Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Vyšití loga ČGF

  • Autor vlákna Pavel1975
  • Založeno
P

Pavel1975

Neregistrovaný
ahoj, chci si nechat vyšít jméno a logo na bag, nemáte někdo, nebo neví někdo, kde sehnat logo CGF ve větším rozlišení?
 
ahoj, chci si nechat vyšít jméno a logo na bag, nemáte někdo, nebo neví někdo, kde sehnat logo CGF ve větším rozlišení?
Tak pozor při tom vyšívání na amatérský statut.
Jsou jasně dané povolené rozměry.
A jestli se nemýlím, tak použití loga ČGF musíš mít souhlas ČGF. ;)
 
Tak pozor při tom vyšívání na amatérský statut.
Jsou jasně dané povolené rozměry.
A jestli se nemýlím, tak použití loga ČGF musíš mít souhlas ČGF. ;)
what? jako amatér si nemohu hrdě vyšít že jsem členem CGF?
 
what? jako amatér si nemohu hrdě vyšít že jsem členem CGF?
ne :D a i jmeno a vlajka podleha urcitym rozmerum, coz neni vymsl CGF, ale R&A
 
a jaký jsou teda limity? když jsem zrovna v zahaničí chci aby všichni viděli od kud je ten šikovný hráč :) na jménu trvám na vlajce taky, ok logo CGF asi ne, možná logo mého klubu
 
a jaký jsou teda limity? když jsem zrovna v zahaničí chci aby všichni viděli od kud je ten šikovný hráč :) na jménu trvám na vlajce taky, ok logo CGF asi ne, možná logo mého klubu
nejsem si jist na 100%, ale myslim, ze je to 55cm obvodu na bagu a 22cm obvodu na obleceni
 
Rules of Amateur Status at www.randa.org
Advertising and Promotional Activities (Rule 6)
An amateur golfer of golf skill or reputation may:
  1. Accept equipment free of charge from a manufacturer, provided no advertising is involved
  2. Have his name embossed on golf equipment and clothing. The golf equipment or clothing may bear only the name of the manufacturer of the equipment or clothing in addition to the name of the player.
  3. As a member of a team, have the logo of a sponsor on his golf bag or clothing in addition to the name and/or emblem of the team
An amateur golfer of golf skill or reputation must not:
  1. Use his name or identity to advertise or sell anything
  2. Display his own name, or if sponsored the sponsor’s name, on a motor car.
  3. Accept payment or compensation for broadcasting, writing, or allowing his name to be used as author, on any material concerning golf unless he is actually the author and instruction in playing golf is not included.
  4. Accept honorary membership, or membership at a reduced rate, as an inducement to play for a Golf Club.
-tedy podle toho co mohu, bod 2, jméno je OK, o vlajce se nic neříká, předpokládám že taky mohu, o procentech ani velikosti tam nic není.
-tedy podle toho co nemohu, bod 2, nemohu si dát jméno na auto, to je ok, to jsem ani nikdy neměl v plánu :)
 
Rules of Amateur Status at www.randa.org
Advertising and Promotional Activities (Rule 6)
An amateur golfer of golf skill or reputation may:
  1. Accept equipment free of charge from a manufacturer, provided no advertising is involved
  2. Have his name embossed on golf equipment and clothing. The golf equipment or clothing may bear only the name of the manufacturer of the equipment or clothing in addition to the name of the player.
  3. As a member of a team, have the logo of a sponsor on his golf bag or clothing in addition to the name and/or emblem of the team
An amateur golfer of golf skill or reputation must not:
  1. Use his name or identity to advertise or sell anything
  2. Display his own name, or if sponsored the sponsor’s name, on a motor car.
  3. Accept payment or compensation for broadcasting, writing, or allowing his name to be used as author, on any material concerning golf unless he is actually the author and instruction in playing golf is not included.
  4. Accept honorary membership, or membership at a reduced rate, as an inducement to play for a Golf Club.
-tedy podle toho co mohu, bod 2, jméno je OK, o vlajce se nic neříká, předpokládám že taky mohu, o procentech ani velikosti tam nic není.
-tedy podle toho co nemohu, bod 2, nemohu si dát jméno na auto, to je ok, to jsem ani nikdy neměl v plánu :)

"... jedno logo partnera s celkovým obvodem 21 cm, tzn. obdélník cca 7 x 3,5 cm." Česká vlajka je státní symbol
státní vlajka - https://www.mvcr.cz/clanek/statni-symboly-ceske-republiky.aspx
 
kde to čteš o těch 21cm?

Mám to v mailu jako odpověď od D. Procházky z doby, kdy jsem řešil logovaná trička pro reprezentaci klubu. Z toho důvodu jsme také upustili od vyšití jmen a vlajek.
 
Nic, nechej si to vyhotovit( vyšit podle sebe)protože pokud bylo rozhodnuto o velikosti rozhodnutím o “ věci” , tak takováto rozhodnutí jsou podle platného práva svobodného a živého občana neplatné.
 
Řešil jsem to tady na Jamce tři roky zpátky, viz starší diskuse https://www.19jamka.cz/threads/logo-na-obleceni-nebo-vystroji.481/

Blbé je, že ten originálná článek je už nedohledatelný a zároveň nemusí informace už být dávno platné. Ale přikládám jen pro úplnost, kde se některá tu zmiňovaná čísla vzala. Diskusi držme prosím už tu.
 
Rules of Amateur Status at www.randa.org
Advertising and Promotional Activities (Rule 6)
An amateur golfer of golf skill or reputation may:
  1. Accept equipment free of charge from a manufacturer, provided no advertising is involved
  2. Have his name embossed on golf equipment and clothing. The golf equipment or clothing may bear only the name of the manufacturer of the equipment or clothing in addition to the name of the player.
  3. As a member of a team, have the logo of a sponsor on his golf bag or clothing in addition to the name and/or emblem of the team
An amateur golfer of golf skill or reputation must not:
  1. Use his name or identity to advertise or sell anything
  2. Display his own name, or if sponsored the sponsor’s name, on a motor car.
  3. Accept payment or compensation for broadcasting, writing, or allowing his name to be used as author, on any material concerning golf unless he is actually the author and instruction in playing golf is not included.
  4. Accept honorary membership, or membership at a reduced rate, as an inducement to play for a Golf Club.
-tedy podle toho co mohu, bod 2, jméno je OK, o vlajce se nic neříká, předpokládám že taky mohu, o procentech ani velikosti tam nic není.
-tedy podle toho co nemohu, bod 2, nemohu si dát jméno na auto, to je ok, to jsem ani nikdy neměl v plánu :)
ona jsou k pravidlům ještě i konkrétní rozhodnutí (judikáty) - přesnou informaci by ti dal asi
Dalibor Procházka +420 603 890 901 mail dalibor.prochazka@cgf.cz
 
ona jsou k pravidlům ještě i konkrétní rozhodnutí (judikáty) - přesnou informaci by ti dal asi
Dalibor Procházka +420 603 890 901 mail dalibor.prochazka@cgf.cz


Decisions k pravidlům o amatérském statusu - 6-2-13 a 6-2-15



The player’s name must not appear more than once on each item of equipment or clothing or on each shoe. With regard to golf bags and umbrellas, the name must not exceed a perimeter measurement of 500 mm or 20 inches. With regard to clothing and shoes, the name on each garment or shoe must not exceed a perimeter measurement of 220 mm or 9 inches (see Decision 6-2/15).
 
Decisions k pravidlům o amatérském statusu - 6-2-13 a 6-2-15



The player’s name must not appear more than once on each item of equipment or clothing or on each shoe. With regard to golf bags and umbrellas, the name must not exceed a perimeter measurement of 500 mm or 20 inches. With regard to clothing and shoes, the name on each garment or shoe must not exceed a perimeter measurement of 220 mm or 9 inches (see Decision 6-2/15).
perfektní :up:
není tam i odpověď na logo klubu? (pocitově bych to řešila stejně jako jméno)
 
Nic, nechej si to vyhotovit( vyšit podle sebe)protože pokud bylo rozhodnuto o velikosti rozhodnutím o “ věci” , tak takováto rozhodnutí jsou podle platného práva svobodného a živého občana neplatné.
To, že nedodržuješ pravidla ty je tvoje věc, ale proč k tomu vyzýváš i ostatní nechápu 🤔
Ano, amatérský status je archaismus, ale pokud není zrušen a je podmíněn určitými požadavky či předpisy tak existují pouze dvě možnosti - 1. akceptovat to a řídit se tím; 2. nebo se amatérského statusu vzdát
 
No nevím, to jsou prostě věci, který ve finále lidi od golfu odradí (dobře mohou odradit, protože o nich třeba ani neví) – pokud má např. můj bag nějakou přezdívku, proč bych si ji sakra nemohl nechat na bag vyšít? Když jsem si kupoval zakázkové kolo, nechal jsem si dát na rám svoje jméno, vůbec by mě nenapadlo přemýšlet o tom jestli není moc velké/dlouhé… Nebo pravidlo o tom, že nesmím použít moje jméno v podnikání, takže název firmy Franta Odvárka – Rybářské potřeby mi bude bránit v tom hrát golf? Pánové z R&A by se měli probudit a vrátit do reality (a to jsem celkem konzervativní člověk)
 
No nevím, to jsou prostě věci, který ve finále lidi od golfu odradí (dobře mohou odradit, protože o nich třeba ani neví) – pokud má např. můj bag nějakou přezdívku, proč bych si ji sakra nemohl nechat na bag vyšít? Když jsem si kupoval zakázkové kolo, nechal jsem si dát na rám svoje jméno, vůbec by mě nenapadlo přemýšlet o tom jestli není moc velké/dlouhé… Nebo pravidlo o tom, že nesmím použít moje jméno v podnikání, takže název firmy Franta Odvárka – Rybářské potřeby mi bude bránit v tom hrát golf? Pánové z R&A by se měli probudit a vrátit do reality (a to jsem celkem konzervativní člověk)
Ano, model je sice tradiční, ale dnes již značně přežitý. Proto i status PRO je přežitý, nicméně reakce amatérů na účast profesionála v turnaji je až zarážející. Speciálně když s tímto statutem vystupuje člověk, které golf miluje stejně jako amatéři, možná daleko víc...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom