Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Slovensko White Eurovalley - Malacky

Mně by v tomto případě hrozně zajímal ten plán... resp. co z toho. Ani jedno hřiště jsem nehrál, ale utratit desítky milionů za to, abych si mohl udělat zářez na pažbě, že mám nejobtížnější hřiště... Proč? Své ego si člověk může pohladit levněji. A nebo čekal/čeká, že se tam bude hrát pravidelně PGA?

Hej presne si to vystihol - je to nebeské ego 😠
Malacky sú už tri roky dezolátne a ako to nepredá bude to len a len horšie. Akadémiu tento rok už otvoril len pre footgolf.
Turnaje tam už nik neorganizuje, všetko im zobrali Penati.

Bernolákovo ťaží z polohy pri Blave ale tiež je to veľmi slabé. Park chodia hrať úplní začiatočníci a dôchodci, resp golfisti len ako doplnok na tréning krátkej hry a celú 18ku si každý zahrá len 1x ročne aby sa nasral a povedal si že tak jeblé ihrisko, ktoré ťa vytrestá aj za dobrú ranu za tie prachy a nervy nestojí... A to tvrdia aj singlisti, nielen môj názor.
 
Tak jsem vyzkoušel. Síť tam není, ale hrát přímo na grýn se nedá. Stromy u odpaliště jsou blízko a nedají je přestřelit.

V reále sa to dalo, jednu taká rana sa podarila kamarátovi s hcp 11. A Zuzka Kamasová to predviedla aj v TV pri nejakom inštruktážnom programe o golfe. Skúsim vygooglit. Samozrejme 7rokov dozadu keď tam sieť nebola 😉
 
Síť tam byla už v roce 2011 a Jurík to dal na green... ;-)

Hej keď to možné, nestihol som to dohľadať a vlastne je mi to fuk 😉 hlavne že to ktosi prestrelil...
 
Ahoj golfisti,
příští týden mám něco v Hodoníně a chtěl jsem zajet na SK na golf. Nevíte jak je na tom aktuálně hřiště Malacky? Byl jsem tam cca před 5 lety a byla to bída. Ve Skalici je zrovna turnaj, Penati mám v plánu později, takže přemýšlím jestli Malacky a nebo Jezera. Díky za info :up::cool:
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
698
  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
627
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
854
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom