Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Wedge Cleveland 588

alda

Guru fóra
Dival jsem se do eshopu a ted maji velmi dobre ceny wedges z rodiny Cleveland 588. Nasel jsem nasledujici typy:
Cleveland 588 RTX Forged Tour Raw Wedge
Cleveland 588 RTX 2.0 TS Cavity Back Wedge
Cleveland 588 RTX Cavity Back Tour Raw Wedge
Cleveland 588 Forged Chrome(Black) Wedge

Vite jake jsou rozdily mezi nima? A ktery typ by byl nejlepe ke koupeni? MI se libi treba Cleveland 588 RTX Cavity Back Tour Raw Wedge
 
  • Cleveland 588 RTX Forged Tour Raw Wedge // Jde o RAW (RTG = RAW TOUR GRIND) verzi wedge, ktera rezne. Forged znaci kovanou verzi, ale ne vzdy tomu tak je (mnoho eshopu je ma spatne znacene). Nicmene kovana RTG RTX urcite exitovala, minimalne na tour.
  • Cleveland 588 RTX 2.0 TS Cavity Back Wedge // Cavity Back = vykrojeni v zadni casti (podobne jako u zelez), jde o verzi pro mene pokrocile hrace ci ty, kteri hledaji vice odpousteni. RTX 2.0 = updatovane Rotex. Face drazky oproti puvodni RTX. Tvarem je to shodne (asi). TS = Tour Satin... typ povrchu, matnejsi nez chrome.
  • Cleveland 588 RTX Cavity Back Tour Raw Wedge // Kombinace vyse zmineneho... CB RAW jsem jeste nevidel... typuji, ze pujde o spatne znaceni a bude to satin wedge.
  • Cleveland 588 Forged Chrome(Black) Wedge // Kovana verze 588 (bezna verze je Cast). Cerna Forgedka se dle meho taktez nedelala.
U RTX a RTX 2.0 verze RAW a FORGED nejsou bezne verez. Byvaly to ruzne limitovane edice ci specialni verze.
Cleveland dela hodne limitovanych verzi, co prodava jen chvili. Nejsou k dispoizici ve vsech bounce a loftech, nebo treba pro levaky.

Jednotlive verze se lisi i cenou... zalezi na tom, co hledas presne.
Diky tomu, ze se jiz prodavaji RTX3, tak se daji vyse zminene daji sehnat velmi velmi levne... casto i RTX2.

Mozna lepe takto:
BS = Black Satin = Cerna matna
TS = Tour Satin = Stribrna matna
CT = Chrome Tour = Chromovana leskla
RAW (RTG) = Stribrna matna reznouci

RTX = Rotex 1 drazky a face
RTX 2.0 = Rotex 2, novejsi verze RTX
RTX 3 = zcela jiny model, nejde uz o klasickou 588

CB = Cavity Back
Forged = Kovana verze (default je cast)
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom