Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

WebGolf.cz - Aktualizácia

René

Nováček+
Dobrý deň,

nakupoval niekto v poslednej dobe z WebGolf cz? Ako čítam, majú dosť zlé recenzie a ja som si odtiaľ objednal potlač loptičiek a zaplatil kartou vopred.

Doteraz mi neprišlo nijaké potvrdenie o objednávke ani nič.
 
Webgolf funguje skvěle na to, co opravdu mají skladem. Potištěné míčky jsem objednával několikrát, vždycky dorazily.
Tragická je situace v případě, že zboží nemají skladem, nebo když je reklamace. Pak to je na dlouho
 
Problem je, ze casto pisi ze skladem maji a ono neni....
 
Dobrý deň,

nakupoval niekto v poslednej dobe z WebGolf cz? Ako čítam, majú dosť zlé recenzie a ja som si odtiaľ objednal potlač loptičiek a zaplatil kartou vopred.

Doteraz mi neprišlo nijaké potvrdenie o objednávke ani nič.

Mám jednoho golfového začátečníka v kurzu, který u nich má zaplacené hole už 2 měsíce a doteď je nemá...
 
Jestli se zlepšili se už nikdy nedozvím, protože tam už nikdy nic neobjednám...
 
Ja tam predminulou nedeli objednal cover na putter, ktery meli uvedeny, ze je skladem. Nastavil jsem osobni vyzvednuti, zaplatil kartou a cekal, cekal a stale cekam...
ale abych jenom necekal, tak jsem tam v patek (5 dnu po objednani) vyrazil s dotazem, kdy si budu moct zbozi vyzvednout. Odpoved byla, ze zbozi uvedene jako skladem neznamena, ze je skladem u nich, ale ze je skladem u dodavatele a po par minutach tukani do klavesnice mi bylo oznameno, ze bude k vyzvednuti za tyden... takze cekam, cekam a at uz se dockam nebo ne, tak webgolf se me dalsi objednavky v budoucnu urcite nedocka
 
Ja tam predminulou nedeli objednal cover na putter, ktery meli uvedeny, ze je skladem. Nastavil jsem osobni vyzvednuti, zaplatil kartou a cekal, cekal a stale cekam...
ale abych jenom necekal, tak jsem tam v patek (5 dnu po objednani) vyrazil s dotazem, kdy si budu moct zbozi vyzvednout. Odpoved byla, ze zbozi uvedene jako skladem neznamena, ze je skladem u nich, ale ze je skladem u dodavatele a po par minutach tukani do klavesnice mi bylo oznameno, ze bude k vyzvednuti za tyden... takze cekam, cekam a at uz se dockam nebo ne, tak webgolf se me dalsi objednavky v budoucnu urcite nedocka
Mě tohle jejich jednání neskutečně vytáčí, měl sem to uplně stejně. Argumentaci, že skladem neznamené, že je to skladem u nich neberu, je to prachobyčejné klamání spotřebitele způsobilé na podání podnětu k ČOI. A když jsem to nakonec zrušil, tak mi peníze vrátili až na základě zaslené předžalobní výzvy. Pokud by si s nimi měl problém, pošli mi sz, rozcupuju je rád a zadarmo.
 
Ja tam predminulou nedeli objednal cover na putter, ktery meli uvedeny, ze je skladem. Nastavil jsem osobni vyzvednuti, zaplatil kartou a cekal, cekal a stale cekam...
ale abych jenom necekal, tak jsem tam v patek (5 dnu po objednani) vyrazil s dotazem, kdy si budu moct zbozi vyzvednout. Odpoved byla, ze zbozi uvedene jako skladem neznamena, ze je skladem u nich, ale ze je skladem u dodavatele a po par minutach tukani do klavesnice mi bylo oznameno, ze bude k vyzvednuti za tyden... takze cekam, cekam a at uz se dockam nebo ne, tak webgolf se me dalsi objednavky v budoucnu urcite nedocka

dneska jsou to 4 měsíce a stále čekám... mezitím jsem osobně webgolf 3x navštívil s dotazem na termín dodání a vždy odešel se stejnou odpovědí... příští týden určitě dorazí a hned se vám ozveme... pokud hádáte, že se mi za celé 4 měsíce nikdo neozval ať už s informací o termínu dodání nebo s návrhem řešení, hádáte správně. V pátek už došla trpělivost a zvědavost, jak se to bude celé vyvíjet dál i mně... aktuálně mám od nich písemné potvrzení storna objednávky a info, že mi peníze budou vráceny na účet. Prej peníze odesílají standardně do 14ti dnů, takže mám stále na co čekat...

Jinak pokud by to někoho zajímalo, tak objednaný cover i dnes uvádí jako skladem s možností okamžitého odeslání nebo osobního vyzvednutí.

Snímek obrazovky 2020-11-01 v 21.39.46.png
 
dneska jsou to 4 měsíce a stále čekám... mezitím jsem osobně webgolf 3x navštívil s dotazem na termín dodání a vždy odešel se stejnou odpovědí... příští týden určitě dorazí a hned se vám ozveme... pokud hádáte, že se mi za celé 4 měsíce nikdo neozval ať už s informací o termínu dodání nebo s návrhem řešení, hádáte správně. V pátek už došla trpělivost a zvědavost, jak se to bude celé vyvíjet dál i mně... aktuálně mám od nich písemné potvrzení storna objednávky a info, že mi peníze budou vráceny na účet. Prej peníze odesílají standardně do 14ti dnů, takže mám stále na co čekat...

Jinak pokud by to někoho zajímalo, tak objednaný cover i dnes uvádí jako skladem s možností okamžitého odeslání nebo osobního vyzvednutí.

Zobrazit přílohu 14787
To je silene :(
Btw. neni lepsi si zajit na hriste? Rozdavaji nalezence a odyssey tam temer vzdy nejaky je...
 
To je silene :(
Btw. neni lepsi si zajit na hriste? Rozdavaji nalezence a odyssey tam temer vzdy nejaky je...

No vzhledem k tomu, jak fungují, tak je to rozhodně rychlejší varianta, i kdybych měl objet půlku hřišť v republice :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
dneska jsou to 4 měsíce a stále čekám... mezitím jsem osobně webgolf 3x navštívil s dotazem na termín dodání a vždy odešel se stejnou odpovědí... příští týden určitě dorazí a hned se vám ozveme... pokud hádáte, že se mi za celé 4 měsíce nikdo neozval ať už s informací o termínu dodání nebo s návrhem řešení, hádáte správně. V pátek už došla trpělivost a zvědavost, jak se to bude celé vyvíjet dál i mně... aktuálně mám od nich písemné potvrzení storna objednávky a info, že mi peníze budou vráceny na účet. Prej peníze odesílají standardně do 14ti dnů, takže mám stále na co čekat...

Jinak pokud by to někoho zajímalo, tak objednaný cover i dnes uvádí jako skladem s možností okamžitého odeslání nebo osobního vyzvednutí.
To vypadá, že že by z Tebe mohl být perspektivní klient...... :devil:
 
To vypadá, že že by z Tebe mohl být perspektivní klient...... :devil:

Ono to možná vypadá, že jsem "nesvéprávný" nakupující, který si neumím na internetu najít recenzi na obchod, kde chce nakoupit 🙃 Já když jsem před pár lety začal s golfem, tak jsem bydlel 5 minut od hostivařského hřiště a tím pádem i pár minut jak od původní, tak i od stávající kamenné prodejny webgolfu. Tím pádem pro mě bylo vždy nejjednodušší tyhle malé věci (vozík, týčka, míčky, rukavice,...) nakupovat tam a i proto jsem neměl potřebu recenze hledat a zkoumat. Navíc by mě nenapadlo, že tímto způsobem ještě může nějaký eshop fungovat.
Taky provozuju eshop, i když s vínem, ale fakt bych si nedovolil uvádět skladem něco, co ve skutečnosti nemáme nebo budeme mít za týdny až měsíce. Ale je to zajímavý námět na krátkodobé vylepšení cashflow :-D
 
Ja z nich doloval petikilo pres pul roku. Nejvtipnejsi bylo, kdyz mi slecna u telefonu pokazdy sla znechucene odeslat penize hned na ucet a samozrejme nic neposlala. :) Musel to tam vyridit kamarad osobne.
 
Krušné Krušné to nakupování na nejoblíbenějším e-shopu v čr/sr jen co je pravda ;-)
 
Tohle mi chodí asi tak jednou týdně... :rolleyes:
Screenshot_20201109-225543.png
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom