Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Woods božsky setřel Dalyho kvůli buggyně, ten se brání

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Woods božsky setřel Dalyho kvůli buggyně, ten se brání (GolfExtra.cz)

Jedním z hlavních témat letošního PGA Championship je možnost Johna Dalyho pohybovat se po hřišti na buggyně. Netradiční výjimku dostal kvůli zdravotním problémům, přesto je pro některé hráče a fanoušky obtížné to akceptovat. Sám Daly se snaží vše vysvětlit.

Pokračovat ve čtení...
 
Dal jsem sem tenhle postřeh z golfextra. Co si o tomhle myslíte, jak to vnímáte? Je potřeba takovýchto vyjimek, nebo prostě smůla, nemůžeš, tak nemůžeš?
 
Dal jsem sem tenhle postřeh z golfextra. Co si o tomhle myslíte, jak to vnímáte? Je potřeba takovýchto vyjimek, nebo prostě smůla, nemůžeš, tak nemůžeš?
Tak u těch profíků si myslím, že "když nemůžeš, tak nehraješ".
Dle mého názoru je bugina výrazné zvýhodnění oproti ostatním (i když jim nádobíčko nosí caddy).
 
Asi dostal výjimku jako jeden z bývalých vítězů, ale moc fér vůči ostatním to teda není......ale nic nemění na tom to, že šance Dalyho v současnosti na atakování předních příček jsou naprosto mizivé.
 
Mě osobně je to úplně jedno, jak na amatérských tak na profi turnajích, zažádal o vyjímku, dostal ji..
Já hraju na bugy hůř než když jdu pěšky, je to takový hrc prc, kdežto když k tomu míčku přijdu už téměř vždycky vím co chci zahrát (neznamená to že se to povede.. :) ). A v případě Dalyho v tom extra výhodu taky nevidím, dojede k balónu a bude čekat, někomu z vás pomáhá čekání..?
 
Ještě mě tak napadlo, nikdo taky neřeší ruční nebo elektrický vozík,nebo záda, je to fér nebo ne..? Samozřejmě není a nikdo se nad tím nepozastavuje...
 
Já si právě myslím, že bugyna není žádná výhoda.
 
Ještě mě tak napadlo, nikdo taky neřeší ruční nebo elektrický vozík,nebo záda, je to fér nebo ne..? Samozřejmě není a nikdo se nad tím nepozastavuje...
To je něco jiného, můžeš si zvolit co chceš. Pokud chceš tahat věci na zádech, tvoje volba. Těžko chtít, že kvůli tomu mají tahat věci i ostatní. Je to podle pravidel a je to samozřejmě i fér.
Profíci mají caddyho, mají jen chodit po svejch. Takže amatér to lepší nemá, ať výbavu vláčí jak chce.
 
Zajimave by bylo, kdyby to vyhral... kazdopadne vyhoda to proste je. Nicmene ta vyjimka je pochopitelna, jestli fakt ma, co pisou v tom clanku... s tim to proste odchodit nelze.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom