Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Wedge

Bezna 588 by mela jit o ten stupen.
Forged verzi nekdy pry dal i o 6 st :D
Tak jsem to mozna popletl, ale v Golfhousu rikali, ze Clev neohybaji, protoze praskaji (ani 1• nedaji) ... ale mozna to byl Ping :D
 
Pusť si ČT 1 a netahej prosím politiku do golfu.:mad:
Trosku nadhledu, prosim ... nevrtat se v tom a zapadne to rychleji, nez reknes "trojpat" ;)
 
Bezna 588 by mela jit o ten stupen.
Forged verzi nekdy pry dal i o 6 st :D

Diky za tip. Ja mam tenhle Cleveland 588 RTX 2.0 Tour Satin wedge. Je forged nebo neni?
Taky je ale otazka jesli ohnuti o 1st mi udelana nejaky zasadni rozdil, neboli jestli to vubec poznam.
 
Tak jsem to mozna popletl, ale v Golfhousu rikali, ze Clev neohybaji, protoze praskaji (ani 1• nedaji) ... ale mozna to byl Ping :D
Muze byt. Je to vzdy na vlastni nebezpeci a u castu asi dvakrat.
 
Diky za tip. Ja mam tenhle Cleveland 588 RTX 2.0 Tour Satin wedge. Je forged nebo neni?
Taky je ale otazka jesli ohnuti o 1st mi udelana nejaky zasadni rozdil, neboli jestli to vubec poznam.
Neni. Forged ma vzdy na sobe napsano forged (byt obcas nejaky prodejce mylne prodava nejakou limitku jako kovanou).
Ja bych to radeji neohybal. Ono uchop o malinko vyse nebo pootevreni muze poslouzit taktez. Ale to je indivindi... u nekoho ten 1st muze hrat roli. U me spise 10st :D
 
Tak ještě mě tedy zaujaly, vyjma Cobry, Callaway MD3 Milled :)

http://www.golfdigest.com/hot-list/golf-clubs/wedges/callaway-md3-milled-2017 Jsou krásně, půjdou mi k botám. :-D Nemáte někdo zkušenost?

0317-Wedges-Beauty-Callaway.MD3Milled-tout.png
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
Zkušenosti nemám, jen je mívali v Golfarts a nechali tě praštit do plátna, tak proč nezkusit, a určitě si budeš moct vzít i golfový boty abys vyzkoušel jak jdou k sobě...:):):)
 
Maji tam dva bagy demacu tech MD3, resp. meli pred mesicem, za cca 1800,-, nektere jako nove, ruzne grindy, ruzne lofty ... mel jsem nutkani, ale pak jako-novy Rotex2.0 za 800 a bylo vymalovano :)
 
Maji tam dva bagy demacu tech MD3, resp. meli pred mesicem, za cca 1800,-, nektere jako nove, ruzne grindy, ruzne lofty ... mel jsem nutkani, ale pak jako-novy Rotex2.0 za 800 a bylo vymalovano :)

Zajedu se tam podívat, dík za tip. Akorát nevím, jestli raději ne až před výplatou, takhle zase utratím určitě něco, za něco, co jsem původně nechtěl. :)

Ještě tedy se mi moc líbí https://cz.falbergolf.com/mizuno/golfove-hole/mizuno-s5-wedge-2016, ale to už je vyšší dívčí. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom