Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

WebGolf.cz - Aktualizácia

Webgolf byl prvni (a posledni) eshop, kde jsem musel hrozit ČOI. Penize jsem po roce dostal zpet. Cca o 100 Kc mene, ale to uz jsem nechal plavat. Ale to uz je par let.

Oni nejsou obeti nejake krize, ale svoji neschopnosti.:down:
 
Tři roky jsem u webgolfu čekal na objednané kalhoty, no nic, byl jsem minulý týden v golfarts, že si koupím kalhoty a tam mojí velikost pro změnu vykoupili Vietnamci. Asi osud.

Jj, vesmír to řekl jasně - ty můžeš hrát jen v kratasech. :))
 
Tři roky jsem u webgolfu čekal na objednané kalhoty, no nic, byl jsem minulý týden v golfarts, že si koupím kalhoty a tam mojí velikost pro změnu vykoupili Vietnamci. Asi osud.
Máš si kupovat kalhoty v pánském oddělení 🤭
 
Takže přední český prodejce…
 
Webgolf v návrhu uvádí, že má skladové zásoby v odhadované hodnotě 413 tisíc korun a vybavení provozovny, skladu či kanceláře v hodnotě 616 tisíc. Na bankovním účtu jsou necelé tři tisíce korun...

Tak moc toho nezůstalo. Nechápu, že ještě nedávno měli všude na webu celkem masivní reklamu...
 
Tak moc toho nezůstalo. Nechápu, že ještě nedávno měli všude na webu celkem masivní reklamu...
Asi ještě zkoušeli a doufali, že se to vzpamatuje ....
 
Webgolf v návrhu uvádí, že má skladové zásoby v odhadované hodnotě 413 tisíc korun a vybavení provozovny, skladu či kanceláře v hodnotě 616 tisíc. Na bankovním účtu jsou necelé tři tisíce korun...
Tohle krásně vystihuje jejich vše "skladem" a přitom ve skutečnosti nic neměli.
 
Tohle krásně vystihuje jejich vše "skladem" a přitom ve skutečnosti nic neměli.
Tak jen zapomněli dodat, že "Vše skladem" u dodavatele 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom