Ostatní Výzva: Chci z golfu udělat druhý biatlon, říká muž, který dal do turnajů v Česku stovky milionů

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,168
3,504
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Mírně k tématu "p. Dědek", názor a komentář A.Halady na GolfDigestu:

---
Zase na Albatross pojedu (GolfDigest.cz)

BLOGY > Tento týden se koná turnaj D+D Real Czech Masters na Albatrossu. V České republice se bude European Tour hrát na tomto hřišti už pošesté za sebou. To je solidní výkon, protože v 90. letech k nám první mužská golfová liga zavítala čtyřikrát a pak ke konci prvního desetiletí 21. století jen třikrát.

Pokračovat ve čtení...

19.jamka SunsetCup 2019

Marklar

Mazák fóra
8.3.2017
791
807
103
Praha
Jméno
Jirka L.
Mírně k tématu "p. Dědek", názor a komentář A.Halady na GolfDigestu:

---
Zase na Albatross pojedu (GolfDigest.cz)

BLOGY > Tento týden se koná turnaj D+D Real Czech Masters na Albatrossu. V České republice se bude European Tour hrát na tomto hřišti už pošesté za sebou. To je solidní výkon, protože v 90. letech k nám první mužská golfová liga zavítala čtyřikrát a pak ke konci prvního desetiletí 21. století jen třikrát.

Pokračovat ve čtení...
Mám k panu Haladovi takový ambivalentní vztah. Znám lidi, kteří jsou mi názorově blízcí a většinou se shodneme. Znám spoustu lidí i z té druhé strany. Andrej Halada je pro mě nějak divně uprostřed a většinou je v jednom z extrémů. Tentokrát jsem v plném souhlasu :) :) :)

Robik

Nováček
31.7.2019
10
-5
3
Prostě Dědek není mecenáš, ale problém českého golfu.... jde zase jen o peníze a hlavně o dotace... kritizuje současný systém přerozdělování financí a má velká očekávání od Národní sportovní agentury, kterou bude řídit Babišův člověk.. není asi náhoda, že Dědek dostává už teď"nasypáno" od Jermanové ze Středočeského kraje a že mediálním partnerem je MF DNES... další miliardářský projekt na prachy... o golf jde až v poslední řadě :-/

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: bohumil.koval

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
2,603
3,280
123
Jméno
Martin Kopčák
Prostě Dědek není mecenáš, ale problém českého golfu.... jde zase jen o peníze a hlavně o dotace... kritizuje současný systém přerozdělování financí a má velká očekávání od Národní sportovní agentury, kterou bude řídit Babišův člověk.. není asi náhoda, že Dědek dostává už teď"nasypáno" od Jermanové ze Středočeského kraje a že mediálním partnerem je MF DNES... další miliardářský projekt na prachy... o golf jde až v poslední řadě :-/
Tak jistě, pokud se pohybujeme v rovině, že je miliarda důležitějších věcí než cpát peníze do chřtánu nenažranejm golfistům, tak v podstatě souhlas. Bohužel systém je tak nastaven a dnešní společnost tak funguje.

Takže se mi neustále dere na mysl velmi primitivní otázka: "No a co?"

• Pobavilo, díky!
Reactions: bohumil.koval

Sarkafarka

Nováček
5.6.2019
15
41
13
Tak jistě, pokud se pohybujeme v rovině, že je miliarda důležitějších věcí než cpát peníze do chřtánu nenažranejm golfistům, tak v podstatě souhlas. Bohužel systém je tak nastaven a dnešní společnost tak funguje.

Takže se mi neustále dere na mysl velmi primitivní otázka: "No a co?"
Mne z toho spis vychazi, ze je lepsi cpat penize do golfu jako sportu misto dotovani “podnikani” a snu jednoho cloveka.

19.jamka SunsetCup 2019