Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Webgolf.cz

Helldriver

Aktivní člen
Vážení doporučuji si dát pozor při objednávkách na Webgolfu. Stal se z toho velmi nesolidní podnik. Inzerují stejné zboží za rozdílné ceny, v mém případě 40% dražší a když ho požadujete za Vámi objednanou a potvrzenou cenu tak suše řeknou " už se nedodává"   :x Kupte si něco jiného. Žádná omluva, kompenzace :eek:
 
konkretni priklad mas prosim??
 
Já tam zatím nakupoval dvakrát. Jednou neúspěšně, žádné boty neseděly, podruhé bag po netu a všechno ok.
Druhá věc jsou ty jejich otravné maily...
 
Já tam teda už nakupoval vícekrát, hlavně oblečení a boty, a vždycky maximální spokojenost :)
 
Ja zatim vzdy spokojenost. Vetsinou v prubehu nakupu jeste daji nejaky slevicku. :)
Ten spam co posilaji je sileny, golfarts to same. Parodie na internetovy marketing..
 
Za mě taky ok, praktická jedna zkušenost, ale už minulý podzim. Množství emailů atp má za důsledek, že je mám ve spamu, a aktivně nesleduji. Na druhou stranu vím, že když bych se po něčem díval na webgolfu a kupoval, tak prohledám, kde mají jakou slevu atp. Na takovéto to "běžné domácí nakupování" za mě zatím ok. Negativní zkušenost nemám.
 
...hmmm, tak dneska jsem byl obdarován od webgolfu reklamní smskou. To už mi přijde vlezlé docela dost. V emailu - budiž. Na mobilu bych u sms taky uvítal nějakou kategorii spam. Zase na druhou stranu... donutilo mě to jít na webgolf a hledat v nastavení svého účtu z minula něco jako zaškrtávátko, že nechci dostávat žádná reklamní sdělení. Nenašel jsem. Ale viditelně to jako reklama funguje - koukl jsem se tam. 
 
Napis jim email, ze si to neprejes dostavat a nemeli by ti to uz poslat. 
 
Jj, taky mě tou sms vytočili.... Nejsem si jist, že bych souhlasil se zasíláním sms při registraci...
 
Utečou všechny, padá to rovnou do spamu...
 
SMSky. Pořád chodí. To by mě zajímalo, jakou mohou mít sms zprávy, resp. sms spam úspěšnost.
 
Až na to, že lžou o tom co maj skladem a co ne (to asi ale dělá většina on-line shopů) , tak taky nemám žádnou špatnou zkušenost.
 
Předpokládám, že reálné počty na skladu nemá snad už nikdo/nikde.
 
Předpokládám, že reálné počty na skladu nemá snad už nikdo/nikde.
udrzet to presne je dost tezke, lidsky i systemovy faktor je mocny :(
 
udrzet to presne je dost tezke, lidsky i systemovy faktor je mocny :(

To je asi na jiné fórum, ale myslím, že v tom to problém není. Samozřejmě záleží, jak máš napojený eshop na skladové hospodářství atp, chápu, že v některých systémech od různých dodavatelů může docházet k synchronizaci např. jen jednou denně. Kdyby to nemohlo fungovat přesně, asi těžko by někde na kamenné prodejně nevěděli hned přesný počet kusů. Ale samozřejmě když ti u výrobku na eshopu svítí "0" u počtu položek na skladě, tak si to tam nejspíš neobjednáš. Kdežto když tam bude "skladem", objednávku zpravidla uděláš, často i s něčím jiným a pak už jí v určitém procentu případů nezrušíš, i když ti příjde info, že ti to dorazí později, až bude naskladněno. Takže v podstatě je to vždy u eshopu úmysl. :)
 
U množství položek skladem se u většiny e-shopů řídím dle následujícího klíče a celkem mi to vychází:
Skladem = možná skladem, většinou skladem u dodavatele
Skladem u dodavatele = náš dodovatel to možná má na skladě, ale spíš ne
Není skladem = můžeš objednat, ale už nikdy to skladem nebude, takže objednávku zrušíme
Samozřejmě jsou i výjimky, ale u většiny e-shopů to takto funguje a je to celkem i logické. Jak psal requo, primární cíl je, aby zákazník objednal a pak se s tím něco udělá.
 
U Webgolfu jsem nakupoval dlouho a ještě před pár lety bych o něm řekl, že je to nejlepší eshop v ČR. V podstatě jediný, kde se dali sehnat věci pro levorukého hráče. Vždycky tam bývala příjemná obsluha a nic nebyl problém. Nevím co se stalo, ale šlo to pěkně do kytek...

Už k nim chodím jenom koukat po sortimentu a porovnávat ceny. Objednávám radši všude jinde než tam.
A jejich "cenová tornáda" a "80% slevy" na mě už nějak nefungují. Mail mi chodí skoro každý den, ale ceny zboží se dva roky nezměnily.

PS: doufám, že webgolfdámy, které inzerují na levnemgolfu chodí i sem :)
 
Jednou sem se nechal nachytat na nějaké to slevové tornádo či noční výprodej ( kdy jsou údajně slevy pouze na prodejně, na eshopu ne ). No nic tam samozřejmě nebylo, vše za +- stejné ceny jako jinde kde žádná akce neprobíhá. Od té doby mě tento obchod už nezajímá, raději udělám jednou za rok, zpravidla v zimě objednávku z Anglie ( teečka, rukavice, příšlušenství, oblečení atp.). Vyjde to levněji a výběr je větší.
 
Vtipný na tom je to, že všichni lžou a všichni ví, že všichni lžou a počítaj s tím ??? ... Prostě magořina ...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom