo? Tim se taky hraje?
 
i jednickou :D
 
Drevokocúr hrá ako jeden z mála aj 2iron
 
Kdo chce, muzu 2i zapujcit... je to celkem sranda :) 
 
Taky mám 2i blade k dispozici. Nike. Samozřejmě. K mému setu. Mimo bag. Ale v bagu je to celkem slušná provokace! :-D
 
Tak už to vypadalo, ze ho uvidime na hřišti a zase nic. Ty návraty na hřiště, když jste ikona, musi byt zatraceně těžké.
 
A je to tady, zítra. Už zítraaaaa! Hero World Challenge 2016 a mistr Woods. Držím palce, pevně věřím, že mu to půjde dobře.


btw. ale sázkaři (z Fortuny) mu moc nevěří... :)
 

Přílohy

  • fortuna.PNG
    fortuna.PNG
    24,6 KB · Zobrazení: 1.087
Dívali jste se někdo na první kolo Hero Challenge? Na začátku to vypadalo na naprostou senzaci, pak se ale Tigerovi kolečka trochu zadrhla. Nicméně mohlo by to fungovat, co myslíte?
 
JirMar: Bohužel jsem neviděl, jaký byl průběh?
 
Byla to bomba! Tiger hrál super, škoda že ho rozhodil ten nepovedenej drive na 9ce. Tam se poprvý kousnul a pak to bylo jak na houpačce. Ale já si to moc užil, dneska budu koukat zas!
 
http://www.golfdigest.cz/2016/12/woods-ukazal-bajecne-momenty-presto-je-predposledni/

Stručně z článku: aktuálně je předposlední, +1. 6., 7. a 8. jamka tři birdie a skore -4 = průběžné vedení. Bogey na devítce, double na osmnáctce. Ztráta na vedoucího Holmese devět ran. "Woods se nejvíce pral s driverem. Má ho nový, jde od TaylorMade. Trefil s ním jen šest z 13 fairwayí. Zanášelo mu to doleva."
 
No, asi to úplně ostuda nebyla, pár záblesku genia tam pořád je, ale prostě na Tigera je to ve výsledku málo. 15. místo je pro mě zklamání. Po druhém kole, které bylo z jeho strany úžasné jsem prostě čekal víc. Kola 73 65 73 76 - to čtvrté kolo je prostě děs na konec. Ale co, hlavně že hraje, určitě to bude lepší a lepší! :))

 
Myslím, že dobře to vystihl jeho caddie, když říkal, že nejdůležitější metou bylo odehrání čtyř soutěžních kol bez zranění a nějakých velkých problémů. Což se jim podařilo. Soutěžní golf je prostě něco trochu jiného, než tréninkové hry. Já myslím, že Tiger může být spokojený. Jeho talent ukázalo první místo ve statistice získaných birdie, nízké konzistenci výkonu po dlouhé odmlce pak odpovídá první místo ve statistice získaných double bogey...
 
JirMar: Na tom, co říkáš, asi něco je, ale od profíka bych čekal trochu víc. Ale jo, jsme všichni lidi (Tiger Wood je ale skorem bůh :), takže holt, dopřejeme mu několik dní/turnajů hájení. Příslib a budoucí turnaje by mohly být už jenom lepší. A to "znovuobjevení" a maximální pozornost kamer má snad tímto turnajem už za sebou. Nepodařilo se ti někde zjistit, jestli plánuje už trvalou účast na dalších akcích?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom